לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3593 מאמרים 1052 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מקדמים את ענף הקלינטק הישראלי !

פורסם בתאריך 20/08/2017      /      נכתב ע"י דרור אטרי

אחד הענפים הכי מתפתחים והכי חדשניים היום בתחום הטכנולוגייה הסביבתית והעסקים, הינו ענף הקלינטק. למעשה, ענף הקלינטק מאגד ומשלב בתוכו שלושה תחומים עיקריים : טכנולוגיה, קיימות ועסקים. בעידן שלנו היום, של המאה ה-21, המודעות לאורח חיים בריא, והתפיסה הסביבית משתנה וגוברת. אנו צורכים יותר מוצרים, אולם שמים לב לאנרגיה שמתבזבזת. אנו רוכשים שירותים אבל בודקים שהם לא מזהמים את הסביבה ואין בהם פסולת מיותרת שתפגע במשאבי הטבע שלנו. מעבר להשגת ערך נעלה זה, אנו מודעים לעובדה כי בסופו של דבר, כמו כל מוצר או שירות שאנו מקדמים ומפיצים לעולם, אנו מעוניינים גם ברווח כלכלי ובקידום העסקים שלנו. 

לאור כל זאת, הוקם באיגוד לשכת המסחר ענף הקלינטק. יו"ר ענף הקלינטק הישראלי ואחריות תאגידית בלשכה היא גברת סטלה אבידן, ומנהל ענף הקלינטק הינו מר נאור ירושלמי.

כחלק מקידום הקלינטק הישראלי, נשיא איגוד לשכת המסחר, מר דרור אטרי וחברי ענף הקלינטק בלשכה, נפגשו  הבוקר (יום ב' 31.7.17) עם השר להגנת הסביבה וירושלים חה"כ זאב אלקין Zeev Elkin וצוות משרדו במטרה לקדם את התחום ולמנף את יכולותיו לטובת המשק והכלכלה בישראל.

בפגישה לקחו חלק : יו"ר ענף הקלינטק ואחראיות תאגידית בלשכת המסחר סטלה אבידן קיימות, מנהל הענף הקלינטק בלשכה ‏נאור ירושלמי , מריה חלמיש יועצת השר , אביטל עשת מדיניות רגולטורית אגף מדיניות סביבתית עוד בכירים מהמשרד להגנת הסביבה.

הפגישה הייתה פוריה, מעשירה ומעניינת ונבחנו הדרכים לקידום תכנית לאומית בענף הקלינטק, לצד נושאים נוספים הקשורים לפרויקט בירושלים אותו איגוד לשכת המסחר מקדמים יחד עם המשרד לענייני ירושלים ומורשת בראשות השר אלקין.

השר זאב אלקין שהינו אדם מקצועי, וענייני, הנחה את הצוות המקצועי של משרדו לפתיחת ערוץ ישיר בין ענף הקלינטק הישראלי באיגוד לשכת הסחר לבין המשרד להגנת הסביבה, בטוחני כי ערוץ זה ישא פרי בעתיד הקרוב.

917 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת דרור אטרי
לשכות ישראל- צרפת וירושלים מאחדים כוחות מפגש בין נשיא לשכת המסחר מר דרור לבין נשיא לשכת המסחר ישראל- צרפת ד"ר דניאל רואש ובכירה במשרד החוץ לשעבר הגברת דינה סורק.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 שנים 2 שבועות
ממשיכים להרחיב את המעגלים העסקיים בישראל לשכת המסחר מרחיבה את המעגלים העסקיים בישראל
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 שנים 2 שבועות
לשכת המסחר מקדמת את הסחר הבינלאומי של ישראל עם קוסטה ריקה!!! השבוע (יום ג', 28.8.17) התקיים מפגש פסגה בין נשיא לשכת המסחר מר דרור אטרי, לבין שגריר קוסטה ריקה, מר אסטבן פנרודEsteban Penrod , בבית לשכת המסחר. את המפגש יזם חבר הנהלת הלשכה מר דוד אברהם. המפגש התקיים במעמד סגני נשיא הלשכה, מר עו"ד חגי אברהמי ועו"ד ליאור כספי, וחברי הנהלת הלשכה: מרסלו ירקוני, סטלה אבידן, דוד אברהם ונפתלי קרויטרו. על הפרק נבחנו העמקת הקשר ושיתוף הפעולה הבינלאומי בין שתי המדינות.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 שנים 3 שבועות
הפורום הכלכלי של גדרה יוצא לדרך ! הפורום הכלכלי של גדרה יוצא לדרך, ויסייע לבעלי עסקים מגדרה בכל האתגרים מולם הם מתמודדים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 שנים 3 שבועות
לשכת המסחר מברכת את יניב רפאל - שמאי מקרקעין על הצטרפותו ללשכה! לשכת המסחר מברכת את יניב רפאל - שמאי מקרקעין בכיר, לרגל הצטרפותו ללשכת המסחר.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 שנים 1 חודשים