לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4243 מאמרים 1288 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

לוקחים את העסקים בגדרה בידיים!

פורסם בתאריך 20/08/2017      /      נכתב ע"י דרור אטרי

נשיא לשכת המסחר מר דרור אטרי הגיע השבוע מלווה בצוות המקצועי של הלשכה למפגש עם קבוצת בעלות ובעלי עסקים בישוב גדרה, מפגש אותו יזם חבר המועצה הנכנס עו"ד סהר פינטו יועמ"ש מפלגת "כולנו" ובעל משרד עו"ד עצמאי, אשר מבקש לסייע לחבריו בקהילה העסקית בגדרה מול האתגרים מולם ניצבים העסקים בעיר .

עו"ד פינטו פנה לנשיא הלשכה וביקש לבחון את הדרכים בסיוע ותמיכה לחבריו בגדרה ע"י לשכת המסחר, השניים סיכמו שהנושא יבחן בסיור נשיא הלשכה בשטח בו ילמד מקרוב על הבעיות העיקריות של העסקים בעיר .

וכאמור, השבוע התקיים המפגש שבמסגרתו התקיימה ישיבה עם נציגי העסקים בעיר, סיור ברחוב הבילויים, רחוב היסטורי המהווה את אחד ממרכזי העסקים העיקריים בגדרה, נציגי העסקים העלו את התחלופה הגבוהה מאוד של העסקים בו, הבעיות מולם מתמודדים ביום יום. העסקים ביקשו מנשיא הלשכה דרור אטרי לבנות להם מסגרת לפעילותם בתוך לשכת המסחר שתסייע בקידום המסחר בגדרה.

נשיא לשכת המסחר דרור אטרי : " לצערי הנושאים אותם העליתם קשים ומחייבים טיפול מידי. אני שמח לראות קבוצת נשות ואנשי עסקים שהקהילה העסקית בגדרה חשובה להם וכל מבוקשם לבנות להם מסגרת תומכת ומסייעת לקידום המסחר בעיר. התרשמתי מנכונותכם לקחת את גורלכם בידכם ולפעול יחדיו להתאגדות מסודרת של כלל העסקים. זה לא מובן מאליו שחבריי מועצה מבקשים לסייע לחבריהם בקהילה העסקית ואני מברך על פנייתו של חברי עו"ד פינטו אלי בנושא. לשכת המסחר תסייע בכל הנדרש, כבר בשבוע הבא העלה בפני חברי בהנהלת הלשכה את בקשתכם להתאגד במסגרת לשכת המסחר ונגבש צוות פעולה לבנית תוכנית עבודה לפעילות משותפת עמכם."

חבר מועצת גדרה הנכנס עו"ד סהר פינטו: " ראשית אבקש להודות לחברי נשיא לשכת המסחר דרור אטרי על הגעתו אלינו ולצוותו. נושא העסקים קרוב ללבי מאוד ולאור שיחותי הרבות עם חברים רבים בעיר החלטתי לעשות מעשה ולקדם את נושא המסחר בעיר, שבוע שעבר הגיע שר הכלכלה חה"כ אלי כהן שהבטיח לסייע לנו ובטוחני כי יעשה כן. אין לי ספק כי המסגרת הנכונה והמתאימה לפעילותנו הינה בבית לשכת המסחר שתהווה גב לפעילות חברנו העסקים, כגורם גדול ומשפיע במשק הישראלי וכארגון אה פוליטי שכל מטרתו לשרת את הקהילה העסקית. אני מודה לחברי תומר אהרון על תמיכת הסיעה שלנו בקהילה העסקית ואשר העמידה בראש סדר העדיפות שלה את הטיפול העסקים בעיר שמצבם אינו מין המשופרים בלשון המעטה ."

במפגש לקחו חלק : מצד הקהילה העסקית בגדרה – חבר מועצת העיר הנכנס עו"ד סהר פינטו, חבר מועצת העיר תומר אהרון, יזמי נדל"ן , יזמי הייטק , בעלת משרד תיווך, בעלי חנויות בעיר- חנות לציוד משרדי , יועצי בטיחות , רואי חשבון ועו"ד. ניתן סקירה לנשיא הלשכה וצוותו על מצב העסקים, מצד לשכת המסחר השתתפו – עו"ד רחל מזרחי רכזת רגולציה וממשל, מנהל מועדון עסקי נפתלי, מנהל תחום ענפי וקשרי חברים נחום, אגף דוברות רבקה.

1147 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת דרור אטרי
לשכות ישראל- צרפת וירושלים מאחדים כוחות מפגש בין נשיא לשכת המסחר מר דרור לבין נשיא לשכת המסחר ישראל- צרפת ד"ר דניאל רואש ובכירה במשרד החוץ לשעבר הגברת דינה סורק.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 5 שנים 5 חודשים
ממשיכים להרחיב את המעגלים העסקיים בישראל לשכת המסחר מרחיבה את המעגלים העסקיים בישראל
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 5 שנים 5 חודשים
לשכת המסחר מקדמת את הסחר הבינלאומי של ישראל עם קוסטה ריקה!!! השבוע (יום ג', 28.8.17) התקיים מפגש פסגה בין נשיא לשכת המסחר מר דרור אטרי, לבין שגריר קוסטה ריקה, מר אסטבן פנרודEsteban Penrod , בבית לשכת המסחר. את המפגש יזם חבר הנהלת הלשכה מר דוד אברהם. המפגש התקיים במעמד סגני נשיא הלשכה, מר עו"ד חגי אברהמי ועו"ד ליאור כספי, וחברי הנהלת הלשכה: מרסלו ירקוני, סטלה אבידן, דוד אברהם ונפתלי קרויטרו. על הפרק נבחנו העמקת הקשר ושיתוף הפעולה הבינלאומי בין שתי המדינות.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 5 שנים 5 חודשים
הפורום הכלכלי של גדרה יוצא לדרך ! הפורום הכלכלי של גדרה יוצא לדרך, ויסייע לבעלי עסקים מגדרה בכל האתגרים מולם הם מתמודדים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 5 שנים 5 חודשים
לשכת המסחר מברכת את יניב רפאל - שמאי מקרקעין על הצטרפותו ללשכה! לשכת המסחר מברכת את יניב רפאל - שמאי מקרקעין בכיר, לרגל הצטרפותו ללשכת המסחר.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 5 שנים 6 חודשים