לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2388 מאמרים 530 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מוצרי פרסום לשיווק ומכירות – פוקוס על שירות חדש

פורסם בתאריך 14/09/2017      /      נכתב ע"י samsambm

בראש ובראשונה חשוב לדעת - אסטרטגיה לקידום מוצר תהיה כזאת שהלקוח לא יבחין בה. מהנקודה הזאת אפשר לצאת למלאכה. השאלה הראשונה והמובנת מאליה היא: מהם אותם מוצרי פרסום לקידום מכירות שתרצו לתת להם את הפוקוס. ומכאן מתחילים בבנייה של אסטרטגיה לקידום המוצר.

פרסום ושיווק של מוצר חדש צריך לפעול במספר ערוצי פרסום. אבל אחד הקשיים בעולם המכירות היא לשנות הרגלים של לקוחות. ומה יקרה אם באחד הימים תרצו לשנות מוקד או נישה של מוצר.

שינוי חשיבה של לקוח באמצעות מוצרי פרסום

בחרתם לשנות את מהות העסק ולהדגיש שירות חדש. זה יכולה להיות נישה של מיתוג אירועים לחברות או מיתוג אירועים בחלל שבדרך כלל משמש כמסעדה בלבד. במקרה כזה מדובר על פרסום ושיווק של שירות חדש שהמקום נותן, משהו שהלקוחות שלכם לא יודעים שעשיתם לפני. אומרים שלוקח זמן למוח האדם להתרגל לרעיון חדש, להתרגל לשינוי. לכן פרסום ושיווק של שינוי צריך להדהד כל הזמן.

מיתוג אירועים מהסוג הזה יעשה באמצעות מספר חזיתות, כך שבכל מקום הלקוח שלכם ייזכר בשינוי. הוא ייתקל בזה ברשת החברתית, ישמע על זה מחבר, ויתבונן או ישתמש באחד המוצרים שנתתם לו במתנה עם פרסום של הנישה החדשה. אפשר באמצעות פרסום ושיווק של המוצר על הֶחְסן נייד (דיסק און קי), או למשל מיתוג של המוצר החדש על עץ ריחני ברכב.

דרך נוספת ליצירת אסטרטגיה לקידום מוצר היא כשהלקוח מגיע לבית העסק. אל תפספסו, חשוב שהוא ייצא לדרך עם תזכורת נוספת לשינוי. אפשר לעשות את זה למשל על גבי טופס ההזמנה שלו; על העט שאתו הוא יחתום על מסמך, ואולי במקרה ייצא אתו לדרך; ואולי על עטיפה של סוכריה שמונחת על דלפק השירות. אפשרות נוספת של מוצרים יכולה לבוא בדמות של הדפסה על חולצה , או הדפסה על כובעים ותיקים ושאר אביזרי אופנה לבישים .  העיקר להמשיך ולהרגיל אותו לחידוש.

491 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת samsambm
כיצד נכון לאחסן עצים לקמין נערכתם לעונת החורף ויש ברשותכם כבר עצים לקמין לעונה הקרירה של השנה, אבל החורף עדיין רחוק ובינתיים חשוב לשמור ולאחסן את העצים כך שייתנו תוצאות טובות כשיגיע היום ויידרש לכם חימום ביתי. מדריך קצר זה נועד על מנת לתת לכם, בעלי הקמינים, מענה של ידע בסיסי אך מקצועי כיצד לאחסן עצים לקמין ולהכשירם לבערה טובה יותר עבור חימום ביתי או משרדי.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 9 חודשים 3 שבועות
עיצוב הבית – כלים ועצות בדרך לבית החלומות אם יש לכם חלום לבית חדש אין הכרח לפנות למתווך נדל"ן ולשקול מעבר דירה, לפעמים הבית הנוכחי יכול להפוך את החלום למציאות, וכל זה נעשה בקלות – רק במשיכת מכחול. עיצוב הבית באמצעות שיפוץ ידוע כיום כמחולל פלאים
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שנים 7 חודשים
הפקת חתונה בעונה הקרירה ההכנות לקראת חתונת חורף מחייבות התייחסות שונה וממוקדת לעונה עצמה. יש לא מעט יתרונות בקביעת מועד החתונה דווקא לחורף. תתפלאו, אבל מדובר בעונה שבעיני רבים נחשבת כרומנטית למדי ומאפשרת הפקת אירועי חתונות מיוחדות ששונות מהקונספט הרגיל.
פורסם בקטגוריית חתונות, לפני 1 שנים 9 חודשים