לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2923 מאמרים 750 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מהם שירותי אחזקת מבנים?

פורסם בתאריך 29/10/2017      /      נכתב ע"י עדי שמעונוביץ

בשירותי אחזקת מבנים, נהנים הדיירים ממכלול של יתרונות אשר נבצר מהם לקבל תחת וועד בית משלהם. בוועד בית מטעם הדיירים עלולות להתגלות כל מיני תקלות, חלקן ברמת היחסים בין הדיירים וחלקן במימוש הפונקציונלי של עבודות התחזוקה ושימור הבניין. וועד הבית הפנימי יתקשה להתמודד עם דייר פולש שהתקין מנוע של מזגן בחצר המשותפת, לא ימצא מענה יעיל לדייר סורר שמסרב לשלם, וחמור מכך: הוא עצמו עלול למצוא את עצמו בסכסוך עם אחד הדיירים, מה שיותיר את האחרון ללא מענה נייטרלי לעזרה. גם אם תרבות הדיור בבניין תקינה, יתקשה הוועד למצוא מענה למעלית מקולקלת או למכת מזיקים ונחשים בגינה הציבורית.

כשוועד הבית חיצוני אתם נהנים משירותים משודרגים

תחזוקת מעליות ביעילות ובקלות, שירותי הדברה לגינה ולחדר המדרגות, איתור דיירים אגרנים ופינוי הכבודה המסוכנת מדירתם ומחדר המדרגות, וטיפול יעיל בבלוני הגז המשותפים ובחדר משאבות המים של הבניין. כשאלה נעשים על ידי וועד בית מקצועי מטעם חברה חיצונית אתם יכולים להיות בטוחים שהבניין נמצא בידיים הטובות ביותר.

כשוועד הבית חיצוני תרבות הדיור תמיד תישמר תקינה, עם יחסים מעולים בין הדיירים

כאשר אף אחד מכם בבניין לא מחזיק בסמכויות הוועד, הסיכוי שתישמר תרבות הדיור במצב תקין גבוה בהרבה מאשר במקרה שהוועד מונה מטעמכם. יתרה מכך, גם במצב בו אחד הדיירים פלש למתחם המשותף, הציב שם מנוע-מזגן או גרם לכם נזק מכל סוג שהוא, הוועד החיצוני יוכל לטפל בו באופן יעיל הרבה יותר מאשר וועד בית מטעמכם. וועד בית חיצוני בקיא היטב בחוקי הדיור, יודע לזהות מיד אם נעשתה עוולה או עבירה, ויודע גם כיצד להביא להפסקת התופעה במהרה.

חומר פרסומי בתיבות הדואר בלי שביקשתם? לא כשוועד הבית הוא חיצוני

משימה נוספת שלוקח על עצמו הוועד החיצוני היא הטיפול במחלקי חומרים פרסומיים. אנחנו נמנע מהמחלקים לשים את החומר בתיבות שלכם. במקום זאת, אנו נרכז אותו בדלפק שלנו, וכשתחזרו מהעבודה תוכלו לקחת עלונים או להתעלם מהם.

שירותי ניקיון הבניין וסביבתו

לרשות חברת הוועד החיצוני צוות מיומן של עובדי ניקיון ופינוי דירה מן המעלה הראשונה אשר מבצע ניקיון יסודי תקופתי בחדר המדרגות ובחצר. כמו כן, דואג האחרון להסרת מפגעים תברואתיים לרבות תכולות של דיירים אגרנים. 

מחפשים חברה שתספק לכם את כל השירותים הנ"ל ועוד הרבה יותר? א ת אחזקות שירותי אחזקות מבנים היא הפתרון האידיאלי.

558 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת עדי שמעונוביץ