לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2623 מאמרים 617 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חוקר פרטי לחקירות פרטיות

פורסם בתאריך 10/09/2017      /      נכתב ע"י shlomy.m

ביצוע מעקבים

במקרים מסובכים בהם אדם לא מעוניין למסור מידע שעלול לייצר עבורו בעיות, אין ברירה אלא ביצוע מעקבים. מדובר בהליך שיש לעשות אותו בצורה מקצועית, וזאת על מנת להגיע למצב שהראיות נאספות אבל ההליך לא נחשף, מעקב שכזה מבוצע ע"י חוקר פרטי מקצועי במשרד חקירות בעל רישיון. ביצוע מעקבים בצורה רשלנית עלול לחשוף את ההליך, ולחבל בתוצאה.

מה חשוב לוודא שעושים מעקבים?

חשוב מאד שהמשרד שעוסק בכך יהיה מקצועי, בעל ניסיון ודיסקרטי
חשוב שכל מה שנעשה במסגרת העבודה הוא חוקי, מסודר ומתועד
חשוב שלמשרד יהיה רישיון של משרד המשפטים
חשוב לעשות את הפרוצדורה בצורה מוצנעת על מנת למקסם את ההצלחה. לרוב במצבים אלו משתמשים הן בניסיון של הבלש אבל גם בהרבה מאד אמצעים טכנולוגיים.

איזה סוגים של עבודות דורשות מעקבים?

ביצוע מעקבים מגיע מהסיבות הבאות:

בן / בת זוג חושדים שבוגדים בהם. כדי להתגרש צריכים הוכחה, וחוקר פרטי בגידות איכותי יביא את התשובה החותכת האם בן / בת הזוג בוגדים. יש לכך משמעות לילדים ופירוק המשפחה ולכן לא כדאי לעשות זאת בצורה לא מושכלת. משרד בילוש יביא תוצאה מדויקת.
אדם שנעלם כי לא רוצה לשלם חובות, יאותר בדרך כלל באמצעות ביצוע מעקבים
אדם שעוסק בהונאה  / מעילה יכול להימצא באמצעות מעקב. לרוב הוא יסתתר, אבל לבלש מקצועי יש דרכים למצוא אותו.
ריגול תעשייתי, מעקבים כלכליים או איתור רכוש.

כמה חשוב הציוד?

ביצוע מעקבים תלוי בטכנולוגיה, שכן אפשר באמצעותה לעשות אותם מרחוק, באמצעות סאונד, צילום, רחפנים, האזנות ועוד. לכן, באמצעים טכנולוגיים של שליטה מרחוק אפשר לבצע מעקב כירורגי, שקט ודיסקרטי – להביא תוצאות של מסמכים, תמונות ואישורים ללא התקרבות לאובייקט – וכך למעשה מורידים את הסיכוי להיחשף. היתרון הזה הוא יתרון עצום של משרד חקירות, שפשוט לא קיים אצל אדם רגיל, שהמעקב שלו יחשף ברגע אחד, בטח אם מדובר בהתנהלות מול נוכל מקצועי.

מה לוקח הבלש בחשבון?

553 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת shlomy.m
חקירות פרטיות - ביצוע מעקבים ותצפיות כידוע בעולמנו שידע זה כוח אנשים רבים שוכרים את שרותיהם של חוקרים ובלשיים פרטיים על מנת לאסוף מידע רלוונטי ושימושי לעיסוקם, במידע הזה יכול להיות בפן העסקי, האישי רומנטי או הכספי
פורסם בקטגוריית חקירות פרטיות, לפני 2 שנים 2 חודשים
לפרוסקופיה מהו? המונח לפרוסקופיה הינו מונח כללי אשר מתייחס לניתוחים המבוצעים בשיטה פולשנית זעירה מאוד. ניתוחי לפרוסקופיה מבוצעים באמצעות מכשיר אופטי זעיר מאוד המאפשר לבצע פעולות ניתוחיות בחלל הבטן כמו טיפול במצבים של היריון מחוץ לרחם,
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 7 חודשים 4 שבועות
היסטרוסקופיה ניתוחית מהי? שמעתם על המושג היסטרוסקופיה ניתוחית ורוצים לדעת יותר? קיבלת הפניה לביצוע ניתוח היסטרוסקופיה ויש לך שאלות בנושא? קראי את המאמר הבא ותמצאי את התשובות.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 7 חודשים 4 שבועות
מה זה בדק בית ולמה אתם צריכים את זה? נמצאים בתהליך רכישת דירה יד שניה או מקבלן? בטח שמעתם על המושג בדק בית, לפני שרוכשים דירה חושב לבצע מספר בדיקות בנכס אשר יאשרו את המפרט שקבלתם,
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 8 חודשים 1 שבועות
איך לנקות ספות עור כאשר עומדים לרכוש ספת עור, המטרה שהספה תחזיק מעמד לאורך זמן, ולו כי מדובר ברכישה יוקרתית ואיכותית. עם זאת, טעות לחשוב שספת עור מצריכה פחות תחזוקה מספת בד, וזאת כי לולא טיפול נכון, היופי פשוט ידהה. על כן אספנו עבורכם מספר טכניקות יעילות עבור שימור איכות הספה:
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 2 שנים 7 חודשים