לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3606 מאמרים 1059 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

תנוחות סקס שוות

פורסם בתאריך 27/07/2017      /      נכתב ע"י Princess

מתי איך המרגש נתקל או ואה אפילו מתי לך מערכת סקס מעולים, איך המרגש צריך ממש האיכות שלך הביא לידי מימוש יחסים אינטימיים חוויה מעניינת אל כל השתדך מכם. אלו איך אצלך נתקל סקס ארך לטווח ואתה לזכור אכן כן הכל טוב צריך נפח דבר מה vc חדר רחצה אתה חייב להיות מתגשם מועטים משחקים סקסיים, הלכך העובדה שהם יכולים נתן כתף אל לרחוש בזמן הסדינים.דוגמנית Cowgirl

הינה שלושה תנוחות סקס ומין מחרמנים שיעזרו לכם להדליק את החום והלהט בזוגיות:

  • Doggy Style - לפי עניותית דעתי סקר שעשינו בקרב נערות ליווי, אחת התנוחות האהובות בפחד רוב הלקוחות, להנה ה-Doggy Style. זוהי תנוחה, בה האישה הסתמר "על ארבע" והגבר מאחור זו לפה פופולרית מאוד וקלה לביצוע. עמד בראש בעדן, הֻאצל לגוון אבד את כל מה שהיה לו  המיטה, מעליו הרצפה אצטרה אצטרה. 
  • Cowgirl - גברים כבר אוהבים את העמדה הזאת משום שהיא מציעה די את הנוף - והמאמץ המינימלי הוא לפעמים דחייה מבורכת. נשים הן אוהדים גם כי זה מאפשר להם לשלוט על המהירות, עומק, ואת זווית החדירה תוך גם ביצוע גירוי ידני של הדגדגן קל עבור שותף או.
  • קצה המיטה - עמדה זו היא מועדף בקרב גברים ונשים כאחד, שכן היא מעודדת חדירה עמוקה. כאשר האישה שוכבת על גבה (מותניים בקצה המיטה), האיש נכנס אליה מתחת לרגליה. רגליה יכולות לנוח על פלג גופו העליון, או שהיא יכולה להניח את כפות רגליה על חזהו, אופציות שמאפשרות לה שליטה כלשהי על הזווית הטובה ביותר.

לא הסתפקתם ואתם רוצים לנסות עוד תנוחות מין סקסיות ששווה לנסות אך לא בטוחים מה לבחור - חיפוש מהיר ברשת יעזור לכם למצוא את התנוחה המושלמתם עבורכם.

הסקס טוב יותר כאשר יש גיוון בתנוחות

בעוד פיה מוצץ את הזין הבלוי שלו, אצבעותיה מצאו את שפתיה הכוסיות. הם היו רטובים מתשוקה, הקצות מושכות בציפוי של הצורך שלה. היא חפרה את אצבעותיה הזריזות עמוק בפנים... היא הרגישה את הזין שלו מתעוות בפה, שיניה רועדות את ראשו כשאנחה נמוכה נשמעה מעליה.

היא משכה אותו מעבר לשפתיה, נושבת על שביל הירוק. היא ראתה את הזקפה שלו מטלטלת כשהקרירות שלחה צמרמורת לביצים שלו בזמן שהם החליטו לנסות את תנוחת הסקס החדשה שהם קראו עליה באינטרנט.

2600 צפיות
24 כניסות
מאמרים נוספים מאת Princess
שלושה סיבות בהן אלכוהול הורס סקס סקס הוא מאוד כיף, אם לא היה לנו אותו אז המין האנושי היה נכחד! עם זאת, אחד הדברים העיקריים שיכולים להרוס סקס טוב הוא אלכוהול, כאן ריכזנו עבורכם 3 סיבות בהן אלכוהול יכול להרוס יחסי מין.
פורסם בקטגוריית אהבה, לפני 4 שנים 4 חודשים