לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3310 מאמרים 916 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

שירותי אחסון אתרים – איך לבצע בחירה מושכלת?

פורסם בתאריך 04/09/2017      /      נכתב ע"י signup

אחסון אתרים הוא מרכיב חשוב ביותר עבור כל מי שמחזיק אתר אינטרנט בעל משמעות עבורו (אתר תדמיתי, מכירתי או עסקי). למרות שאחסון אתרים הוא לרוב לא משהו שמשקיעים בו מחשבה מרובה ומחפשים בדרך כלל אחר אחסון אתרים זול בלבד, הרי שזו טעות להתנהל כך.

לבחור שרת אחסון מתאים עבור האתר שלכם

בחירה של שרת אחסון לאתר שלכם יכולה להיות בצורה אוטומטית של חיפוש חבילת אחסון אתרים זולה ויכולה להיות גם מחושבת יותר, במטרה להתאים את האחסון לאתר שלכם בצורה הטובה ביותר כדי שיעבוד טוב יותר.

אחסון אתר ישראלי הפונה לקהל מקומי עדיף שיהיה בשרת של חברת אחסון אתרים בישראל גם אם מדובר בהוצאה של כמה שקלים יותר מדי חודש ביחס לחלופות של אחסון אתרים זול מעבר לים.

כאשר השרת המאחסן הוא בישראל אז זמן טעינת האתר מהירה יותר, יש שירות לקוחות בשעות נוחות וגם בטלפון (בעברית...), רמת האבטחה נחשבת טובה יותר בד"כ וגם עבור מנוע החיפוש גוגל הזיהוי של אתר ישראלי ושרת ישראלי עושה רק טוב מבחינת המיקומים בתוצאות החיפוש.

מעבר לכך ניתן לבחור גם שרת אחסון המותאם למערכת ניהול האתר שלכם כדי שהוא יעבוד טוב יותר ובצורה אמינה יותר לאורך זמן. מריבת האתרים בישראל נבנים בשנים האחרונות על גבי פלטפורמות של מערכות ניהול תוכן אתרים מובילות דוגמת וורדפרס או ג'ומלה.

כאשר אתם בוחרים חבילת אחסון אתר וורדפרס שמותאמת בדיוק עבור מערכת הניהול הזאת, אתם למעשה מקבלים שרת לינוקס שהותקנו בו אפליקציות והוגדרו בו קונפיגורציות שמשפרות את הביצועים שלו עבור אתרי וורדפרס. אותו הדבר כאשר אתם בוחרים בחבילת אחסון אתר ג'ומלה בשרת אחסון שעבר התאמות למערכת הניהול הזאת. האתרים יהיו יותר מאובטחים, יותר יציבים ובעיקר עם זמן תגובה מהיר יותר עבור הגולשים שמבקרים בהם ועבורכם כבעלי האתר המנהלים אותו.

1439 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת signup
מנעולן בקריות – פורץ עם רישיון אם אתם מתגוררים באזור הקריות ואתם מחפשים מנעולן בקריות, כדאי כי תדעו כיצד לחפש בעל מקצוע בתחום זה, אשר יהיה מקצועי, אמין וישר.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 3 שבועות
מנעולן בחיפה – שירות 24 שעות ביממה חיפה, הינה עיר גדולה בארץ, שוקקת חיים שיש בה הרבה בניני מגורים ובתי פרטים, מקומות בילוי רבים ומרכזי קניות.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 חודשים 3 שבועות
מהו חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי? במשך שנים ארוכות כל מי שלא עמדו בתשלומים השונים שעמדו לחובתם, בין אם מדובר בעסק עצמאי או באדם פרטי (שכיר\\מובטל), הפתרון היחיד לעצור מעט את מחול השדים היה להכריז על פשיטת רגל
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 3 חודשים 1 שבועות
כיצד מתנהל הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי? הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי מהווה בשורה חדשה לציבור החייבים בישראל.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 4 חודשים 2 שבועות
איך חייבים שלהם חובות גדולים יכולים לפתוח דף חדש בחיים? חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי מהווה בשורה חדשה לחייבים אשר להם חובות גדולים מאוד בהוצאה לפועל או חובות לנושים כאלה ואחרים.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 3 חודשים 1 שבועות