לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2579 מאמרים 604 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אימון אישי - בדיוק מה שאתם צריכים

פורסם בתאריך 24/11/2017      /      נכתב ע"י TalDarb

יש דברים שהאדם מגיע איתם מוכן לכל מקום, כמו למשל היום הראשון שלו ביתה א', שהוא מגיע מוכן עם ההורים שהביאו לו את הציוד המתאים, שזה כולל לבוש, הגן שהביא לו את הערכים הבסיסיים, שאותם הוא לומד לשפר כל הזמן במהלך השנים ועוד. רוב הסיטואציות שלנו בחיים הן סיטואציות שאנו לפעמים מוכנים אליהם, אך ישנם סיטואציות מעטות שרוב האנשים לא תמיד מוכנים אליהם. הסיטואציות המעטות הללו הן הסיטואציות הכי משמעותיות שיש, והן לדוגמה זוגיות, פרנסה גבוה יותר ועוד. לא כל אדם נולד עם יכולות להתמודד עם מצבים קשים כאלה, לכן הוא זקוק לתמיכה מסוימת שתעביר לו את תחושת הפחד הזו לפני כל סיטואציה שכזו. על מנת שהוא יוכל לעבור זאת בשלום, הוא זקוק לעבור אימון אישי, שמתמקד בפחדים שלו.

מה לומדים במהלך האימון האישי?

אימון אישי זהו קורס שאנו לומדים בו כיצד להתמודד מול כל אותם פחדים שאנו מזכירים אותם כרגע. כל אותם פחדים הם פחדים שאנו לא רגילים להתמודד עמם, והם פחדים שלא נותנים לנו להתגבר.

כיצד לומדים להתגבר על כך?

הכל אפשרי, וזהו לא עוד סלוגן שאנו כותבים כאן, אלא מציאות. אנשים רבים התמודדו מול הפחדים שלהם. נסו להיזכר בעבר, כאשר אתם נתקלתם מול פחד כלשהו, ותנסו להרגיש את אותה חוויה. כאשר עברתם אותה, האם היא נראתה לכם כה נוראית גם אחרי? כמובן שלא, וכמובן שאתם אמרתם שאתם מוכנים לעברו אותה שוב. כמובן שאין אנו מדברים על סבל ועל דברים שהם לא נעימים לנו, אלא על דברים שנועדו על מנת לחזק את האדם.

האם אימון אישי הוא התמודדות עם פחדים?

אימון אישי הוא תחום רחב מאוד, שכולל בתוכו גם לעבור את הפחדים האישיים. האימון אישי הוא התפתחות של האדם, הוא האדם אל מול הסיטואציה. קחו לדוגמה אדם שנמצא כרגע לפני שלב החתונה. הוא לא תמיד יהיה מוכן אליה, מהסיבה שהוא לא יודע מה מצפה לו. לעומת זאת, אדם שהתחתן כבר יודע מה הוא מרגיש, אך הוא כבר יודע מה זה להיות בעל, ולכן הוא יודע להתמודד עם המצב.

456 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת TalDarb
חברות תרגום - הצורך שלכם בהם על מנת להצליח במשימה זו, אנו נשכיר את שירותיהן של חברות תרגום, ונבקש מהן תרגום של כל הדברים שאנו צריכים.
פורסם בקטגוריית תרגום, לפני 1 שנים 9 חודשים
הכל על משיכת כספי פנסיה הגעתם לגיל הזהב? מזל טוב! הגיע הזמן למשוך את כספי הפנסיה שלכם ושתתנהלו מולם נכון. עוד לא הגעתם לגיל הזהב? אתם זקוקים דחוף לבצע משיכת כספי פנסיה על מנת לסגור חוב כלשהו..
פורסם בקטגוריית פרישה ופנסיה, לפני 1 שנים 10 חודשים
משרד עורכי דין בירושלים קיימים חוקים רבים, אך לא כולם מכירים אותם מהסיבה שאין להם עיסוק יום יומי בחוקים אלו. לכן, קיים משרד עורכי דין בירושלים
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 1 חודשים
שחלות פוליציסטיות הנה כל מה שעלייך לדעת. ראשית, חשוב שתדעי כי שחלות פוליציסטיות, ללא כל הפרעה נוספת, אינן בהכרח מצביעות על התסמונת המקושרת עם הפרעות בביוץ ובהתעברות.
פורסם בקטגוריית בריאות נשים, לפני 1 שנים 8 חודשים
אימון אישי עוזר להתפתחות האדם אנשים רבים מגיעים לשלבים בחיים שהם בקיעים בהם, אינם יודעים כיצד להתקדם, מה צריך לעשות בשלב הזה, וכן הלאה. ישנם המון סיטואציות שהן חוזרות על עצמן מפעם לפעם אצל כל אדם, והסיטואציות הללו הן סיטואציות שכל אדם זקוק להדרכה. על מנת לעשות זאת, מבצעים אימון אישי אצל כל אדם שצריך.
פורסם בקטגוריית אימון אישי, לפני 1 שנים 10 חודשים