לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3302 מאמרים 913 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
ניקיון

לנקות לבד את הדירה אחרי שיפוץ - לא כדאי

פורסם בתאריך 21/08/2017      /      נכתב ע"י yortem

אם הייתם שואלים אותי לפני חודשיים אם שווה לנקות את הדירה המשופצת בעצמכם אז התשובה שלי הייתה 'ברור, למה לשלם לאנשי מקצוע שינקו לי את הדירה אם אני יכול לעשות זאת בעצמי?' אבל עכשיו אני חושב אחרת. הסיבה לכך מאוד פשוטה - כשניקיתי את הדירה בעצמי חשבתי שאני עושה את הדבר הנכון. הרי לא צריך להיות גאון גדול כדי לנקות דירה, אבל צריך להיות מומחה כדי לדעת להקפיד על הפרטים הקטנים ואני לא עשיתי כך. חשבתי שביצעתי ניקיון טוב אבל למעשה הזנחתי לא מעט דברים תוך כדי.

כשניקיתי את הדירה דאגתי לנקות את האבק ולשטוף ולבצע כל מה שנראה לעין, אבל למעשה פספסתי דברים חשובים וביניהם - ניקיון רציני מסביב לשקעים ובאזור הפאנלים. נשאר לא מעט צבע על הפנלים שלא ייחסתי לו חשיבות רבה, כי גם הבדלי הצבעים לא היו גדולים אבל כשהבחנתי בכך לפני כמה ימים רציתי לגרד את זה והבנתי את הטעות הגדולה - כל פעם שניסיתי לגרד צבע שהתקשה הבנתי שאני משאיר סימנים ועכשיו זה הרבה יותר מסובך להוריד את זה. זה דורש לי זמן רב ועבודה קשה כדי לטפל בכל השאריות שהשארתי בזמנו. לחשוב שהייתי צריך לבטל יום עבודה כדי לעשות את זה. את הכסף שהפסדתי יום העבודה יכולתי להקדיש לחברת ניקיון שמתמחה בניקיון לאחר שיפוץ. הרי אם אני במילא הולך לעבוד, לפחות אעבוד במשהו שאני אוהב ושאני טוב בו, לא כך?

בסופו של דבר, אני למדתי את הלקח שלי ובפעם הבאה שאבצע שיפוץ לדירה אדאג לכך שאפנה לחברת ניקיון מקצועית כדי שתעשה זאת עבורי ואני אהיה עם ראש שקט.

1195 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
עריסות לרכב אף אחד לא יודע עד כמה משתלם זה שיש עריסות לרכב עד שאתם קונים אחת כזאת. החיים כבר לא נראים אותו דבר והנה הסיפור שלי.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 4 שנים 11 חודשים
כפולים לצפייה ישירה הסדרה החדשה כפולים הצליחה בגדול השבוע והחיפוש של כפולים לצפייה ישירה הפך לנפוץ מאוד. ולא סתם, בואו לקרוא על הסדרה כפולים שהטריפה את המעריצים.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 5 שנים 2 שבועות
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 3 שנים 4 חודשים
בחירת מיקום לצילום הריון איפה מצלמים את צילומי ההריון? האם בטבע או בסטודיו? ומה אפשר לעשות על מנת ליהנות משני העולמות?
פורסם בקטגוריית צילום הריון, לפני 4 שנים 3 חודשים
משחקים לאייפון משחקים לאייפון הפכו לתופעה גדולה שאנחנו כבר לא יכולים בלעדיה. אבל אל דאגה, יש פיתרון.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 5 שנים 2 חודשים