לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2431 מאמרים 538 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

עיצוב בית פרטי – כיצד עושים את זה נכון?

פורסם בתאריך 16/11/2017      /      נכתב ע"י morale

בכל עיצוב בית פרטי אנחנו יכולים להבחין במאפיינים מסוימים אשר מבדילים אותו מבתים אחרים, אנחנו גם יכולים לראות שיש מאפיינים ייחודים של עיצוב לבית פרטי, מאפיינים שאינם קיימים בעיצוב בית רגיל.

אפשר להבין למה זה ככה. בית פרטי בנוי אחרת מדירה מכל סוג שהיא. עצם זה שהבית מכיל שטח פנימי וחיצוני, מעניק למעצבת פנים שאחראית על עיצוב הבית, הרבה יותר אפשרויות, עצם זה שהבית מכיל, לפעמים, יותר מקומה אחת, מאפשר לבצע חלוקה לא רק פרקטית של חדרים אלא גם חלוקה בעיצוב, ליצור הפרדה ברורה בין החלקים השונים של הבית. זה הרבה יותר קל והרבה יותר נוח גם לשימוש.

אם נסתכל על הרעיון של עיצוב בית פרטי ונפרק אותו, הרי שבתחילה עלינו לבחון מספר נקודות בשביל שנוכל לעצב אותו בצורה אופטימאלית. למשל, אנחנו צריכים לבחון מה השטח שלו, כיצד הוא בנוי, כמה אנשים משתמשים בו, באיזה גילאים הם, וכן, איזה סגנון עיצוב יכול להתאים לבית כזה. מן הסתם, הסגנון יותאם בהתאם למאפיינים של הדיירים במקום, לתנאי השטח, יכולות כלכליות ואלמנטים שניתן להשתמש בהם לצורך העיצוב של הבית.

לפני שנציג מספר דוגמאות לעיצוב בית פרטי, חשוב לומר שניתן כיום להשתמש בכלים שונים בשביל ליהנות מעיצוב ברמה גובהה, למשל, אפשר להשתמש בתוכנות הדמיה, תוכניות עיצוב, ניתן להשתמש גם בדוגמאות ממגזינים ומקורות אחרים בשביל לשאוב השראה. כלומר אנחנו לא חייבים לעבוד על בסיס חלק לצורך עיצוב בית פרטי.

 

דוגמאות לעיצוב בית פרטי

הדוגמא הקלאסית היא חיבור החללים השונים בבית. אם נניח מדובר בבית שניתן לחבר בו את המטבח, פינת אוכל, סלון, מרפסת וגינה לכדי יחידת עיצוב אחת, אז רצוי לעשות זאת ובכך גם ליצור אחידות וגם ליצור תחושה של חלל אחד גדול. מי שרוצה, יכול דווקא לפרק את כל היחידה הזאת לחלקים שונים ובכך למעשה לייחד כל חלק בצורה אחרת.

אם מדובר בבית פרטי עם מספר קומות, אז כל קומה מקבלת את הייחוד שלה. בין אם זה אומר, עיצוב מזמין, עיצוב כוללני לחלק בו מצוי המטבח והסלון נניח, לעומת עיצוב פרטי וסגור של החלק בו מצויים חדרי שינה. ישנה הפרדה מוחלטת בין החלקים מתוך כוונה להפריד ביניהם.

עוד דוגמא לעיצוב בית פרטי, שימוש בחומרים שונים, מתוך השראה לעיצוב בית מודרני או עיצוב בית בסגנון כפרי, חלק אחד יכול להיות מבוסס על עץ וחלקים אחרים מבוססים על חומרים אחרים, זה כמובן בהנחה וניתן ליצור חלוקה וכל חלקה לבסס על חומרים אחרים.

כאן המקום להדגיש, על מנת לעצב בית פרטי, יש לקחת בחשבון את השטח של המבנה וכיצד ניתן להשתמש בו בצורה נכונה בעיצוב ובאופן פרקטי. 

2094 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת morale
מה ההבדל בין קרטונים לאריזה למעבר דירה וקרטונים לאריזה לאחסנה בעולם ההובלות מוכרים שני סוגים של קרטונים לאריזה, כאלה שמוכרים לנו בתור קרטונים למעבר דירה וכאלה שמותאמים לצורך אחסון ארוך טווח. למרות שלכאורה מדובר באותם סוגים של קרטונים, הרי שנמצא הבדל מסוים בין השניים, אותם נוכל לראות בעת שנשתמש בהם.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 3 שנים 1 שבועות
בית הפקות דפוס - הניסיון אומר את הכל כמו בלא מעט תחומים בחיים, גם בתחום הדפוס הניסיון עושה את שלו. זה לא משנה שעולם הדפוס עבר שינויים במהלך השנים, מעבר להפקות דפוס דיגיטלי, שימוש במכשירים ואלמנטים חדשניים ששינו את כל התחום,
פורסם בקטגוריית הפקה, לפני 6 חודשים 3 שבועות
אולטרסאונד לבלוטת התריס – איך הבדיקה עוזרת לאיתור הבעיה אחת הבדיקות ההדמיה החשובות ביותר שקיימות בעולם הרפואה, היא בדיקת אולטראסאונד. נהוג להשתמש בבדיקה זו לצרכים רבים, בין אם זה על מנת לראות מה מתרחש בפנים הגוף, בין אם זה על מנת לאתר בעיות רפואיות שונות ובין אם זה על מנת לאשש מצבים מסוימים.
פורסם בקטגוריית רפואה, לפני 9 חודשים 3 שבועות
טיפול טבעי ביתר פעילות בלוטת התריס – לבחור את המטפל הנכון כל מי שיקליד היום בגוגל "מטפל טבעי ביתר פעילות בולטת התריס" לא יתקשה למצוא מטפל ספציפי עבור בעיה זו, הן באזור מגוריו והן בכלל. מטפלים רבים מציעים פתרונות שונות לבעיה זו, ומזמינים אותנו ליצור איתם קשר על מנת שנוכל לטפל בבעיה איתה אנחנו מתמודדים, כמה שיותר מהר.
פורסם בקטגוריית רפואה משלימה, לפני 10 חודשים 3 שבועות
מדוע ללכת לטיפול טבעי בתת פעילות בלוטת התריס אין זה סוד, שבמהלך השנים האחרונות הרעיון של טיפול טבעי, קורץ ללא מעט אנשים אשר מתמודדים עם בעיות רפואיות שונות, בין אם מדובר על בעיות פיזיות, נפשיות ואחרות. טיפול טבעי הוא למעשה, סוג של אנטיתזה לטיפול המערבי הידוע, במסגרתו נהוג להשתמש בתרופות וכדורים שונים, אם לא בפעולות חודרניות שונות על מנת לפתור כל בעיה.
פורסם בקטגוריית רפואה משלימה, לפני 10 חודשים 3 שבועות