לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3606 מאמרים 1059 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מפגש הנטוורקינג הגדול בישראל יוצא לדרך....

פורסם בתאריך 20/08/2017      /      נכתב ע"י דרור אטרי

באיזה עוד מקום נפגשים מאות בעלי עסקים, מדברים עסקים, עושים עסקים ויחד לומדים להפיק את המיטב מהדרך העצמאית? באיזה עוד מקום, נפגשים בעלי עסקים ובוחנים דרכים לשיפור, לחיזוק ולקידום רווחתם של העובדים העצמאים בישראל? באיזה מקום, בעלי עסקים יכולים להיחשף להזדמנויות עסקיות רבות ולהגשים את החלום הגדול, מבלי להרגיש את הבדידות העסקית המלווה את בעל העסק באופן תמידי?

בוועידת ישראל ה-9 לעסקים קטנים ובינוניים SMB 2017.

 ואת זה, בעלי עסקים יקרים, אתם לא רוצים לפספס.

וועידת ישראל לעסקים קטנים ובינוניים, ידועה כאחד האירועים הכלכליים, החשובים והיוקרתיים אשר מתרחשים בזירת העסקים הקטנים והבינוניים בישראל. מתקיימת זו השנה ה-9  ומספקת מגוון רחב של ידע, כלים, רעיונות והשראה אשר מחוללים פלאים בחייו של העסק וגורמים לפריצות דרך עסקיות.

הוועידה מפגישה את העסקים הקטנים והבינוניים עם בכירי המשק, הכלכלה והמדינה, שרים ורגולטורים, לצד חברי סגל דיפלומטי, אנשי עסקים ואנשי אקדמיה מהשורה הראשונה בארץ ובעולם, ומתקיים מפגש הנטוורקינג הגדול בישראל. הוועידה מעמידה בפני העסקים את ההזדמנות ללמוד, לשאול שאלות, להעלות את הקשיים, המצוקות והאתגרים מולם מתמודדים ביום יום. היופי הוא המרחב שנוצר למציאת הפתרונות והמענה ההולם לכל אשר מעלים בעלי העסקים. לאחר הוועידה מתרחשים שינויים, אנשים מגשימים הזדמנויות אליהם הם נחשפו, והעסק צומח לשיאים חדשים.

מוזמנים לצפות בסרטון המסכם של וועידת ישראל ה – 8 לעסקים קטנים ובינוניים בקישור המצורף.

https://www.youtube.com/watch?v=aIoOdD9tv7A

830 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת דרור אטרי
לשכות ישראל- צרפת וירושלים מאחדים כוחות מפגש בין נשיא לשכת המסחר מר דרור לבין נשיא לשכת המסחר ישראל- צרפת ד"ר דניאל רואש ובכירה במשרד החוץ לשעבר הגברת דינה סורק.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 שנים 3 שבועות
ממשיכים להרחיב את המעגלים העסקיים בישראל לשכת המסחר מרחיבה את המעגלים העסקיים בישראל
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 שנים 3 שבועות
לשכת המסחר מקדמת את הסחר הבינלאומי של ישראל עם קוסטה ריקה!!! השבוע (יום ג', 28.8.17) התקיים מפגש פסגה בין נשיא לשכת המסחר מר דרור אטרי, לבין שגריר קוסטה ריקה, מר אסטבן פנרודEsteban Penrod , בבית לשכת המסחר. את המפגש יזם חבר הנהלת הלשכה מר דוד אברהם. המפגש התקיים במעמד סגני נשיא הלשכה, מר עו"ד חגי אברהמי ועו"ד ליאור כספי, וחברי הנהלת הלשכה: מרסלו ירקוני, סטלה אבידן, דוד אברהם ונפתלי קרויטרו. על הפרק נבחנו העמקת הקשר ושיתוף הפעולה הבינלאומי בין שתי המדינות.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 שנים 3 שבועות
הפורום הכלכלי של גדרה יוצא לדרך ! הפורום הכלכלי של גדרה יוצא לדרך, ויסייע לבעלי עסקים מגדרה בכל האתגרים מולם הם מתמודדים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 שנים 3 שבועות
לשכת המסחר מברכת את יניב רפאל - שמאי מקרקעין על הצטרפותו ללשכה! לשכת המסחר מברכת את יניב רפאל - שמאי מקרקעין בכיר, לרגל הצטרפותו ללשכת המסחר.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 שנים 1 חודשים