לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3364 מאמרים 940 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

משוררים, סופרים, עורכים ומתרגמים, הפוסט הזה בשבילכם!

פורסם בתאריך 20/08/2017      /      נכתב ע"י דרור אטרי

האם אתם משוררים? אולי סופרים? עורכים או מתרגמים? 

האם אתם נמצאים בתחילת דרככם המקצועית? יש לכם מה להגיד לעולם? ורוצים לקבל הכרה מקצועית על כך? שימו לב על הפוסט הזה, כי את הפרס הזה אתם לא רוצים לפספס. 

כחלק ממדיניות איגוד לשכת המסחר בראשותו של הנשיא מר דרור אטרי, בהנגשת המידע, והאפשרויות אותם היא מעמידה על משרדיה השונים לחברים המאוגדים בה בקהילה העסקית, השבוע אנו מבקשים לעדכן את החברים, כי משרד התרבות והספורט יצא בקול קורא על הענקת פרס שרת התרבות והספורט בתחומי היצירה הספרותית העברית לשנת תשע"ז.

הפרס מוענק לסופרים, משוררים, עורכים ומתרגמים אשר נמצאים בתחילת דרכם, וזאת על מנת לעודד את היצירה הספרותית ולקדם את העוסקים בה. אין ספק שמדובר במיזם חשוב, יצירתי ומעורר השראה אותו מעמיד משרד התרבות והספורט. נושא הספרות, ובכלל התרבות העברית והישראלית הוא גורם חשוב, ובלתי נפרד מבניית הזהות היהודית- העברית והישראלית. הענקת הפרס אמור לקדם ולעודד יוצרים בתחילת דרכם, להמשיך ולהעניק מכשרונם לטובת העולם. 

שימו לב:

מועד הגשת הבקשה הינו עד 3.9.17

ומתקיים בהתאם לתקנון המפורסם באתר משרד התרבות והספורט המצורף בזאת : 

https://www.gov.il/he/Departments/publications/Call_for_bids/literature_prize_2017

בכדי להקל על החברים לבחון את זכאותם ולהגיש נכונה את המסמכים הדרושים העמדנו לרשותכם את הצוות המקצועי שלנו שיסייעו בידכם. חברים המעוניינים בסיוע מוזמנים לפנות אלינו במייל :    jerccom@inter.net.il ונשמח לסייע!!!

רוצים לקבל עוד עדכונים על מענקים וכלי סיוע אותם מעמידה המדינה לעסקים, עוד על הזדמנויות עסקיות, חדשות, עדכונים שוטפים ומידע עסקי הצטרפו לעמוד ועשו לנו לייק-https://www.facebook.com/jerccom/

808 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת דרור אטרי
לשכות ישראל- צרפת וירושלים מאחדים כוחות מפגש בין נשיא לשכת המסחר מר דרור לבין נשיא לשכת המסחר ישראל- צרפת ד"ר דניאל רואש ובכירה במשרד החוץ לשעבר הגברת דינה סורק.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 3 שנים 3 חודשים
ממשיכים להרחיב את המעגלים העסקיים בישראל לשכת המסחר מרחיבה את המעגלים העסקיים בישראל
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 3 שנים 3 חודשים
לשכת המסחר מקדמת את הסחר הבינלאומי של ישראל עם קוסטה ריקה!!! השבוע (יום ג', 28.8.17) התקיים מפגש פסגה בין נשיא לשכת המסחר מר דרור אטרי, לבין שגריר קוסטה ריקה, מר אסטבן פנרודEsteban Penrod , בבית לשכת המסחר. את המפגש יזם חבר הנהלת הלשכה מר דוד אברהם. המפגש התקיים במעמד סגני נשיא הלשכה, מר עו"ד חגי אברהמי ועו"ד ליאור כספי, וחברי הנהלת הלשכה: מרסלו ירקוני, סטלה אבידן, דוד אברהם ונפתלי קרויטרו. על הפרק נבחנו העמקת הקשר ושיתוף הפעולה הבינלאומי בין שתי המדינות.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 3 שנים 3 חודשים
הפורום הכלכלי של גדרה יוצא לדרך ! הפורום הכלכלי של גדרה יוצא לדרך, ויסייע לבעלי עסקים מגדרה בכל האתגרים מולם הם מתמודדים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 3 שנים 3 חודשים
לשכת המסחר מברכת את יניב רפאל - שמאי מקרקעין על הצטרפותו ללשכה! לשכת המסחר מברכת את יניב רפאל - שמאי מקרקעין בכיר, לרגל הצטרפותו ללשכת המסחר.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 3 שנים 4 חודשים