לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אימון אישי - בדיוק מה שאתם צריכים

פורסם בתאריך 24/11/2017      /      נכתב ע"י TalDarb

יש דברים שהאדם מגיע איתם מוכן לכל מקום, כמו למשל היום הראשון שלו ביתה א', שהוא מגיע מוכן עם ההורים שהביאו לו את הציוד המתאים, שזה כולל לבוש, הגן שהביא לו את הערכים הבסיסיים, שאותם הוא לומד לשפר כל הזמן במהלך השנים ועוד. רוב הסיטואציות שלנו בחיים הן סיטואציות שאנו לפעמים מוכנים אליהם, אך ישנם סיטואציות מעטות שרוב האנשים לא תמיד מוכנים אליהם. הסיטואציות המעטות הללו הן הסיטואציות הכי משמעותיות שיש, והן לדוגמה זוגיות, פרנסה גבוה יותר ועוד. לא כל אדם נולד עם יכולות להתמודד עם מצבים קשים כאלה, לכן הוא זקוק לתמיכה מסוימת שתעביר לו את תחושת הפחד הזו לפני כל סיטואציה שכזו. על מנת שהוא יוכל לעבור זאת בשלום, הוא זקוק לעבור אימון אישי, שמתמקד בפחדים שלו.

מה לומדים במהלך האימון האישי?

אימון אישי זהו קורס שאנו לומדים בו כיצד להתמודד מול כל אותם פחדים שאנו מזכירים אותם כרגע. כל אותם פחדים הם פחדים שאנו לא רגילים להתמודד עמם, והם פחדים שלא נותנים לנו להתגבר.

כיצד לומדים להתגבר על כך?

הכל אפשרי, וזהו לא עוד סלוגן שאנו כותבים כאן, אלא מציאות. אנשים רבים התמודדו מול הפחדים שלהם. נסו להיזכר בעבר, כאשר אתם נתקלתם מול פחד כלשהו, ותנסו להרגיש את אותה חוויה. כאשר עברתם אותה, האם היא נראתה לכם כה נוראית גם אחרי? כמובן שלא, וכמובן שאתם אמרתם שאתם מוכנים לעברו אותה שוב. כמובן שאין אנו מדברים על סבל ועל דברים שהם לא נעימים לנו, אלא על דברים שנועדו על מנת לחזק את האדם.

האם אימון אישי הוא התמודדות עם פחדים?

אימון אישי הוא תחום רחב מאוד, שכולל בתוכו גם לעבור את הפחדים האישיים. האימון אישי הוא התפתחות של האדם, הוא האדם אל מול הסיטואציה. קחו לדוגמה אדם שנמצא כרגע לפני שלב החתונה. הוא לא תמיד יהיה מוכן אליה, מהסיבה שהוא לא יודע מה מצפה לו. לעומת זאת, אדם שהתחתן כבר יודע מה הוא מרגיש, אך הוא כבר יודע מה זה להיות בעל, ולכן הוא יודע להתמודד עם המצב.

1187 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת TalDarb
בחירת גניקולוג . לכן, כדי למזער את הקושי, בחירת הגניקולוג היא חשובה מאין כמותה.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 5 שנים 11 חודשים
בגדי עבודה לחורף בגדי עבודה לחורף צריכים להיות עמידים במיוחד אך לא על חשבון החימום והמראה החיצוני שלהם. כיום אין כל צורך להתפשר על מראה
פורסם בקטגוריית ביגוד, לפני 5 שנים 10 חודשים
שחלות פוליציסטיות הנה כל מה שעלייך לדעת. ראשית, חשוב שתדעי כי שחלות פוליציסטיות, ללא כל הפרעה נוספת, אינן בהכרח מצביעות על התסמונת המקושרת עם הפרעות בביוץ ובהתעברות.
פורסם בקטגוריית בריאות נשים, לפני 5 שנים 11 חודשים
כדאי להשכיר צימרים במירון? ישנם מגוון אטרקציות שונות המיועדות למשפחות דתיות, שמספקות להן את הנופש הטוב ביותר. אחת מן האטרקציות הללו היא השכרת צימרים במירון.
פורסם בקטגוריית תיירות וטיולים, לפני 6 שנים 2 חודשים
כיצד לבחור קבלן שיפוצים בחיפה? לא מעט אנשים מחפשים קבלן שיפוצים בחיפה, על מנת לשפץ ולשדרג את הדירה שלהם. כל אחד רוצה הרי לחיות בדירה נעימה ואסתטית, ולצורך כך...
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 6 שנים 3 חודשים