לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3210 מאמרים 884 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

מה צריך להיות רשום בהסכם כשבוחרים שירותי פינוי דירה?

פורסם בתאריך 23/11/2017      /      נכתב ע"י czhipirodshteyn@gmail.com

 

 

מה צריך להיות בהסכם של פינוי דירות?

קודם כל, רשמו את תחילת הליך הפינוי, לרבות תאריך וסיום. רבים שואלים אותי מי עושה הסכם לפני שעושים פינוי דירה או מה צריך שיהיה רשום בהסכם פינוי דירה ואני תמיד אומר- אלו הדברים החשובים ביותר. למה זה כל כך חשוב? כדי למנוע אי הבנות או חצאי עבודה. אתם קובעים מתי, אתם קובעים איך ומתי יסתיים הפינוי הזה.

פינוי חפצים ותכולה מבית

שואלים איך כותבים הסכם של פינוי חפצים ותכולה מבית? קודם כל וודאו כי רשום לאן תפונה התכולה לרבות אתרי אשפה. זה קריטי משום שאם בחרתם חברה חובבנית או מתחילה, היא תפסח על כך ותסבך אתכם בקנסות מיותרים עם העירייה אבל לא רק. וודאו כי צוות פינוי דירה יארוז לכם את התכולה או את האשפה ויפנה אותה בצורה יעילה אל משאית פינוי ומשם לאתרי אשפה מורשים בלבד. כמו כן, בדקו את עניין החשבוניות והקבלות- מפנה דירות אמור להוציא לכם קבלה או חשבונית- למה? כדי שתהיה לכם הוכחה על כך במקרה שמשהו לא יתנהל כשורה או בשקיפות מלאה. ציינו בחוזה בבהירות על מי מוטלת האחריות מול העירייה, כמו כן, מי מנקה את חדר המדרגות בסיום הפינוי.

מתי ואיך לשלם לנותן שירות בתחום פינוי דירה?

חכו רגע, אל תרוצו עם התשלום, שואלים מי מפנה דירות ירושה, בתים מלאים בזבל או בתים של אגרנות כפייתית? רק לאחר שאתם יודעים בוודאות מי עומד מולכם והוא הציג את כל הנתונים שנרשמו כאן, רק אז סכמו את עניין הכסף. אז קודם כל וודאו כי כל ההליכים מסתיימים עד לפינוי המוחלט ורק בסופו שלמו את הכסף- זה יגונן עליכם גם מפני השלכת חפצים לרחוב ורצון לזרז את הפינוי בצורה קלוקלת. רק בסוף ההסכם צרפו תנאי תשלום.

חתמתם על ההסכם? בשעה טובה ומוצלחת אפשר להתחיל ולזכות בדירה נקיה לאחר שטיפה וניקיון והנה היא מוכנה למגורים. חוששים להסתבך עם שירותי פינוי שאינם מוכרים ולא הציגו לכם את תנאי ההסכם הנ"ל? צוות פינוי דירה ממתין לכם ומאפשר פינוי בטוח, בשקיפות, אמינות ובעיקר זריזות ואחריות מלאה.

639 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת czhipirodshteyn@gmail.com
איזה מפנה עוסק בתחום אגרנות כפייתית? 0507454504 מפנה מקצועי מכיר את כאבם של האגרנים, שאחרת, זה נועד לכישלון, אומר שי פינוי דירה. מפנה מקצועי חייב לשמור את פרטיות האגרן ולא לשפוט אותו על כל המשתמע מכך. אלו שני כללים שעליהם אינני פוסח וזאת כדי לשרוד ולנצח כל פינוי עיקש, עצוב ובעיקר מורכב נוכח סירובם של האגרנים לשתף פעולה.
פורסם בקטגוריית איכות הסביבה, לפני 2 שנים 10 חודשים
דודה שלי חיה בדירה מוזנחת מלאה גרוטאות דודה שלי אגרנית כפייתית, היום אני יודע את זה, היא איבדה את בן זוגה לפני יותר מעשור ומאז שקעה בדיכאון. היא אוספת הכול, חיה במצב תברואתי קשה ביותר. מלא גרוטאות, קושי גדול מאוד. לא פעם שאלתי את עצמי מה עושים? איך בכלל ניגשים למישהי שאוגרת ולא שמה לב למצב אליו נקלעה. היא מבוישת זה בטוח, משהו מפחיד אותה אחרת הייתה מבקשת עזרה ממזמן.
פורסם בקטגוריית אינטיליגנציה רגשית, לפני 2 שנים 10 חודשים
חברה שמפנה דירות מוזנחות בחולון 0507454504 קיבלתם בזמנו דירת ירושה והיא הייתה סגורה במשך שנים? אין לכם בהכרח ערך סנטימנטלי לדירה, אבל אתם יודעים שאין לכם רצון לשלם מיסים מיותרים על נכס לא ממומש? כל זה נשמע מוכר ודווקא בשביל זה, פותח שי פינוי דירה את בית העסק שלו ופורש בפניכם את כל ההזדמנויות להצלחה משגשגת. מחפשים חברה שמפנה דירות מוזנחות בחולון? תרגמו את הזמן לכסף, מהרו לעשות את הצעד הנכון, הזמינו עוד היום שירות פינוי דירה עם כוונות רציניות והגשים לכם את החלום.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 2 שנים 9 חודשים
פינוי דירה אחרי פטירה אחד הדברים היותר עצובים, בית שלם מספר סיפור ואין אפשרות להבין בכלל עד שלא נמצאים "בסיפור נעליו של הבית" .
פורסם בקטגוריית משפחה, לפני 2 שנים 10 חודשים
מתקשרת מומלצת בטלפון כאשר חושבים על כך, המון אנשים יכולים לתקשר, רק שהם לא מחוברים או יודעים על כך. רובינו כן יכולים לתקשר ולהבין מסרים ואם לא, זה גם בסדר, בשביל זה יש מתקשרת מומלצת בטלפון שיודעת ויכולה לסיים בכל תחום בחיים- גם בתחום הזה, זה בדיוק שאתם חושבים עליו ברגעים האלו. לא מבינים במה מדובר?
פורסם בקטגוריית נשים אחר, לפני 2 שנים 10 חודשים