לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3645 מאמרים 1075 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
זכיינות למכירה

זכיינות למכירה- הצלחה עסקית בטוחה

פורסם בתאריך 01/10/2015      /      נכתב ע"י omeromer

 

זכיינות למכירה- הצלחה עסקית בטוחה

ישנן הרבה רשתות, המציעות זכיינות למכירה. רשתות אלה, בעצם מאפשרות לאנשים פרטיים, להקים סניף של הרשת וליהנות מהיתרונות של הקמת עסק על בסיס קיים, של הרבה וותק, מוניטין והצלחה בטוחה. אין צורך, כי בעלי עסקים יסכלו עצות, בכדי שהעסק שלהם יפעל – הם מקבלים עסק עובד ופועם. שיטת העבודה, הפרסום והמיתוג, כבר פרושים תחת רגליהם של הזכיינים החדשים, מה שאינו מסכן את ההון שהם השקיעו, על רכישת הזכיינות. ישנן הרבה מסעדות, הפועלות בשיטת זכיינות למכירה. במקרה זה, שני הצדדים נהנים מרווח, גם הזכיינים וגם הרשתות המזכות. יש לנהל את הסניף, על פי תורת הניהול של העסק, הכוללת גם רכישת סחורה מספקים קבועים של הרשת. פרטים נוספים יש כאן: http://www.johnnycrispy.com/Franchise/

גם הרשת מרחיבה את פעילותה וגם הזכיין זוכה לנתח רווחים נאה

 

רשתות שונות המציעות זכיינות למכירה, מעוניינות להרחיב את הרשת ולפתוח סניפים נוספים של עסקים ידועי שהם מותג ידוע בקרב הצרכנים השונים. תחום הזכיינות אינו מוגבל, ניתן למצוא זכיינות בתחום ההסעדה, הביגוד, הנדל"ן ואפילו תחום הביטוח אטו הקוסמטיקה. העלות של התחזוקה וההקמה של הסניף, תהיה כמובן באחריות הזכיין. הרשת המזכה, מציעה לקדם את מכירות הרשת גם לצורך שמירה על המוניטין ועל קהל היעד שלה. כאשר חותמים על חוזה של זכיינות, חשוב כי החוזה יהיה לטוח ארוך, כך שהזכיין גם יחזיר את סכום ההשקעה שלו בסניף של אותה רשת מזכה ואף יוכל ליהנות מנתח רווחים נאה, כל תקופת הזיכיון. זכיינות, היא קרן אור לנתונים הקשים שמראים, כי 50% של העסקים הקטנים נסגרים במהלך השנה הראשונה לקיומם, בשנה השנייה לקיומם, על פי הסטטיסטיקה, נסגרים כ-17% מכלל העסקים, עדיין, בתי עסק חדשים נפתחים והרבה אנשים מחפשים הזדמנויות אטרקטיביות לפתיחת עסקים חדשים.

למזער סיכונים בפתיחת עסק חדש- זכיינות מכירה

 

התשובה של ללכת על עסק בטוח, טמונה בעסקי הזכיינות של רשתות ידועות, היא פשוט לרכוש עסק מזכיינות של רשת ידועה. למרות זאת, חשוב לבצע את הבדיקות הדרושות, לפני שחותמים על חוזה הזכיינות ומתחילים בהוצאות על פתיחת הסניף החדש. בדיקה מקיפה, חיונית לפתיחת כל עסק, אפילו של זכיינות, כך שתהיו בטוחים, כי כל הקלפים משחקים לטובתכם.

 

1601 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת omeromer
דרכים מודרניות לקידום עסקים מאמר מפורט על דרכים עכשוויות ומודרניות שיסייעו לקדם את העסק שלכם
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 5 שנים 5 חודשים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 5 שנים 5 חודשים
משאבות לביוב מאמר על משאבות לביוב
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 6 שנים 1 שבועות
ביובית בנתניה וביובית בהוד השרון בשנים האחרונות אנו שומעים כמעט כל חורף על הצפות באזורים שונים במרחב השפלה, ובפרט בנתניה והוד השרון. התנאים הגיאוגרפיים בערים אלו, בדגש על העובדה שאזור זה הוא אזור מישורי הופכים את מערכת הניקוז בערים אלו לבעייתית מאוד.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 6 שנים 2 חודשים
טיולי ג'יפים בגליל מאמר זה עוסק בטיולי ג'יפים ברחבי הגליל היפהפה
פורסם בקטגוריית טיולים בארץ, לפני 5 שנים 4 חודשים