לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
1980 מאמרים 403 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
ניקיון

לנקות לבד את הדירה אחרי שיפוץ - לא כדאי

פורסם בתאריך 21/08/2017      /      נכתב ע"י yortem

אם הייתם שואלים אותי לפני חודשיים אם שווה לנקות את הדירה המשופצת בעצמכם אז התשובה שלי הייתה 'ברור, למה לשלם לאנשי מקצוע שינקו לי את הדירה אם אני יכול לעשות זאת בעצמי?' אבל עכשיו אני חושב אחרת. הסיבה לכך מאוד פשוטה - כשניקיתי את הדירה בעצמי חשבתי שאני עושה את הדבר הנכון. הרי לא צריך להיות גאון גדול כדי לנקות דירה, אבל צריך להיות מומחה כדי לדעת להקפיד על הפרטים הקטנים ואני לא עשיתי כך. חשבתי שביצעתי ניקיון טוב אבל למעשה הזנחתי לא מעט דברים תוך כדי.

כשניקיתי את הדירה דאגתי לנקות את האבק ולשטוף ולבצע כל מה שנראה לעין, אבל למעשה פספסתי דברים חשובים וביניהם - ניקיון רציני מסביב לשקעים ובאזור הפאנלים. נשאר לא מעט צבע על הפנלים שלא ייחסתי לו חשיבות רבה, כי גם הבדלי הצבעים לא היו גדולים אבל כשהבחנתי בכך לפני כמה ימים רציתי לגרד את זה והבנתי את הטעות הגדולה - כל פעם שניסיתי לגרד צבע שהתקשה הבנתי שאני משאיר סימנים ועכשיו זה הרבה יותר מסובך להוריד את זה. זה דורש לי זמן רב ועבודה קשה כדי לטפל בכל השאריות שהשארתי בזמנו. לחשוב שהייתי צריך לבטל יום עבודה כדי לעשות את זה. את הכסף שהפסדתי יום העבודה יכולתי להקדיש לחברת ניקיון שמתמחה בניקיון לאחר שיפוץ. הרי אם אני במילא הולך לעבוד, לפחות אעבוד במשהו שאני אוהב ושאני טוב בו, לא כך?

בסופו של דבר, אני למדתי את הלקח שלי ובפעם הבאה שאבצע שיפוץ לדירה אדאג לכך שאפנה לחברת ניקיון מקצועית כדי שתעשה זאת עבורי ואני אהיה עם ראש שקט.

466 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
בחירת מיקום לצילום הריון איפה מצלמים את צילומי ההריון? האם בטבע או בסטודיו? ומה אפשר לעשות על מנת ליהנות משני העולמות?
פורסם בקטגוריית צילום הריון, לפני 2 שנים 2 חודשים
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 1 שנים 2 חודשים
סיפור אישי: למה הניקיון חשוב אני רוצה לשתף אתם בסיפור אישי על הזמן בו למדתי על חשיבות הניקיון בעבודה ובבית ועל ההשלכות של כך על התת מודע שלנו.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 2 שנים 8 חודשים
מתי מזמינים חברת ניקיון אנחנו רגילים לנקות לבד, ההורים שלנו ניקו לבד וכך גם ההורים שלהם, אבל אין מה לעשות, הדור משתנה והיום יש שרותים של ניקיון זולים ויעילים יותר שיחסכו לנו הרבה זמן ומאמץ. אבל השאלה האמיתית היא איפה הוא הגבול בין ניקיון לבד לבין ניקיון מקצועי של חברה, שהשאלה המהותית באמת היא מתי מזמינים חברת ניקיון?
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 3 שנים 1 שבועות
המלצה על חברת ניקיון אני רוצה לחלוק איתכם את נסיוני בבחירת חברת ניקיון מומלצת. שירותי ניקיון כאלו לא תמצאו בחברה אחרת ואני רוצה להסביר לכם למה.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 2 שנים 11 חודשים