לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3022 מאמרים 804 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

פינוי דירה אחרי פטירה

פורסם בתאריך 23/11/2017      /      נכתב ע"י czhipirodshteyn@gmail.com

תמונות המצויות על הקיר, אלבום ישן, הריח מחזיר אחורה והכאב גם הוא נמצא שם. אנשים שגרו בבית הזה מעל 6 עשורים, מכירים, ראו, הרגישו ועכשיו הם צריכים להיפרד באמצעות החפצים, נשמע לכם מוכר? מה עושים באמת במצב כזה? איך מתמודדים עם אובדן? יש לא מעט מצבים בהם נתקלים בחפצים של הנפטר או הנפטרת והפצעים נפתחים מעצמם- לא משנה כמה שנים תחלופנה, הכאב לא מרפה. מצבים בהם יש צורך לרוקן או לטפל בדירה של נפטר הינם מצבים קריטיים ובפרט כאשר עוברות להן השנים.

מי מבצע שירות של פינוי דירה לאחר פטירה?

פינוי דירה אחרי פטירה הוא למעשה השירות הטוב ביותר עבור אנשים רגישים, אנשים שביום אחד חרב עליהם עולמם ויקיריהם עזבו מבלי שוב. לשם כך, פונה אליכם שי פינוי דירה המספק את כל סוגי השירותים ובפרט אלה המגיעים עם כמות אדירה של רגש, אכפתיות ולב פתוח לעזור. כמעט בלתי אפשרי להתמודד עם פינוי כזה הן בהיבט הפיזי והן בהיבט הרגשי וזה מניסיון- אומר שי פינוי דירה והוא כנראה יודע על מה הוא מדבר. לאחר שלושה עשורים בפינויים מורכבים, הוא עדיין מתרגש ומתמלא צער רק מלראות את הילדים נכנסים לדירה ולראות את החפצים דוממים מולם.

שי פינוי דירה עושה בשבילכם הכול

זה אפשרי, כאשר מדברים על פינוי דירות ירושה, או דירות שצריך להכין למכירה לאחר פטירה, זה הרבה מעבר לפינוי בהיבט טכני או פיזי. כאן מגיע שי פינוי דירה ומסנכרן נכונה את הדירה שלכם אל החפצים יקרי הערך, אל הרגשות שלכם ואל הדרישה לעשות את העבודה בתוך זמן קצוב מראש ועל הצד הטוב ביותר כי אחרת לא עשיתם דבר. שי פינוי דירה מגיע אל הדירה, ראשית סוקר אותה היטב כדי להבין מה עומד מולו ורק אז מתחיל למנות את הליך המשימה.

מהם השלבים במשימת פינוי דירת נפטר?

סקירה של הדירה/ בית בצורה דקדקנית.

ישיבה על הסכם, חוזה עבודה- זה קריטי כדי שלא יישארו סימני שאלה באוויר. הכול רשום, הכול ידוע מראש לרבות עלויות, זמן עבודה, צוות עובדים, ביטוחים ואחריות.

מה כולל הפינוי הזה? פינוי החפצים, השלכת הפסולת לאתרים מורשים בלבד, תרומת חפצים לגופי חסד, ניקיון וחיטוי. עניין הניקיון חשוב מאוד משום שאם לא תעשו כך, תגלו אורחים בלתי רצויים כמו זוחלים שהשתכנו במקום ועלולים לגרום לבעיות ותחלואות שניתן למנוע עם החיטוי הנכון. שי פינוי דירה עושה זאת באמצעות חומרי חיטוי בלעדיים שהם חלק בלתי נפרד מהמשימה.

בסיום הליך הפינוי, תינתן אפשרות לשפץ את הדירה, לסייד ולהכינה למכירה.

לפרטים נוספים בקרו באתר הבית שלנו ונשמח לסייע לכם לעבור את ההליך בצורה מקצועית הנדרשת.

 

620 צפיות
5 כניסות
מאמרים נוספים מאת czhipirodshteyn@gmail.com
דודה שלי חיה בדירה מוזנחת מלאה גרוטאות דודה שלי אגרנית כפייתית, היום אני יודע את זה, היא איבדה את בן זוגה לפני יותר מעשור ומאז שקעה בדיכאון. היא אוספת הכול, חיה במצב תברואתי קשה ביותר. מלא גרוטאות, קושי גדול מאוד. לא פעם שאלתי את עצמי מה עושים? איך בכלל ניגשים למישהי שאוגרת ולא שמה לב למצב אליו נקלעה. היא מבוישת זה בטוח, משהו מפחיד אותה אחרת הייתה מבקשת עזרה ממזמן.
פורסם בקטגוריית אינטיליגנציה רגשית, לפני 2 שנים 6 חודשים
מתקשרת מומלצת בטלפון כאשר חושבים על כך, המון אנשים יכולים לתקשר, רק שהם לא מחוברים או יודעים על כך. רובינו כן יכולים לתקשר ולהבין מסרים ואם לא, זה גם בסדר, בשביל זה יש מתקשרת מומלצת בטלפון שיודעת ויכולה לסיים בכל תחום בחיים- גם בתחום הזה, זה בדיוק שאתם חושבים עליו ברגעים האלו. לא מבינים במה מדובר?
פורסם בקטגוריית נשים אחר, לפני 2 שנים 6 חודשים
חברה שמפנה דירות מוזנחות בחולון 0507454504 קיבלתם בזמנו דירת ירושה והיא הייתה סגורה במשך שנים? אין לכם בהכרח ערך סנטימנטלי לדירה, אבל אתם יודעים שאין לכם רצון לשלם מיסים מיותרים על נכס לא ממומש? כל זה נשמע מוכר ודווקא בשביל זה, פותח שי פינוי דירה את בית העסק שלו ופורש בפניכם את כל ההזדמנויות להצלחה משגשגת. מחפשים חברה שמפנה דירות מוזנחות בחולון? תרגמו את הזמן לכסף, מהרו לעשות את הצעד הנכון, הזמינו עוד היום שירות פינוי דירה עם כוונות רציניות והגשים לכם את החלום.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 2 שנים 6 חודשים
ניקוי מזגנים אם תקפידו על מספר פעולות יסודיות, ייתכן והמזגן הזה יישאר אתכם הרבה אחרי. רוצו וחסכו באנרגיה, הימנעו ממחלות של קורוזיה ואבק וכמובן, שמרו על המזגן. זה אפשרי, באמצעות כמה פעולות פשוטות הייתם מאמינים?
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 2 שנים 6 חודשים
מפנה דירות מוזנחות שהיו סגורות הרבה שנים 0507454504 זה לא פשוט, לראות בית מלא בחפצים, בפסולת, דירה שלא טופלה, אף אחד לא גר שם. לאחר כמה שנים, הכול התמלא אבק, אי אפשר לגור שם, אי אפשר להשכיר את הנכס מה כן אפשר? צוות פינוי דירה מציע לכם מפנה דירות מוזנחות אשר כל מטרתו לייעד את הדירה שלכם למגורים, רוצים למכור? כדי שהערך של הדירה יהיה ראוי לדרישתכם, אתם מחויבים לנקוט בפעולת פינוי שלרוב לא תוכלו להתמודד איתם לבד.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 2 שנים 5 חודשים