לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3655 מאמרים 1082 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
הכן עצמך לדייט

הכן עצמך לדייט

פורסם בתאריך 21/08/2017      /      נכתב ע"י M.a.s

הכן עצמך לדייט הכרות הכן עצמך לדייט - היכרויות אין דבר שגבר רוצה לדעת יותר מאשר את התשובה לשאלה נצחית – "מה נשים רוצות" – ומאחר והנכם ביקשתם, אנו כאן בשביל לספק כמה תשובות היישר מלוע הארי. כל האמת, אך ורק האמת והדרך שלכם לליבה של "ציפי 1980" סלולה בשבילכם באופן ישיר יותר מכביש 6 כבר מן הדייט הראשון; ואפילו בלי תשלום האגרה. היכרויות לא שונות מאוד מראיון עבודה – גם אצלנו אנו רוצות לראות האם אתה המועמד האידאלי, כמה שעות מעבר להגדרת התפקיד תהיה מוכן להשקיע, והאם העלות מול תועלת כדאית לעסק שלנו. נשמע קר? תתרגלו. בצד החיובי של הדברים, למצטיינים בדייט יינתנו בונוסים, ימי חופשה (בצימר רומנטי) ואופציות עתידיות.

חדר דיסקרטי

מי אמר שבסטארט אפ שלנו אין הטבות... בדיוק כשם שאתה מתכונן לראיון עבודה, מתיישב מול המראיין בצד של הפרופיל הפוטוגני יותר שלך ויש לך תשובה מן המוכן לכל התקלה, גם בדייט כדאי שתעשה עבודת הכנה מסוימת שיעלו את סיכוייך ויבדילו אותך משאר בעלי המפרצים בשיער. בין הטיפים לדייט מצטיין שאספנו עבורך, ישנם כמה שיהפכו אותך לסופר סטאר אמיתי. - לא מדובר באגדה אורבנית, לנשים אכן יש חוש ריח מפותח במיוחד; לפיכך – אל תגיע לדייט איתנו ישר מן העבודה אלא אם כן אתה דייל בשמים בסופרפארם. ואפרופו בשמים, אנו מבדילות היטב בין מטהר אוויר סחלבים לשירותים ובין בושם מדהים, העצה שלנו – תשקיע במאה מיליליטר משובחים באופן מיוחד, זו השקעה שתחזיר את עצמה בריבית דה ריבית. - כן, אנחנו אוהבות שמחמיאים לנו, ולא, אנו לא קונות כל שטות מופרכת ופיוטית רק כי היא נועדה לרכך את מבצע חומת מגן.

צימרים חדרים לפי שעה בכרמיאל

 

כשאתה בוחר להעניק לנו קומפלימנט בדייט, תדאג שזה יצא מן הלב, או ממשאבה דומה אחרת; אנו מריחות ניסיונות מריחה מקילומטרים. עדיף לחסוך ולא להמציא. - נשים חושבות אחרת, פועלות אחרת, מחשבנות אחרת. קח בחשבון שאנחנו והנכם חיים במישורי זמן-חלל אחרים. תן לנו תקופה, תן לנו מרחב, ולקחת את הדברים בקצב שיגרום לנו להאמין שיהיה גם מחר לקשר איתך. חיבה לא נבנית בדייט אחד, גם לא אינטימיות. ולא, אנו לא אינטימיות בטווח חמישים דקות מן ההיכרות הראשונית. נשמע מסובך? זו רק ההתחלה, המדריך להיכרויות ממשיך בשיעור למתקדמים...

חאנים

וילות יוקרתיות

1305 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת M.a.s
חדרים יוקרתיים חדרים יוקרתיים
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 4 שנים 6 חודשים
חדרי נופש בדרום חדרי נופש בדרום
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 4 שנים 3 חודשים
חדרי נופש בטבריה חדרי נופש בטבריה
פורסם בקטגוריית אהבה, לפני 4 שנים 1 שבועות
אופציות שונות לאירוח אופציות שונות לאירוח
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 3 שנים 9 חודשים
חדרים יוקרתיים לפי שעות חדרים יוקרתיים לפי שעות
פורסם בקטגוריית בתי מלון, לפני 3 שנים 9 חודשים