לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ממשיכים להרחיב את המעגלים העסקיים בישראל

פורסם בתאריך 26/09/2017      /      נכתב ע"י דרור אטרי

נשיא לשכת המסחר דרור אטרי נפגש הבוקר (יום ה' 31.8.17) עם ראש מועצת גוש עציון שלמה נאמן, מנכלי"ת גוש עציון יפה שטרית ולסגן ראש המועצה יואל סילבר המפגש היינו המשך לדיונים קודמים עם המועצה להעמקת שיתוף הפעולה בין המעוצה ללשכת המסחר.

נשיא לשכת המסחר דרור אטרי: " לשכת המסחר ממשיכה להרחיב את המעגלים העסקיים בישראל והיום זכינו לעשות צעד נוסף בכיוון זה עם חברנו בגוש עציון, תודה לידידי שלמה נאמן ראש המועצה על המפגש המעשיר והפורה, על האירוח הלבבי, השי המכובד והזכות להיות שותפים במיזם ייחודי שיקדם את המסחר בגוש עציון. בטוחני כי שיתוף הפעולה הפורה שנרקם בנינו יוביל לשגשוגה המסחרי והכלכלי של גוש עציון.

תודה לידידי חבר הלשכה עו"ד עמנואל ויזר על היוזמה בקידום המפגש הפורה והשותפות היפה לאורך הדרך, למנכלי"ת גוש עציון יפה שטרית ולסגן ראש המועצה יואל סילבר ולצוותים המקצועיים על הנכונות לקידום השת"פ בין הלשכת המסחר והגוש."

ראש מועצת גוש עציון שלמה נאמן: "אבקש להודות לך נשיא לשכת המסחר דרור אטרי על המפגש ונכונות הלשכה לקדם שיתוף פעולה עמנו. אנו רואים חשיבות רבה בקידום הקהילה העסקית שלנו והרחבת המסחר בגוש, מועצת גוש עציון נכונה להעמיד את מרב שירותיה ליזמים ועסקים אשר יהיו מעוניינים לעשות את עסקיהם אצלנו לרבות העמדת הטבות ייחודיות בארנונה ובמסים שלא יקבלו בשום מקום בארץ. ונעשה הכל בכדי ששיתוף פעולה זה יקדם את היעדים והמטרות אותם הצגנו בפגישה."

 

 

1251 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת דרור אטרי
לשכות ישראל- צרפת וירושלים מאחדים כוחות מפגש בין נשיא לשכת המסחר מר דרור לבין נשיא לשכת המסחר ישראל- צרפת ד"ר דניאל רואש ובכירה במשרד החוץ לשעבר הגברת דינה סורק.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 6 שנים 2 חודשים
לשכת המסחר מקדמת את הסחר הבינלאומי של ישראל עם קוסטה ריקה!!! השבוע (יום ג', 28.8.17) התקיים מפגש פסגה בין נשיא לשכת המסחר מר דרור אטרי, לבין שגריר קוסטה ריקה, מר אסטבן פנרודEsteban Penrod , בבית לשכת המסחר. את המפגש יזם חבר הנהלת הלשכה מר דוד אברהם. המפגש התקיים במעמד סגני נשיא הלשכה, מר עו"ד חגי אברהמי ועו"ד ליאור כספי, וחברי הנהלת הלשכה: מרסלו ירקוני, סטלה אבידן, דוד אברהם ונפתלי קרויטרו. על הפרק נבחנו העמקת הקשר ושיתוף הפעולה הבינלאומי בין שתי המדינות.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 6 שנים 2 חודשים
הפורום הכלכלי של גדרה יוצא לדרך ! הפורום הכלכלי של גדרה יוצא לדרך, ויסייע לבעלי עסקים מגדרה בכל האתגרים מולם הם מתמודדים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 6 שנים 2 חודשים
לשכת המסחר מברכת את יניב רפאל - שמאי מקרקעין על הצטרפותו ללשכה! לשכת המסחר מברכת את יניב רפאל - שמאי מקרקעין בכיר, לרגל הצטרפותו ללשכת המסחר.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 6 שנים 3 חודשים
בעלי עסקים? הבשורה החדשה כבר כאן! 'קמפוס- המכללה העסקית חברתית' תגידו שלום למציאות עסקית חדשה. בימים אלה איגוד לשכות המסחר עומד לפתוח את המחזור הראשון של 'הקמפוס- המכללה העסקית חברתית' בעיר הבירה ירושלים, ואת הרגע המרגש הזה, כדאי לזכור.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 6 שנים 3 חודשים