לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3076 מאמרים 825 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

הסוחרים בירושלים – אגרות השילוט בעיר גבוהות ואין ביכולתנו לעמוד בהם!

פורסם בתאריך 20/08/2017      /      נכתב ע"י דרור אטרי

הערב (יום ג' 25.7.17) כינסה מחזיקת תיק העסקים וחברת מועצת העיר ירושלים עינב בר כהן – Einav Bar Cohen מפגש סוחרים בנושא גובה אגרות השילוט, נשיא הלשכה דרור אטרי נענה לבקשתה האישית של עינב לכבד אותה בנוכחותו. בכנס לקחו חלק חברים בלשכה יו"ר וועד סוחרי שוק מחנה יהודה נינו פרץ, יו"ר סוחרי מרכז העיר לשעבר אלי לוי, שהוזמנו ע"י חברת המועצה עינב וכן, בנימין טוויטו, מנהל עמותת נחלת שבעה הפועל דרך חברת עדן.

חברת מועצת העיר עינב בר : " תודה לנשיא לשכת המסחר דרור אטרי על הגעתו, החלטתי לקיים את הכנס בכדי להציף את הנושא בפניכם ולהוביל מהלך משותף לטובתכם לצמצום גובה אגרות השילוט בעיר למרות ניסיונות למנוע מאיתנו לקדם מפגש זה אנו נחושים להיות שם עבורכם."

נשיא לשכת המסחר דרור אטרי בדברי הפתיחה ובשיחת חברים: " אבקש לברך את חברתי חברת המועצה עינב על כינוס המפגש והנכונות להוות אוזן קשבת לחברנו בקהילה העסקית, הגעתי לכאן לבקשת עינב ליצירת שיח משותף לבחינת הדרכים הנכונות להתמודדות עם בעיות החברים."

הסוחרים זעקו את מצוקתם על גובה אגרת השילוט ואי הסיוע מצד העירייה ( Jerusalem Municipality | עיריית ירושלים) .

לשכת המסחר הינה ארגון אה – פוליטי ואינו מתערב בעניינים פוליטיים, העסקים בירושלים לא לבד, אמר נשיא הלשכה.

שמעתי טענות קשות כנגדעירייה והעומד בראשה, אני חייב לציין כי החיים שלנו אינם תותים, אך, יחד עם זאת לשכת המסחר זוכה לשיתוף פעולה מעמיק עם ראש העיר Nir Barkat – ניר ברקת ולא אחת עמד לרשות חברנו בקידום נושאים שונים לרווחתם, בטוחני כי בהידברות יש ביכולתנו להציף את בעיות החברים מול הגורמים המקצועיים בעירייה ולמצוא אוזן קשבת.

זו העיר היחידה שבה מושקעים תקציבים רבים ונעשית עשייה רבה למען חברנו בקהילה העסקית, ההצעה הצעקנית לצאת לסגור את העסק, לצאת לרחובות ולהפגין, לא ריאלית, לא נכונה ואין לה מקום. עם כל המחלוקות יש לברך על נכונות העירייה והעומד בראשה לסייע לעסקים. האתגרים מולם ניצבים חברנו בקהילה העסקית לא פשוטים, אך, ביכולתנו לקדם שיח משותף ולמצוא אוזן קשבת עם הרשות המקומית הוא דבר חשוב. אינני יכול להעיד על כך ברשויות אחרות אשר אטומות לבעיות הקהילה העסקית בעירם ולא מבינים כי כלכלת העיר מושתת על עסקיה ושם אנו תוקפים בכל הכלים החוקים העומדים לרשותנו לרבות עתירות משפטיות וכן לחץ ציבורי באמצעות אגף הדוברות שלנו.

הנושאים שעולו לא פשוטים ובכוונתי להעלות את הנושאים מול גורמים המקצועיים בעירייה ולבחון עמם את הדרכים להקלה על חברנו.

 

698 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת דרור אטרי
לשכות ישראל- צרפת וירושלים מאחדים כוחות מפגש בין נשיא לשכת המסחר מר דרור לבין נשיא לשכת המסחר ישראל- צרפת ד"ר דניאל רואש ובכירה במשרד החוץ לשעבר הגברת דינה סורק.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שנים 9 חודשים
ממשיכים להרחיב את המעגלים העסקיים בישראל לשכת המסחר מרחיבה את המעגלים העסקיים בישראל
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שנים 9 חודשים
לשכת המסחר מקדמת את הסחר הבינלאומי של ישראל עם קוסטה ריקה!!! השבוע (יום ג', 28.8.17) התקיים מפגש פסגה בין נשיא לשכת המסחר מר דרור אטרי, לבין שגריר קוסטה ריקה, מר אסטבן פנרודEsteban Penrod , בבית לשכת המסחר. את המפגש יזם חבר הנהלת הלשכה מר דוד אברהם. המפגש התקיים במעמד סגני נשיא הלשכה, מר עו"ד חגי אברהמי ועו"ד ליאור כספי, וחברי הנהלת הלשכה: מרסלו ירקוני, סטלה אבידן, דוד אברהם ונפתלי קרויטרו. על הפרק נבחנו העמקת הקשר ושיתוף הפעולה הבינלאומי בין שתי המדינות.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שנים 9 חודשים
הפורום הכלכלי של גדרה יוצא לדרך ! הפורום הכלכלי של גדרה יוצא לדרך, ויסייע לבעלי עסקים מגדרה בכל האתגרים מולם הם מתמודדים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שנים 9 חודשים
לשכת המסחר מברכת את יניב רפאל - שמאי מקרקעין על הצטרפותו ללשכה! לשכת המסחר מברכת את יניב רפאל - שמאי מקרקעין בכיר, לרגל הצטרפותו ללשכת המסחר.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 2 שנים 10 חודשים