לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4238 מאמרים 1286 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

האם תהליך הגירושין חייב להיות מכוער?

פורסם בתאריך 12/11/2017      /      נכתב ע"י vikitiki

 

כשליש מהזוגות הנשואים בישראל מסיימים את יחסיהם בגירושין. ההחלטה להיפרד היא לרוב החלטה קשה ובמיוחד כאשר מעורבים ילדים. סיפורים על זוגות שסיימו את היחסים בסכסוך ממושך אינם נדירים ואם המטרה שלך היא לסיים את המערכת במהרה ולפתוח דף חדש במינימום פגיעה, חשוב לפגוש את עורך הדין הנכון.

הזמן הנכון לגשת אל עורך דין גירושין

הזמן הנכון לגשת אל עו"ד הוא ברגע ההחלטה על פרידה. בין אם יש לך כוונה להיפרד מיד ובין אם חשוב לך לקבל עצה נכונה כיצד לפעול, עורך דין גירושין הוא הכתובת אליה מומלץ לפנות. התפקיד של עורך הדין מתחיל בהקשבה לרצונותייך, מה חשוב לך להשיג בתהליך, מה מצב היחסים ולהמליץ לך כיצד לפעול. חשוב לזכור כי כל הליך הוא שונה ולכן המטרה היא למצוא את בעל המקצוע שיפעל רגישות, כבוד והגנה על זכויותייך.

הליך גירושין לא חייב להיות הליך מכוער

בהתאם לנסיבות הפרידה ולמידת ההסכמה או אי ההסכמה בין שני בני הזוג, ייקבע התהליך. באפשרותך להתגרש בעזרת גישור, הסכמה לאחר הבנה בין הצדדים או במידת הצורך, הוא יעבור דרך ערכאות משפטיות. חשוב לדעת כי אף על פי שההליך מחייב מעורבות רגשית, הוא לא חייב להיות מכוער ולניסיון של עורך הדין השפעה רבה על מידת ההצלחה שלו.

הצורך בעורך דין מנוסה

בין אם בחרת להיכנס להליך גירושין ובין אם הליך זה נכפה עלייך, האדם שצריך לעמוד לצדך הוא עורך דין גירושין מנוסה שישמור על האינטרסים שלך לאורך כל הדרך, משלב ההחלטה ועד לסיום הליך הפרידה.

1146 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת vikitiki