לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3077 מאמרים 826 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מפגש פורה בין נשיא לשכת המסחר מר דרור אטרי לבין מנ"כל משרד ירושלים ומורשת

פורסם בתאריך 08/08/2017      /      נכתב ע"י דרור אטרי

איגוד לשכות המסחר- ארגון הגג של העסקים בישראל, שם לעצמו כמטרה לקדם, לחזק ולשפר את מעמדו, תדמיתו ורווחתו של בעל העסק בישראל. כידוע, להיות בעל עסק בישראל זו לא משימה פשוטה. בעל העסק נתקל באינספור בירוקרטיה וחוקים שונים, הוא מתמודד עם קשיים, אתגרים ושאלות רבות. וכמובן, אם הוא לוקח סיכונים ובוחר את ההזדמנויות העסקיות המתאימות, הוא גם יכול להגשים את החלום הגדול שלו ולהתפתח ולהתקדם עוד ועוד. 

איגוד לשכות המסחר, נמצא שם עבור בעל העסק, בדיוק בשביל כל הצמתים והדרכים בהם הוא עובר. האיגוד מהווה עבורו כתובת מכוונת, מסייעת ומלווה ונמצא שם לכל עזרה, בנושאים כלכליים, פיננסיים, בינלאומיים ועוד.  סוד הכוח  של האיגוד, טמון מעצם היותו איגוד, כאשר חברים בלשכה מאות בעלי עסקים, חברות וארגונים. אז ניתן לחוקק חוקים, הסכמים קיבוציים, לשנות, לקדם, למחות אם צריך, והיופי הוא שבכח ההתאגדות גם מצליחים לעשות זאת. 

איגוד לשכות המסחר מקיים קשר הדוק עם גורמי ממשל ודיפלומטיה ומוביל לידיי שינויים רבים בשטח. מפגשים רבים מתקיימים על מנת לקיים שיתופי פעולה משמעותיים ולחזק את העסקים המהווים את כלכלתה של מדינת ישראל. 

השבוע נפגש נשיא  איגוד לשכת המסחר מר דרור אטרי, יחד עם החברים והשותפים לדרך בלשכת המסחר,  עו"ד אסנת מרק, מיטל מוסקוביץ, יניב בן יוסף מנהל יעוץ פרויקטים במטי ירושלים – אנחנו כאן בשבילך, החברים בלשכת המסחר עם רן ישי מנכ"ל משרד ירושלים ומורשת בראשות החבר הטוב השר וחה"כ זאב אלקין Zeev Elkin. על הפרק בחינת שיתופי פעולה לחיזוק הצמיחה הכלכלית בירושלים וקידום פרויקטים למען חברנו במגזר העסקי.

המפגש היה פורה וסוכם על בחינת הפרויקטים אשר הועלו בפגישתנו. יש למה לחכות ….
תודה לכם חברים על יום פורה ומעשיר! 

793 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת דרור אטרי
לשכות ישראל- צרפת וירושלים מאחדים כוחות מפגש בין נשיא לשכת המסחר מר דרור לבין נשיא לשכת המסחר ישראל- צרפת ד"ר דניאל רואש ובכירה במשרד החוץ לשעבר הגברת דינה סורק.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שנים 9 חודשים
ממשיכים להרחיב את המעגלים העסקיים בישראל לשכת המסחר מרחיבה את המעגלים העסקיים בישראל
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שנים 9 חודשים
לשכת המסחר מקדמת את הסחר הבינלאומי של ישראל עם קוסטה ריקה!!! השבוע (יום ג', 28.8.17) התקיים מפגש פסגה בין נשיא לשכת המסחר מר דרור אטרי, לבין שגריר קוסטה ריקה, מר אסטבן פנרודEsteban Penrod , בבית לשכת המסחר. את המפגש יזם חבר הנהלת הלשכה מר דוד אברהם. המפגש התקיים במעמד סגני נשיא הלשכה, מר עו"ד חגי אברהמי ועו"ד ליאור כספי, וחברי הנהלת הלשכה: מרסלו ירקוני, סטלה אבידן, דוד אברהם ונפתלי קרויטרו. על הפרק נבחנו העמקת הקשר ושיתוף הפעולה הבינלאומי בין שתי המדינות.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שנים 9 חודשים
הפורום הכלכלי של גדרה יוצא לדרך ! הפורום הכלכלי של גדרה יוצא לדרך, ויסייע לבעלי עסקים מגדרה בכל האתגרים מולם הם מתמודדים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שנים 9 חודשים
לשכת המסחר מברכת את יניב רפאל - שמאי מקרקעין על הצטרפותו ללשכה! לשכת המסחר מברכת את יניב רפאל - שמאי מקרקעין בכיר, לרגל הצטרפותו ללשכת המסחר.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שנים 10 חודשים