לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

קשר עמוק יותר

פורסם בתאריך 06/10/2015      /      נכתב ע"י kabmlheb

אנשים לא משכילים על איך לבנות קשרים אמיתיים, בר קיימא, אוהבים. אין להם את יסודות משפחה חזקה, בריאה יכולה להיות בנויה על.

במונחים של השפעה חיצונית חשוב שהשותפים לא דוחים אחד את השני. אבל מעבר לקבלה השטחית הזה שהם צריכים למצוא כמה "קסם פנימי", קשר עמוק יותר שהוא מסוגל להחזיק אותם יחד במשך שנים רבות. הם צריכים להרגיש כמיהה, התרגשות רק כדי להיות מיכאל לייטמן קרוב אחד לשני. לא ב" הורמונליים "הרגיל," לאבד את הראש שלי "התחושה אבל עם מודעות מלאים, הרשעה.

אטרקציה כזו עמוקה יותר, הדדית מעבר הרב לייטמן לתכונות הפיזיות היא אהבה אמיתית. אהבה זה מתחדשת שוב ושוב, משתנה על גבי הפרדות, ספקות, מכשולים. זה דורש מאמץ מתמיד, השקעה רגשית.
זה דומה לאופן שההורים של ילדים מאומצים להשיג אהבה בהדרגה כלפי הילד החדש. מאז בתחילת הם חסרים את הקשר הטבעי, אינסטינקטיבי עם התינוק אימץ הם משקיעים אנרגיה נוספת, חיבה, תשומת לב לילד עד צורות קשר חזקות מאוד.

כך שני אדם מטבעו ייחודי, אינדיבידואליסטית יכול לבנות אהבה הדדית באמצעות קבלה לעם השקעה מתמדת לתוך אחד את השני. כתוצאה מכך הם מתחילים לאהוב אחרים יותר מאשר את עצמם, מתמוססים לתוך אחרים. הם בונים משהו חדש לגמרי ביניהם, "שדה כוח לאהוב" שלא היה קיים בכל אחד מהם לפני.

המגע הפיזי, מיני דרך כי "שדה כוח" הוא שאין למין פשוט אנשים צעירים להמשיך היום. סקס מבוסס על הענקת הדדית אמיתית הוא חוויה קסומה, כמו סימפוניה יפה בהשוואה לשיר פופ.

2372 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת kabmlheb
קבלה לעם היום אנו עומדים לפני המהפכה הגדולה ביותר בהיסטוריה האנושית. עד כה בכל פעם שאנחנו במשבר, כאשר עשינו קפיצות אבולוציוני, שינתה ציביליזציות אנחנו תמיד ניסינו לשנות את העולם סביבנו. אנחנו שיניתי את האידיאולוגיות, מערכות פוליטיות או כלכליות, שינינו ממשלות, שליטים ומנהיגים.
פורסם בקטגוריית קבלה, לפני 8 שנים 3 חודשים
בלי לבזבז זמן היום החברה שלנו עם השפעת התקשורת ושיווק המכרעת שלה בנויה להסיע אנשים צעירים אך ורק כלפי הנאות חומריות, הגשמה. אנחנו כל הזמן שטיפת מוח עם רצונות מלאכותיים למוצרים, הנאות אנחנו אף פעם לא באמת נחוצות ושהם מזיקים בעיקר. כתוצאה מכך אנחנו מבזבזים את כל החיים שלנו רודפים אחרי מתעלמים ממה שאנחנו צריכים להיות הכמיהה המיותרת
פורסם בקטגוריית קבלה, לפני 8 שנים 1 חודשים
שנאה הורסת, אהבה בונה מהם שני הכוחות ששולטים על העולם שלנו. כיצד רגש של שנאה מפעיל כוחות הרסניים בטבע ומדוע שימוש נכון בכוח האהבה יכול לחבר את כל חלקי המציאות ביחד?
פורסם בקטגוריית אהבה, לפני 8 שנים 3 חודשים