לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2446 מאמרים 542 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הדרכות בטיחות לעובדים

פורסם בתאריך 10/09/2017      /      נכתב ע"י דיגידם קידום אתרים

אחד הנושאים בהם שמים דגש העסקיים בשניים האחרונות הוא עניין של בטיחות בעבודה. בעקבות החשיבות של הנושא נעשו מחקרים רבים והמסכנה העיקרית מהם הייתה ש הגורם האנושי הוא המרכיב העיקרי בפציעה ופגיעה של עובדים. על כל מפעל בראש וראשונה לדאוג לבטיחות של העובדים שלה, ולכן בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה בכמות הדרכות בטיחות לעובדים ולחשיבות הרבה של הנושא בטיחות בכללי.

הדרכות בטיחות לעובדים נערכות לפי נושאים שונים ולפי תחומי העיסוק של אותם העובדים ושל המפעל. ברור לכולנו שמעבר לשמירה על שלומם של העובדים, פציעה של עובדים היא בעלת השלכות כלכליות על כלל הארגון. במקרים רבים פציעה אשר נגרמת באמצע יום עבודה, מגיעה לאותו עובד פיצוי על כך. בנוסף לפן הכלכלי פציעה גורמת להיעדרותו של העובד ומורידה את קצב העבודה של המפעל, מה שמוריד בקצב התפוקה שלה. בנוסף חשוב להבין שפציה של העובד משפיעה גם כן על הסובבים אותו. אם ידוע לעובדים על כשל בטיחותי, המוטיבציה שלהם יורדת בהתאם.

ישנו חוק בארץ הקובע כי ארגון ובו יותר מחמישים עובדים, צריך להשתמש בשירותי ממונה בטיחות בעבודה, והוא אחראי בין היתר להכנת תכנית הדרכות בטיחות בעבודה. על כל חברה להעביר הדרכות בטיחות אך היא לא חייבת להעסיק בן אדם מיוד לכך במשרה מלאה. כל עסק רשאי לשכור שירותי ממונה בטיחות חיצוני  אשר מתמחה בתחום המשק ההדרכה אותה העסק מתכוון להעביר. הממונה בטיחות יכול להעביר הדרכות בטיחות לפי הצורך ולפי דרישות החוק במידה ועבר השתלמויות ספציפיות בחום המדובר.

ישנן חברות רבות בארץ אשר ההתמחות שלהן היא הדרכות בטיחות בנושאים שונים לעסקים. חברות אלה נבדלות ביניהן בנושאי ההדרכות, ניסיון בתחום והמחיר של השירותים שלהם. חברה להדרכות בטיחות איכותית חייבת להיות בעלת ידע בתחומים שונים כגון: בטיחות אש, עבודה בגובה, ימי יעון לממוני בטיחות ועוד שירותים רבים אחרים.

949 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת דיגידם קידום אתרים
מוסכי יונדאי יונדאי היא חברת רכב קוריאנית אשר נחשבת לאחד ממותגי הרכב המובילים בין יצרני הרכב בעולם, ודגמי המכוניות שלה לפופולריות רבה גם בישראל. זאת, כיוון שרכביה נחשבים לאמינים, איכותיים ומתאימים לצרכים של הנהג הישראלי ומשפחתו. חברת יונדאי מיובאת דגמים שונים לארץ, ביניהם רכבים פרטיים דוגמת יונדאי i10, יונדאי i20, יונדאי i30, יונדאי i35 Elantra, יונדאי Veloster ועוד, כמו גם רכבים מסחריים דוגמת יונדאי i800 וכן רכבי שטח ופנאי כגון יונדאי ix35 ויונדאי Santa Fe. כתוצאה מן הפופולריות הרבה של רכבי יונדאי בישראל, קיים צורך גובר בשירותי מוסך מקצועיים ברחבי הארץ, ובכלל זאת בשירותי מוסך יונדאי בראשון לציון.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 1 שנים 11 חודשים
בחירת ריהוט לחדר שינה אחד הדברים אשר הופכים את השינה לשינה אידיאלית הוא כמובן בחירת ריהוט נכון לחדר שינה. חדר שינה בסיסי בנוי בדרך כלל מארון, מיטה זוגית, שידות ושולחן עבודה. בכדי לספק את תחושת הרעננות בחדר שינה יש לקחת בחשבון כמה אלמנטים חשובים. להלן כמה טיפים לבניית חדר שינה נוח ויפה.
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 1 שנים 8 חודשים
איך לבחור חברת ניהול פרויקטים בבנייה רובינו מכירים את תמ''א 38 . רובינו גם מכירים את העבודות שלהם, אך לא כולם יודעים איזה חברות ניהול פרויקטים ובנייה עובדות איתם ומה ההבדל ביניהן. במאמר זה ננסה לעשות סדר ועניין בעניין הזה. ישנן חברות ניהול פרויקטים ובנייה רבות ברחבי הארץ אשר מבצעות תמ''א 38. לרובן יש את האמצעים וניסיון בפרויקטים שונים, אך גם האיכות הינה סיבה בגללה עדיף לבצע סקר שוק מעמיק ולמצוא את בחברה העדיפה ביותר עבורכם.
פורסם בקטגוריית תמא 38, לפני 1 שנים 11 חודשים
שירותי ניהול פרויקטים בבניה נמאס לכם מאותו מראה הבניין שלכם? בא לכם שינוי? רבים מאיתנו שאלו את אותה השאלה, אך מגיע הרגע בו הדיבורים הופכים למעשים. ברור לכולנו שלכל בניין מגורים ישנו אורך חיים מסוים ויש צורך בשיפוץ לאחר תקופה. ישנם אופציות רבות לשיפוץ בניין אך הרב פונים לתמ''א 38.
פורסם בקטגוריית תמא 38, לפני 1 שנים 11 חודשים
שירותי ניהול פרויקטים בבניה לחיסכון בעלויות ברצונכם לשפץ את הבניין אך אתם לא יודעים למי לפנות? המאמר הזה ייעזר לכם וינסה לענות על כל השאלות שלה. ניהול פרויקטים בבנייה מצריך בדרך כלל ידע מקצועי רב בתחומים שונים וניסיון בפרויקטים מסוג זה כיוון ובניה היא משימה מורכבת. כיוון ומדובר על פרויקט בניה גדול, פרויקט תמ''א 38 או כל פרויקט אחר ישנו צורך ולפנות לחברת ניהול פרויקטים בבניה.
פורסם בקטגוריית תמא 38, לפני 1 שנים 10 חודשים