לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4572 מאמרים 1384 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
אגרנות כפייתית

איזה מפנה עוסק בתחום אגרנות כפייתית? 0507454504

פורסם בתאריך 22/11/2017      /      נכתב ע"י czhipirodshteyn@gmail.com

 

האגרנים, הם יכולים להיות אנשים פשוטים, הם יסתירו היטב את האגירה, יודעים למה? משום שהם יכולים להראות נורמטיביים גם בעיסוקם וגם בלבושם. מה באמת מתחולל בראש של אגרן? אני שי פינוי דירה ואני מתחייב להראות לכם את הסימנים אודות אגרנות כפייתית לפני שיהיה מאוחר מדי.

כשצוות פינוי דירה פוגש אגרן

זה יכול להפתיע כל אחד, אפילו אותי זה הפתיע, פתאום, לראות אגרן שאני מכיר מהתיכון, שגדל איתי. הוא שואל מה אני עושה בחיים ואני באהבה אומר לו שאני מפנה דירות ואז הוא מרכין את הראש. באותה שנייה אני כבר יודע שהבן אדם המתוק הזה צריך עזרה, אבל מה? הוא לא יעז לבקש אותה, יודעים למה? אגרן לעולם לא יבקש עזרה ויסתתר מעצמו – הוא מתבייש ואין לו מושג אם בכלל לבקש עזרה. כדי לגרום לו להבין שהוא צריך עזרה לא אמרתי לו את זה, אבל מתוך המילים הוא הבין כי כאן יימצא מקום בטוח לספר, לשתף ובעיקר להינצל מעוצמת האגירה המאיימת על חייו.

פינוי דירה בשקיפות ונכונות לעזור

הביקור בדירה לא הפתיע אותי, כן הייתי רגיש למצב, אבל לא נתתי לו להרגיש. הרעיון הוא להעניק תחושה של ביטחון, של מישהו שמסייע אבל באמת. כמו בלא מעט מקרים, ראיתי חפצים עד לגובה התקרה ופסולת בכל מקום, פסולת בעיקר ערומה בצורה מסודרת. ארונות גדושים, מקלחת אטומה, חלונות אטומים. בתוך תוכי הבנתי כי החבר הזה שלי בסכנת חיים אבל לא אמרתי נואש. כמובן שביקשתי ממנו אישור והזמנתי את צוות המפנים שלי כדי לסייע לי בתכנון הפינוי בפועל. "שי, אתה חושב שתוכל לסייע לי"?  חייכתי אליו והחיוך אמר את הכול.

חשוב לי לציין, זה תמיד מתחיל במקרה שאי אפשר לדרוך אפילו מטר כי הכול מלא פסולת, השבילים אינם מרווחים. צריך למיין אשפה, לזרוק אותה לאתרים מורשים ולהתנהל עם אשפה נכון כדי שלא לפגוש במחלות או זוחלים מסוכנים. לצד חליפות סטריליות, כפפות ונעליים מתאימות- ראוי ביותר לדעת איך לבצע את הניקיון, את החיטוי וכמובן, את המיון הרגיש אל מול האגרן שמאוד, אבל מאוד רכושני למה שאגר עד כה.

בסיכום דבר, אם אתם מחפשים לסמוך על מישהו, אם אתם רוצים להשיב למישהו שאתם אוהבים את החיים למסלולם ולבקר אותו יותר- אתם לבטח צריכים שירות פינוי דירה אמין, נכון ובעיקר רגיש- כי פינוי אגרנות כפייתית מתחיל ונגמר ממקום אחד- מהלב.

1496 צפיות
5 כניסות
מאמרים נוספים מאת czhipirodshteyn@gmail.com
מתקשרת מומלצת בטלפון כאשר חושבים על כך, המון אנשים יכולים לתקשר, רק שהם לא מחוברים או יודעים על כך. רובינו כן יכולים לתקשר ולהבין מסרים ואם לא, זה גם בסדר, בשביל זה יש מתקשרת מומלצת בטלפון שיודעת ויכולה לסיים בכל תחום בחיים- גם בתחום הזה, זה בדיוק שאתם חושבים עליו ברגעים האלו. לא מבינים במה מדובר?
פורסם בקטגוריית נשים אחר, לפני 6 שנים 4 ימים
ניקיון דירה מלאה אשפה חברה לפינוי דירות 0507454504 זה קורה, יש כל מיני סיבות שבסופן אתם עלולים למצוא את עצמכם עם המון פסולת בנכס שירשתם או הגיע לידיכם. פתאום, הבית הזה הפך מוזנח, המון חלקים שבורים בו, פרצה קטנה שאפשרה לבעלי חיים להיכנס. פסולת והרבה, איך מזיזים את זה משם?
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 11 חודשים
דודה שלי חיה בדירה מוזנחת מלאה גרוטאות דודה שלי אגרנית כפייתית, היום אני יודע את זה, היא איבדה את בן זוגה לפני יותר מעשור ומאז שקעה בדיכאון. היא אוספת הכול, חיה במצב תברואתי קשה ביותר. מלא גרוטאות, קושי גדול מאוד. לא פעם שאלתי את עצמי מה עושים? איך בכלל ניגשים למישהי שאוגרת ולא שמה לב למצב אליו נקלעה. היא מבוישת זה בטוח, משהו מפחיד אותה אחרת הייתה מבקשת עזרה ממזמן.
פורסם בקטגוריית אינטיליגנציה רגשית, לפני 6 שנים 3 ימים
חברה שמפנה דירות מוזנחות בחולון 0507454504 קיבלתם בזמנו דירת ירושה והיא הייתה סגורה במשך שנים? אין לכם בהכרח ערך סנטימנטלי לדירה, אבל אתם יודעים שאין לכם רצון לשלם מיסים מיותרים על נכס לא ממומש? כל זה נשמע מוכר ודווקא בשביל זה, פותח שי פינוי דירה את בית העסק שלו ופורש בפניכם את כל ההזדמנויות להצלחה משגשגת. מחפשים חברה שמפנה דירות מוזנחות בחולון? תרגמו את הזמן לכסף, מהרו לעשות את הצעד הנכון, הזמינו עוד היום שירות פינוי דירה עם כוונות רציניות והגשים לכם את החלום.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 11 חודשים
פינוי דירה אחרי פטירה אחד הדברים היותר עצובים, בית שלם מספר סיפור ואין אפשרות להבין בכלל עד שלא נמצאים "בסיפור נעליו של הבית" .
פורסם בקטגוריית משפחה, לפני 6 שנים 6 ימים