לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2444 מאמרים 542 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
ויאגרה

ויאגרה או מדבקה להשגת שליטה על בעיות של שפיכה מהירה

פורסם בתאריך 01/11/2017      /      נכתב ע"י רון גל

הפיתוח החדש מבוסס על מדבקה מיוחדת אותה מדביק הגבר, שנשלטת על ידי אפליקציה בסמארטפון ומכווצת את השריר האחראי לשפיכה. למעלה מ-80 מיליון גברים בעולם סובלים משפיכה מוקדמת

לא צריך יותר ויאגרה: חברת סטארט-אפ בתחום הציוד הרפואי השלימה ניסוי קליני מוצלח בבני אדם, למניעת התופעה המציקה שגורמת בושה לחלק מהגברים - שפיכה מוקדמת. 

החברה, ויריליטי מדיקל (Virility Medical), היא חברת סטארט-אפ הפועלת במסגרת החממה הטכנולוגית של קרן NGT3 מנצרת. הפתרון החדשני שלה לבעיה הוא מדבקה לשימוש חד-פעמי אותה מניח הגבר לפני קיום היחסים, בין פי הטבעת לשק האשכים. המדבקה נשלטת על ידי אפליקציה בסמארטפון, אשר לחיצה עליה שולחת זרם חשמלי בעצימות נמוכה, המכווץ את השריר האחראי לשפיכה ומעכב אותה. 

הניסוי הקליני התקיים במרכז לשיפור התפקוד המיני בבית החולים רמב"ם, בהובלתם של ד"ר אריק שכטר ופרופ' אילן גרינולד. בניסוי השתתפו 20 מטופלים הסובלים משפיכה מוקדמת. הניסוי הוכתר בהצלחה וללא כל תופעות לוואי, כאשר בממוצע הושג שיפור של פי 3.5 בעיכוב השפיכה. מדובר בשיפור דרמטי ביחס לפתרונות המוצעים בשוק כיום. 

זהר גנדלר, מנכ"ל קרן NGT3: "על פי סקר שוק שערכנו, מדובר בפוטנציאל שוק גדול משמעותית מזה של הויאגרה. הטכנולוגיה החדשנית והמאוד אפקטיבית של ויריליטי מדיקל, תשנה את כללי המשחק. המשימה שלנו ב- NGT3, היא להמשיך לקדם את החברה בקצב מהיר". לדבריו, ויריליטי מדיקל גייסה עד כה כשלושה מיליון שקלים מהקרן ומהמדען הראשי, ותצא בקרוב לסבב גיוס נוסף. 

טל גולן, יזם ומנכ"ל ויריליטי מדיקל מסר, כי השוק אליו פונה החברה צפוי לקצב צמיחה שנתי של כ-10% ולהיקף של שני מיליארד דולר בשנת 2020. ההערכה היא כי 79 מיליון  גברים בארה"ב ובאיחוד האירופי סובלים משפיכה מוקדמת, כאשר יותר מ -15 מיליון גברים מחפשים באופן פעיל פתרון רפואי לבעיה. "אנו מביאים פתרון חלוצי, יעיל ופשוט, נטול תופעות לוואי בהשוואה למוצרים הקיימים כיום בשוק", אומר גנדלר. 

שפיכה מוקדמת היא ההפרעה בתפקוד המיני הנפוצה ביותר בקרב גברים (מעל ל-20 אחוז). ההגדרה הקלינית לשפיכה מוקדמת, היא שפיכה המתרחשת עד דקה מרגע החדירה. מדובר בבעיה המשפיעה על שני בני הזוג ומפריעה לקיום יחסי המין עצמם, פוגעת בזוגיות ובקשר בין בני הזוג, בדימוי העצמי של הגבר ולעתים גם בזה של בת הזוג. 

הטיפולים הקיימים היום לטיפול בשפיכה מוקדמת הם בעיקר תרופתיים, וכוללים תרופות נוגדות דיכאון. יעילותן של תרופות אלו מוגבלת ושימוש בהן כרוך בתופעות לוואי כגון כאבי ראש ובחילות, בעיות בזקפה וירידה בחשק המיני. טיפול מסוג אחר עושה שימוש בחומרים מאלחשים, המיועדים להפחתת הרגישות באיבר המין, אולם גם לטיפול זה יעילות מוגבלת.

ויאגרה

<a href="http://viagramensclub.com">ויאגרה</a>

 

568 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת רון גל
ההשפעה על הגוף: ויאגרה, קמגרה ג'ל, סיאליס, ויאגרה למציצה מתי כדאי ליטול את התרופה? עם או בלי אוכל? מדוע יש ליטול תרופות מסוימות פעם ביממה, ואחרות כמה פעמים? מהו ציפוי, ממה מורכב, ומדוע הוא חשוב? מהן תופעות לוואי, ומדוע הן קורות? מה אתם יודעים על התרופות שאתם נוטלים
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 1 שנים 6 חודשים
סוף סוף ויאגרה ללא מרשם גם בישראל כך החליט משרד הבריאות למרות כל זאת, במשרד הבריאות יטיל מספר הגבלות על רכישת התרופה. כך למשל רק גברים מעל גיל 35 יוכלו לרכוש את התרופה ורק לאחר תשאול דיסקרטי של הרוקח שיוודא שאין חשש לנזק בריאותי. בנוסף, רכישת הכדורים תוגבל ל-2 גלולות של 50 מ\"ג או 4 גלולות של 25 מ\"ג בכל קנייה. עם השינוי הדרמטי הזה, ישראל מצטרפת לבריטניה
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 1 שנים 5 חודשים
לא רק ויאגרה לא רק סיאליס שומרים על זקפה כדי שלא יגידו לכם זה קורה לכולם: גם אם כבר קרתה לכם פדיחה במיטה וגם אם אתם פשוט מעוניינים למנוע אותה מראש - אתם חייבים למסגר את הרשימה הזו, של כל הדרכים שיעזרו לכם לשמור על הזקפה
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 1 שנים 7 חודשים
ויאגרה וסיאליס גם זיקפה וגם סיכונים מחקר רחב היקף שכלל מעל 11 אלף גברים גילה כי אלה שנטלו תרופות לזיקפה דוגמת ויאגרה, סיאליס ולביטרה היו בסיכון כפול לאובדן שמיעה. הערכה: בעת נטיפלת התרופה, גוברת זרימת הדם לאוזניים - תהליך שעלול להוביל לאובדן שמיעה.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 1 שנים 11 חודשים
סיאליס - גם לבעיות זקפה וגם לטיפול בערמונית מוגדלת מינהל המזון והתרופות האמריקני אישר את תרופת הזיקפה "סיאליס" כטיפול בהגדלה שפירה של הערמונית, מצב בו לוקים מרבית הגברים בעולם לאחר גיל 50. התופעה גורמת לבעיות השתנה
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 1 שנים 9 חודשים