לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3593 מאמרים 1052 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

בעל/ת עסק רוצה לחדור לשווקים בינלאומיים חדשים?!

פורסם בתאריך 20/08/2017      /      נכתב ע"י דרור אטרי

אנו מזמינים אותך לפנות עוד היום ללשכת המסחר ולהתעדכן על כלי הסיוע אותו מעמיד מנהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה.

כחלק ממדיניות לשכת המסחר בהנגשת המידע והאפשרויות אותם מעמידה המדינה על משרדיה השונים לחברינו בקהילה העסקית. השבוע אנו מבקשים לעדכן את החברים כי מנהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה מקדם תכנית של"ב – שער לשיווק בינלאומי הבא לסייע לעסקים המתחילים לשווק לחול ומעוניינים בהגדלת היקף המכירות בשווקים הבינלאומיים.

מהי תכנית של"ב – שער לשיווק בינלאומי?
תוכנית של"ב מיועדת למבקשי סיוע בעלי היקף יצוא נמוך המעוניינים להרחיב את פעילותם או שלא ייצאו בעבר ומעוניינים לייצא ולשווק מוצרים ו/או שירותים ולחדור לשווקים הבינלאומיים. ובכך להשיג גידול משמעותי בהיקף המכירות, תוך התמקדות בפיתוח היכולות השיווקיות בשווקים הבינלאומיים. במסגרת התוכנית ניתן סיוע למשך 24 חודשים באמצעות השתתפות במימון של ההוצאות השיווקיות וליווי מקצועי של יועצים.
שיעור הסיוע עד 50% מההוצאות בסכום כולל של עד 400 אלף ₪ לשוק היעד. (סך הסיוע המרבי 200 אלף ₪).

מה כולל הסיוע במסגרת התוכנית?
——————————————
*סיוע כספי לפיתוח מערכי שיווק בשוק היעד ובכללם:
*הכנת תכנית שיווקית *ייעוץ והקמת מערכי שיווק *התמחות בשוק יעד *פרסום ושיווק מקוון תערוכות והדגמות בשוק היעד *טיסות *תקינה, ייעוץ משפטי וביטוח

מועד הגשת הבקשה הינה עד 31.7.17 . 
בכדי להקל על החברים לבחון את זכאותם ולהגיש נכונה את המסמכים הדרושים העמדנו לרשותכם את הצוות המקצועי שלנו באגף רגולציה וממשל שיסייעו בידכם. חברים המעוניינים בסיוע מוזמנים לפנות אלינו במייל : jerccom@inter.net.il ונשמח לסייע!!!

רוצים לקבל עוד עדכונים על מענקים וכלי סיוע אותם מעמידה המדינה לעסקים, עוד על הזדמנויות עסקיות, חדשות, עדכונים שוטפים ומידע עסקי הצטרפו לעמוד ועשו לנו לייק- https://www.facebook.com/jerccom/

944 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת דרור אטרי
לשכות ישראל- צרפת וירושלים מאחדים כוחות מפגש בין נשיא לשכת המסחר מר דרור לבין נשיא לשכת המסחר ישראל- צרפת ד"ר דניאל רואש ובכירה במשרד החוץ לשעבר הגברת דינה סורק.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 שנים 2 שבועות
ממשיכים להרחיב את המעגלים העסקיים בישראל לשכת המסחר מרחיבה את המעגלים העסקיים בישראל
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 שנים 2 שבועות
לשכת המסחר מקדמת את הסחר הבינלאומי של ישראל עם קוסטה ריקה!!! השבוע (יום ג', 28.8.17) התקיים מפגש פסגה בין נשיא לשכת המסחר מר דרור אטרי, לבין שגריר קוסטה ריקה, מר אסטבן פנרודEsteban Penrod , בבית לשכת המסחר. את המפגש יזם חבר הנהלת הלשכה מר דוד אברהם. המפגש התקיים במעמד סגני נשיא הלשכה, מר עו"ד חגי אברהמי ועו"ד ליאור כספי, וחברי הנהלת הלשכה: מרסלו ירקוני, סטלה אבידן, דוד אברהם ונפתלי קרויטרו. על הפרק נבחנו העמקת הקשר ושיתוף הפעולה הבינלאומי בין שתי המדינות.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 שנים 3 שבועות
הפורום הכלכלי של גדרה יוצא לדרך ! הפורום הכלכלי של גדרה יוצא לדרך, ויסייע לבעלי עסקים מגדרה בכל האתגרים מולם הם מתמודדים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 שנים 3 שבועות
לשכת המסחר מברכת את יניב רפאל - שמאי מקרקעין על הצטרפותו ללשכה! לשכת המסחר מברכת את יניב רפאל - שמאי מקרקעין בכיר, לרגל הצטרפותו ללשכת המסחר.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 שנים 1 חודשים