לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2586 מאמרים 607 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
גניקולוג רופא נשים

האם גניקולוג מפחיד או כדאי?

פורסם בתאריך 19/09/2017      /      נכתב ע"י TalDarb

נשים רבות אשר מגיעות לגיל המצוות, מתחילות את הגיל עם עניינים נשיים, דברים חדשים שכל נערה בגיל זה צריכה את התמיכה והעזרה מאימא, האחות הגדולה, חברה שכבר עברה את הדברים הללו ועוד. נערות וביניהן גם נשים רבות מתקשות בפני גניקולוג, מסיבות מביכות. האם כדאי לפחד או כדי לסמוך על הגניקולוג? במאמר זה נרחיב בנושא הגניקולוג, ומה הן האופציות הטובות ביותר.

מהן החששות המתפרצות?

נשים רבות לא מרגישות בנוח להיפתח בפני אנשים זרים, בין אם הגניקולוג הוא גבר, או שזאת גניקולוגית. הפתיחות בפני אנשים זרים היא קשה ואפשרי מאוד להבין זאת.

האם כדאי לסמוך על הגניקולוג?

לרוב, גניקולוג הוא אדם מקצועי ורגיש מאוד שמטרתו היא לפתוח את ליבו בפני המטופלות, ולהביא להן את מלא תשומת הלב. בכל פעם שאתן נכנסות לבדיקה, ישנה אפשרות לבקש ליווי של רופאה או חברה, אימא, או בן זוג, על מנת להיות רגועה.

מה ההמלצות לפני?

השתדלו להיות רגועות. במידה ותעברו בדיקה מקומית, השתדלו להיות רגועות על מנת שהבדיקה תתאפשר בצורה טובה ואיכותית. הרפו את שריריכן, התרכזו בתרגילי נשימה או תכוונו את המחשבה שלכן למחשבה חיובית שתרגיע אתכן. גניקולוג מקצועי ידע להרגיע אתכן בהתאם על מנת שתוכלו לסמוך עליו.

האם תתבצע בדיקה מקומית?

לא כל פעם כשאתן נכנסות לגניקולוג אתן תעברו בדיקה פיזית. המון פעמים אתן תגיעו למקום ותקבלו ייעוץ רפואי שיעזור לכן לעבור את הבעיה שלכן גם בלי הבדיקה.

טיפים לנשים שנוטלות גלולות

הכירו מספר דברים חשובים על הגלולות:

שיפור הוסת – נשים רבות סובלות מהקדמות או איחורים מוגזמים של הוסת החודשית שלהן. במקור, הגלולות נועדו לשיפורה של הוסת.
מניעת היריון – יחסי מין תקינים מתבצעים כ-24 שעות לאחר נטילת הגלולה, מאחר והיא צריכה תחילה להשפיע על אזור הנרתיק.
קרישת יתר – בנות אשר סובלות מקרישת יתר בדם היזהרו. לגלולות יש השפעה על מחזור הדם בגופכן, ובנות עם נטייה לקרישת יתר עלולות לסבול מפקקת ורידים, ואף קריש הדם יכול להגיע למוח.

גניקולוג הינו רופא מהמומלצים בתחום, פנו כעת לקבלת הפנייה וייעוץ מקצועי ודיסקרטי.

581 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת TalDarb
חברות תרגום - הצורך שלכם בהם על מנת להצליח במשימה זו, אנו נשכיר את שירותיהן של חברות תרגום, ונבקש מהן תרגום של כל הדברים שאנו צריכים.
פורסם בקטגוריית תרגום, לפני 1 שנים 9 חודשים
הכל על משיכת כספי פנסיה הגעתם לגיל הזהב? מזל טוב! הגיע הזמן למשוך את כספי הפנסיה שלכם ושתתנהלו מולם נכון. עוד לא הגעתם לגיל הזהב? אתם זקוקים דחוף לבצע משיכת כספי פנסיה על מנת לסגור חוב כלשהו..
פורסם בקטגוריית פרישה ופנסיה, לפני 1 שנים 11 חודשים
משרד עורכי דין בירושלים קיימים חוקים רבים, אך לא כולם מכירים אותם מהסיבה שאין להם עיסוק יום יומי בחוקים אלו. לכן, קיים משרד עורכי דין בירושלים
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 1 חודשים
שחלות פוליציסטיות הנה כל מה שעלייך לדעת. ראשית, חשוב שתדעי כי שחלות פוליציסטיות, ללא כל הפרעה נוספת, אינן בהכרח מצביעות על התסמונת המקושרת עם הפרעות בביוץ ובהתעברות.
פורסם בקטגוריית בריאות נשים, לפני 1 שנים 8 חודשים
אימון אישי עוזר להתפתחות האדם אנשים רבים מגיעים לשלבים בחיים שהם בקיעים בהם, אינם יודעים כיצד להתקדם, מה צריך לעשות בשלב הזה, וכן הלאה. ישנם המון סיטואציות שהן חוזרות על עצמן מפעם לפעם אצל כל אדם, והסיטואציות הללו הן סיטואציות שכל אדם זקוק להדרכה. על מנת לעשות זאת, מבצעים אימון אישי אצל כל אדם שצריך.
פורסם בקטגוריית אימון אישי, לפני 1 שנים 10 חודשים