לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

במה שונה הר הכסף 2 מהר הכסף 1

פורסם בתאריך 27/08/2017      /      נכתב ע"י TalDarb

כיום כבר לא מעט אנשים מודעים לעובדה שיכול להיות שישנם כספים אבודים השייכים להם והאם אינם מודעים לקיומם, שמקורם בקרנות פנסיה שונות שנשכחו כאשר עברו בין עבודות או קופות גמל אשר הכספים שבהן נזקפים לזכותם והם אינם מודעים לדבר. אותם האנשים בודקים את הדבר באמצעות מנוע החיפוש הקרוי הר הכסף. הר הכסף זוהי בדיקה ייעודית לצורך מציאת כספים אבודים מעין אלו, המצויה באתר של משרד האוצר ומאפשרת לכל מי שרוצה לבדוק האם יש לו כספים פנסיונים אבודים לבדוק זאת בצורה מהירה ויעילה. אולם, מלבד הר הכסף אשר הוקם על ידי משרד האוצר, ישנו מנוע חיפוש הקרוי הר הכסף 2 אשר הוקם על ידי בנק ישראל.

מהו הר הכסף 2

הר הכסף 2 הוא מנוע חיפוש אשר הוקם על ידי בנק ישראל לאחר שבבדיקה מעמיקה התגלה כי ישנם מספר רב של חשבונות בנקים אבודים אשר איש אינו דורש אותם ואיננו מתעניין בהם. ייתכן מאוד כי מרבית החשבונות הללו שייכים לאנשים שנפטרו, אולם כיום, גם היורשים של אותם האנשים שנפטרו יכולים לחפש חשבונות בנק אבודים שלהם ולקבל באופן חוקי את מה שמצוי בהם. הר הכסף 2 בדומה להר כסף 1, הינו מנוע חיפוש שמטרתו היא לאתר כספים אבודים באופן קל, מהיר ויעיל, אך בשונה מהר כסף 1, הוא מתמקד בחיפוש אחר הכספים הללו בחשבונות בנק אבודים בלבד.

למי כדאי להיעזר בהר כסף 2

רצוי שכל אדם יבדוק האם יש חשבונות אבודים כלשהם השייכים לו או לקרוביו, גם אם לא נראה לו שהדבר אפשרי מכיוון שהוא יודע כביכול על כל חשבונות הבנק שלו או של קרוביו. לעיתים תתפלא למצוא תוך כדי חיפוש, חשבון בנק אשר נפתח במיוחד עבורך בעבר ובו הופקדו כספי בר המצווה שלך או כספים אחרים המיועדים לך, אך שכחו לספר לך זאת, או שתגלה למרות שלא ידעת כי לאחד מקרוביך שנפטרו ישנו חשבון בנק אשר הוא לא סיפר עליו לאף אחד. מכיוון שהבדיקה היא פשוטה ורלוונטית עבור כל אחד, חשוב שכל אחד יוודא אם יש לו או אין לו חשבונות אבודים.

1417 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת TalDarb
בחירת גניקולוג . לכן, כדי למזער את הקושי, בחירת הגניקולוג היא חשובה מאין כמותה.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 5 שנים 11 חודשים
בגדי עבודה לחורף בגדי עבודה לחורף צריכים להיות עמידים במיוחד אך לא על חשבון החימום והמראה החיצוני שלהם. כיום אין כל צורך להתפשר על מראה
פורסם בקטגוריית ביגוד, לפני 5 שנים 10 חודשים
שחלות פוליציסטיות הנה כל מה שעלייך לדעת. ראשית, חשוב שתדעי כי שחלות פוליציסטיות, ללא כל הפרעה נוספת, אינן בהכרח מצביעות על התסמונת המקושרת עם הפרעות בביוץ ובהתעברות.
פורסם בקטגוריית בריאות נשים, לפני 5 שנים 11 חודשים
כדאי להשכיר צימרים במירון? ישנם מגוון אטרקציות שונות המיועדות למשפחות דתיות, שמספקות להן את הנופש הטוב ביותר. אחת מן האטרקציות הללו היא השכרת צימרים במירון.
פורסם בקטגוריית תיירות וטיולים, לפני 6 שנים 2 חודשים
כיצד לבחור קבלן שיפוצים בחיפה? לא מעט אנשים מחפשים קבלן שיפוצים בחיפה, על מנת לשפץ ולשדרג את הדירה שלהם. כל אחד רוצה הרי לחיות בדירה נעימה ואסתטית, ולצורך כך...
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 6 שנים 3 חודשים