לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4599 מאמרים 1367 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

פרסום בגוגל – כי אם אתה לא שם אתה לא קיים

פורסם בתאריך 17/11/2017      /      נכתב ע"י yoni@shtik.co.il

שוק הפרסום השתנה דרמטית בשנים האחרונות, כיום כלי הפרסום האולטימטיבי הוא פרסום בגוגל. אם תחשבו על כך תגלו כי כול פעולה שאנחנו עושים נערכת קודם כול בגוגל. כאשר אנחנו רוצים ללכת למסעדה חדשה, כאשר אנחנו מזמינים תיקון לבית, כאשר אנחנו קונים בגדים לילדים ועוד אלפי דוגמאות כאלה מצביעות על כך כי גוגל היא זירת המסחר הגדולה ביותר בעולם כיום. גוגל הוא הבסיס למיליוני עסקאות הנערכות כול יום בישראל ויש לקחת זאת בחשבון. על כן עסק הרוצה להצליח חייב להיות עם נוכחות בגוגל ועם אתר המופיע במקומות הראשונים של החיפוש בגוגל. עסק שלא יופיע במקומות הראשונים בגוגל, סביר שמהר מאוד הוא יקרוס ולא יצליח לשרוד בעולם התחרותי של האינטרנט. על כן כול עסק צריך להשקיע באתר אינטרנט ולעשות הכול בכדי להבטיח את איכות האתר שלו.

פרסום בגוגל – מדוע הוא עדיף על המדיות הישנות?

אז מדוע פרסום בגוגל הוא כה חיוני? מה מייחד אותו כל כך? ראשית חשוב להבין כי ניתן לצאת במסע פרסומי בגוגל גם אם אתם עסק קטן. בתקציבים קטנים מאוד ניתן להגיע לחשיפה עצומה, אם כמובן מבצעים את הפרסום בצורה חכמה. אם בעבר רק בעל ממון ניכר היה יכול לפרסם בעיתון או בטלוויזיה וברדיו הרי שכיום כול עסק קטן יכול לפרסם את מרכולתו בגוגל ולהגיע לחשיפה עצומה. לא רק זאת אלא שיתרון נוסף של גוגל על פני המדיות הישנות הוא העובדה כי הכול מדיד ברשת, גוגל מספק לנו מאות נתונים שונים, על כמות הצפיות במודעה שלנו, על אחוז ההקלקות על המודעה שלנו ועל עוד עשרות פרמטרים. זהו יתרון עצום של גוגל שלא היה קיים במדיות הישנות. במדיות אלו לא היינו יודעים לעולם מי צפה במודעות שלנו והאם הן היו מוצלחות וכמה לקוחות קיבלנו מהם.

פרסום בגוגל – כיצד נבצע אותו נכון?

על אף כי פרסום בגוגל הוא פשוט ולא מסובך הוא עדיין דורש מומחיות רבה. בכדי להבטיח כי מחירי הפרסום יהיו נמוכים ובכדי להבטיח כי אתם תגיעו לקהל רב ביותר אתם חייבים להבטיח כי הפרסום בגוגל ייעשה על ידי מומחים. לגוגל יש כול מני אפשרויות שאם לא מקיימים אותם אנחנו נשלם על הפרסום הרבה יותר ואת זאת חשוב להבין.

פרסום בגוגל – אז למה אתם מחכים?

רוצים להצליח, מעוניינים להגיע לקהל לקוחות חדש לגמרי? פרסום בגוגל הוא אופציה מעולה בשבילכם להבטיח כי העסק שלכם ישגשג. אין מה להתלבט, פרסום בגוגל הרבה יותר אפקטיבי אל מול המדיות הישנות והוא הרבה יותר חסכוני וזהו כמובן יתרון עצום המשרת אתכם בצורה מעולה. אין ספק כי פרסום בגוגל משאיר חותם גדול על העסק שלכם ואת זה אתם צריכים להפנים. 

2555 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת yoni@shtik.co.il
מתי נקבל צו ירושה צו ירושה – מהו? אין עוד דבר נורא יותר ממוות של אדם ומפטירתו בטרם עת. כל אחד איבד קרוב משפחה יודע עד כמה מדובר בדבר איום ונורא ולמעשה אנחנו לעולם לא מתגברים על פטירתו של אדם קרוב והוא נשאר חקוק בליבנו לעד
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 5 שנים 10 חודשים
כסאות מנהלים – אחת ההמצאות הגדולות ביותר אין ספק כי אחת ההמצאות הגדולות ביותר של האדם הם הכסאות. יחד עם הגלגל, המחשב והמכונית, הכסא הינו אחת ההמצאות הגדולות ביותר של האדם. רק חשבו כמה הכסא הופך את חיינו לנוחים יותר ונעימים יותר ותבינו עד כמה הכסא הוא בעל ערך עצום וגדול לחיינו
פורסם בקטגוריית רהיטים, לפני 5 שנים 10 חודשים
מיתוג עסקי – המפתח להצלחה בעולם העסקים המודרני רק מי שניהל עסק או היה בעלים של עסק יודע עד כמה זה קשה להצליח בעולם העסקים.
פורסם בקטגוריית מיתוג, לפני 5 שנים 10 חודשים
מזרונים – מדוע כדאי לי לקנות מזרון אורתופדי? אולי אינכם מודעים לכך אך לשינה השפעה דרמטית על הבריאות שלכם. אנשים הישנים יותר בלילה נהנים מאיכות חיים גדולה יותר, מפחות מחלות ומבריאות רבה יותר. על כן שינה היא כה בעלת משמעות ומשפיעה על חיינו במידה עצומה. אחד הפרמטרים המשפיעים על השינה שלנו במידה הגדולה ביותר הם מזרונים. ככל שהמזרון שלנו יותר איכותי, כך השינה שלנו תהיה יותר טובה ואנו נוכל להרוויח בריאות בהשקעה מועטה יחסית
פורסם בקטגוריית שינה, לפני 5 שנים 10 חודשים