לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

כסאות מנהלים – אחת ההמצאות הגדולות ביותר

פורסם בתאריך 17/11/2017      /      נכתב ע"י yoni@shtik.co.il

אין ספק כי אחת ההמצאות הגדולות ביותר של האדם הם הכסאות. יחד עם הגלגל, המחשב והמכונית, הכסא הינו אחת ההמצאות הגדולות ביותר של האדם. רק חשבו כמה הכסא הופך את חיינו לנוחים יותר ונעימים יותר ותבינו עד כמה הכסא הוא בעל ערך עצום וגדול לחיינו. כמובן שהכסא הומצא כבר לפני אלפי שנים, אך הוא כול הזמן שופר ואנו עדים להתקדמות טכנולוגית אדירה בתחום הכסאות. אחד התחומים שבהם חלה התקדמות עצומה הוא תחום כסאות המנהלים. כסאות מנהלים הן תת תחום בעולם הכסאות והם בעלי ערך עצום למנהלים היושבים עליהם. כסאות מנהלים חייבים להיות נוחים במיוחד ולאפשר למנהל לעבוד עליהם במשך שעות ארוכות. זה ידוע כי המנהל לרוב עובד במשך זמן רב יותר מן העובד הממוצע ועל כן הכסא עליו הוא יושב חייב לתמוך בו בצורה הרבה יותר גדולה וזהו דבר חשוב ביותר. 


כסאות מנהלים – האם המנהל צריך להיות שותף בקנייתם?


כבר הבנו את חשיבותם של כסאות המנהלים ועד כמה הם משפיעים על המנהל ועל עבודתו. על כן עולה השאלה האם כאשר אנחנו קונים כסא מנהלים המנהל צריך להיות שותף בקנייתו? ראשית חשוב להבין כי רוב המנהלים עסוקים עד מאוד וסדר היום שלהם עמוס במיוחד. אין להם זמן לרוב לבדוק כל מני נושאים שאינם קשורים באופן ישיר לעבודתם ואת זה אנו צריכים לקחת בחשבון. ובכל זאת נראה כי בקנייה חשובה כל כך של כסאות מנהלים כדאי שחוות הדעת של המנהל תילקח בחשבון ויתחשבו בה. בכל זה המנהל הוא זה שהולך לשבת על הכסא בשעות העבודה הרבות. 


האם לקנות לעובדים גם כסאות מנהלים?


שאלה נוספת שעולה היא האם עקב נוחיותם של כסאות מנהלים כדאי לקנות אותם גם לעובדים מן השורה. חשוב להבין כי בעסק אין מקום לשוויון וזו לא מדינה דמוקרטית בה כולם זכאים לאותם תנאים. ובכל זאת אם יש לכם תקציב לכך כדאי אולי לשקול לקנות לחלק מן העובדים כסאות מנהלים מכיוון שכך עבודתם תשתפר באופן פלאי. כך גם העובדים ידעו כי מעריכים אותם ורוצים לפנק אותם ואז עבודתם תשתפר עוד יותר. על כן זה לא חייב להיות רעיון כל כך מופרך לקנות כסאות מנהלים וניתן בהחלט לפנק את העובדים עמם. 


כסאות מנהלים – הפורשה של הריהוט המשרדי


חשוב להבין כי כסאות מנהלים הם סמל סטטוס ויוקרה בדיוק כמו פורשה או יגואר והם דבר בו המנהל יכול להתגאות בפני העובדים, הלקוחות והספקים. על כן חשיבותם של כסאות מנהלים לא תסולא בפז ויש להבין כי הם משמעותיים ביותר הן למנהל והן לעסק. על כן כדאי להשקיע בקניית כסאות אלו ולתת למנהלים את הטוב ביותר מכיוון שהם משפיעים בצורה דרמטית על העסק שלכם. 

 

2005 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת yoni@shtik.co.il
פרסום בגוגל – כי אם אתה לא שם אתה לא קיים שוק הפרסום השתנה דרמטית בשנים האחרונות, כיום כלי הפרסום האולטימטיבי הוא פרסום בגוגל. אם תחשבו על כך תגלו כי כול פעולה שאנחנו עושים נערכת קודם כול בגוגל. כאשר אנחנו רוצים ללכת למסעדה חדשה, כאשר אנחנו מזמינים תיקון לבית
פורסם בקטגוריית פרסום בגוגל, לפני 6 שנים 2 שבועות
מתי נקבל צו ירושה צו ירושה – מהו? אין עוד דבר נורא יותר ממוות של אדם ומפטירתו בטרם עת. כל אחד איבד קרוב משפחה יודע עד כמה מדובר בדבר איום ונורא ולמעשה אנחנו לעולם לא מתגברים על פטירתו של אדם קרוב והוא נשאר חקוק בליבנו לעד
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 6 שנים 2 שבועות
מיתוג עסקי – המפתח להצלחה בעולם העסקים המודרני רק מי שניהל עסק או היה בעלים של עסק יודע עד כמה זה קשה להצליח בעולם העסקים.
פורסם בקטגוריית מיתוג, לפני 6 שנים 2 שבועות
מזרונים – מדוע כדאי לי לקנות מזרון אורתופדי? אולי אינכם מודעים לכך אך לשינה השפעה דרמטית על הבריאות שלכם. אנשים הישנים יותר בלילה נהנים מאיכות חיים גדולה יותר, מפחות מחלות ומבריאות רבה יותר. על כן שינה היא כה בעלת משמעות ומשפיעה על חיינו במידה עצומה. אחד הפרמטרים המשפיעים על השינה שלנו במידה הגדולה ביותר הם מזרונים. ככל שהמזרון שלנו יותר איכותי, כך השינה שלנו תהיה יותר טובה ואנו נוכל להרוויח בריאות בהשקעה מועטה יחסית
פורסם בקטגוריית שינה, לפני 6 שנים 2 שבועות