לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4245 מאמרים 1288 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ניהול פרויקטים של נדל''ן

פורסם בתאריך 27/09/2017      /      נכתב ע"י דיגידם קידום אתרים

בתקופה האחרונה אנו זוכים לראות בארץ עלייה ניכרת בפרויקטים אשר קשורים לנדל'ן. עלייה זו נובעת מסיבות רבות שהבולטות ביניהן: התיישנות הבניין או בינוי פינוי של תמ''א 38. לנהל פרויקטים מהסוג תמ''א 38 היא משימה מורכבת מכיוון שיש הרבה אנשים והרבה גורמים לקחת בחשבון בזמן הפרויקט. ישנם הבדלים רבים בין לנהל פרויקט של בניין מגורים לבין פרויקט של בית פרטי. פרויקט בניה של בית פרטי מתחשב ברצונות ובדגשים של לקוח אחד שהוא בעל הבית בעצם. כאשר מדברים על פרויקט פינוי בינוי או תמ"א 38, ישנם מגוון רב של דברים שצריכים להיעשות עוד לפני יציאת הפרויקט לדרך. בכדי להתחיל בפרויקט חשוב לוודא שכל הדיירים מסכימים לאותו הפרויקט. לפעמיים איסוף החתימות וההסכמה של הדיירים הוא הגורם העיקרי ליציאת פרויקט לדרך.

חשוב להבין שחוסר הסכמה הכוללת בין כל הגורמים יכולים במקרים רבים לעכב את הפרויקט ואף 'נופלים' עוד בשלב הייזום. בפרויקטים של קבוצות רכישה יש לדאוג לאינטרסים של עשרות ואף מאות משפחות אשר קשורות לאותו הפרויקט. בנוסף, ניהול פרויקטים של קבוצות רכישה מורכב משלבים רבים שדורשים ידע מקצועי רב בתחום, מנגד חוסר הידע יכול להביא לקריסה של הפרויקט ואף לביטולו. חברת ניהול פרויקטים בבנייה מנוסה ואיכותית תצליח להביא את הפרויקט שלכם להצלחה תוך עמידה בזמנים ולשמור על איותה. לחברת ניהול פרויקטים בבנייה תפקיד חשוב ובמאמר זה נשתדל לפרט ולהסביר על התפקידים שלה.

לחברת ניהול פרויקטים בבנייה תפקידים שונים ומגוונים כגון: שיווק הפרויקט ורכישת קרקע, תכנון וקבלת החלטות וועדה והיתר בניה, ניהול שלבי הבניה השונים עד לסיום ומסירת המפתחות לחברי בקבוצה. חברת ניהול פרויקטים בבניה האחראית על קידום פרויקטים כמו תמ"א 38 ופינוי בינוי אמונה על מגוון רחב של אספקטים הנוגעים לקידום הפרויקטים.

חברת ניהול פרויקטים היא האחראית במקרים רבים על הפן האדריכלי-תכנוני, הפן הלוגיסטי, הפן המשפטי, ועל הפן האדמיניסטרטיבי והפיננסי של הפרויקט. רק חברה בעלת ניסיון וידע בתחום תצליח לארגן את שלל הדברים הנדרשים לפרויקט ולסיים אותו בהצלחה. דבר אחרון אך לא פחות חשוב בבחירת חברת ניהול פרויקטים בבניה הוא יחס אישי של אותה החברה. כיוון והפרויקט נמשך זמן רב יש לוודא שאתם בטוחים בחברה ובצוות שלה. חברת ניהול פרויקטים בבנייה תבטיח קידום יעיל ואיכותי של הפרויקט תוך חיסכון כספי ובזמן הפרויקט.

1126 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת דיגידם קידום אתרים
טיפים לשיפוץ חדר אמבטיה שיפוץ אמבטיה הינו נושא שעולה בדרך כלל לקראת מעבר לבית חדש או לקראת תהליך שיפוץ כולל של הבית הקיים. שיפוץ חדר האמבטיה יכול לשפר משמעותית את איכות החיים בבית ולהעניק לנו אפשרות להתפנק ולהירגע ב"ספא" פרטי משלנו.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 6 שנים 5 חודשים
מוסכים בירושלים בכל יום מגיעים לירושלים אלפי אנשים חדשים. כיוון והדרכים לירושלים עוברות דרך הרים, ישנם מקרים רבים בהם המון נהגים נתקלים בתקלה ברכב ונתקעים בירושלים. מקרים בהם התקלה לא קשה לטיפול, נהגים עצמם בדרך כלל מטפלים ברכב, אך אם זו תקלה מסובכת יותר, הם מוצאים את עצמם בחיפושים עבור מוסך טוב לסוג הרכב שלהם.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 5 שנים 7 חודשים
מטופלים חולי לב – השתלות שיניים ביום אחד המשמעות של בעיות רפואיות כמו מחלות לב היא השתלת אביזרים מלאכותיים כגון קוצבי לב, מסתמים מלאכותיים, תומכי עורקים (סטנטים) ו/או נטילת תרופות קבועות לדילול דם ותרופות אחרות. מחלות לב יכולות להיות נרכשות (התקף לב, אי ספיקת לב ועוד) או מולדות (מומים בלב כמו דליפות מסתמים ובעיות מבניות נוספות). במהלך טיפולי שיניים לחולי לב עלולים להיווצר סיבוכים דוגמת זיהומים במסתמים, הפרעות לאביזרים המלאכותיים, תגובה לתרופות הניתנות בזמן הטיפול ואף התנגשות בין תרופות. חולי לב רגישים לטיפולים רפואיים ולכן יש לבדוק היטב את מצבם הרפואי לפני טיפולי שיניים, למשל, השתלות שיניים. במידה ומקפידים על הכנה נכונה ועל טיפול מקצועי, חולי לב יכולים לעבור את כל סוגי טיפולי השיניים, כמו השתלות שיניים בהרדמה מלאה או השתלות שיניים ביום אחד.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 6 שנים 11 חודשים
איך לבחור מוסך ללא ספק כל בעל רכב מבקש להכניס את מכוניתו לטיפול במוסך מקצועי אשר יספק לו את השירות הטוב ביותר, במחיר המשתלם ביותר. אם כן, מה חשוב לדעת לפני שבוחרים מוסך?
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 7 שנים 3 חודשים
מוסכי יונדאי יונדאי היא חברת רכב קוריאנית אשר נחשבת לאחד ממותגי הרכב המובילים בין יצרני הרכב בעולם, ודגמי המכוניות שלה לפופולריות רבה גם בישראל. זאת, כיוון שרכביה נחשבים לאמינים, איכותיים ומתאימים לצרכים של הנהג הישראלי ומשפחתו. חברת יונדאי מיובאת דגמים שונים לארץ, ביניהם רכבים פרטיים דוגמת יונדאי i10, יונדאי i20, יונדאי i30, יונדאי i35 Elantra, יונדאי Veloster ועוד, כמו גם רכבים מסחריים דוגמת יונדאי i800 וכן רכבי שטח ופנאי כגון יונדאי ix35 ויונדאי Santa Fe. כתוצאה מן הפופולריות הרבה של רכבי יונדאי בישראל, קיים צורך גובר בשירותי מוסך מקצועיים ברחבי הארץ, ובכלל זאת בשירותי מוסך יונדאי בראשון לציון.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 5 שנים 7 חודשים