לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2143 מאמרים 445 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
ניקוי מזגנים

ניקוי מזגנים

פורסם בתאריך 24/11/2017      /      נכתב ע"י czhipirodshteyn@gmail.com

 

 

איך מנקים את מסנני האוויר?

פעולות חשובות וקריטיות הן ניקוי מסנני האוויר של המזגן- למה? כי כבר אמרנו לכם, הכול תלוי ביכולות שלכם לשמר בפעולות קטנות. כדי לחסוך ביקור של טכנאי בטווח הקרוב, עשו כמה פעולות פשוטות שיהפכו את זה קל ומהיר. אז קודם כל הקפידו על ניקוי מסנני האוויר כל רבעון או שלושה חודשים. את המסננים יש להוציא מחזית המזגן- ניתן לשלוף אותם ללא מאמץ. עובדים בחנות? העסק שלכם חשוף? אם כן יש לשים לב לעניין של רמת זיהום אוויר גבוהה ושם יידרש מכם לעשות את הניקוי אחת לחודש. בסיכום, עשו את שחרור המסננים וניקיונם אחת לחודש או כמה חודשים- תלוי איפה נמצא המזגן בפועל.

שואלים איך לפנות את האבק המצטבר? אם אתם צריכים לבצע ניקוי מזגנים או ניקוי מסננים אל תשכחו גם לשטוף אותם במים קרים. המזגן פולט ריח רע? נסו לשלוף את סוללת המאייד הממוקמת בגוף המזגן. עכשיו מה שיהיה עליכם לעשות זה לבצע חיטוי מהיר עם חומרים אנטי בקטריאליים בהתאם- זה קריטי כי זה יספק ניקיון מושלם וישאיר את החיידקים מחוץ למזגן. הדבר האחרון שתרצו זה לשאוף אותם כשאתם נמצאים במשרד או בבית.

ולסיכום, חשוב מאוד להפעיל את המזגן למשך כמה דקות כל כמה שבועות זה קריטי כדי לרענן את פעילות המערכת. המטרה היא להזין את המערכת בשמן וגז וכך למנוע פגיעות ברכיבי המזגן- התיישנות, התייבשות וכל מה שביניהם. כמו כן, רצוי לדבר על הפעלת המזגן כי זה מניע את המדחס ומפזר את האבק שהצטבר.

זקוקים לייעוץ נוסף?מתעיינים איך לבצע ניקוי מזגנים נכון?  אל תשכחו לזמן את טכנאי המזגנים בתדירות של אחת לשנה- רק כדי להיות רגועים שאתם אכן בדרך הנכונה ובעיקר הפילטר נקי, צינור הפליטה תקין ועוד. זה ימזער את התקלות ויעניק תוחלת חיים ארוכה למזגן.

370 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת czhipirodshteyn@gmail.com
מתקשרת מומלצת בטלפון כאשר חושבים על כך, המון אנשים יכולים לתקשר, רק שהם לא מחוברים או יודעים על כך. רובינו כן יכולים לתקשר ולהבין מסרים ואם לא, זה גם בסדר, בשביל זה יש מתקשרת מומלצת בטלפון שיודעת ויכולה לסיים בכל תחום בחיים- גם בתחום הזה, זה בדיוק שאתם חושבים עליו ברגעים האלו. לא מבינים במה מדובר?
פורסם בקטגוריית נשים אחר, לפני 1 שנים 1 חודשים
חברה שמפנה דירות מוזנחות בחולון 0507454504 קיבלתם בזמנו דירת ירושה והיא הייתה סגורה במשך שנים? אין לכם בהכרח ערך סנטימנטלי לדירה, אבל אתם יודעים שאין לכם רצון לשלם מיסים מיותרים על נכס לא ממומש? כל זה נשמע מוכר ודווקא בשביל זה, פותח שי פינוי דירה את בית העסק שלו ופורש בפניכם את כל ההזדמנויות להצלחה משגשגת. מחפשים חברה שמפנה דירות מוזנחות בחולון? תרגמו את הזמן לכסף, מהרו לעשות את הצעד הנכון, הזמינו עוד היום שירות פינוי דירה עם כוונות רציניות והגשים לכם את החלום.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 1 שנים 1 חודשים
מפנה דירות מוזנחות שהיו סגורות הרבה שנים 0507454504 זה לא פשוט, לראות בית מלא בחפצים, בפסולת, דירה שלא טופלה, אף אחד לא גר שם. לאחר כמה שנים, הכול התמלא אבק, אי אפשר לגור שם, אי אפשר להשכיר את הנכס מה כן אפשר? צוות פינוי דירה מציע לכם מפנה דירות מוזנחות אשר כל מטרתו לייעד את הדירה שלכם למגורים, רוצים למכור? כדי שהערך של הדירה יהיה ראוי לדרישתכם, אתם מחויבים לנקוט בפעולת פינוי שלרוב לא תוכלו להתמודד איתם לבד.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 1 שנים 1 חודשים
ניקיון דירה מלאה אשפה חברה לפינוי דירות 0507454504 זה קורה, יש כל מיני סיבות שבסופן אתם עלולים למצוא את עצמכם עם המון פסולת בנכס שירשתם או הגיע לידיכם. פתאום, הבית הזה הפך מוזנח, המון חלקים שבורים בו, פרצה קטנה שאפשרה לבעלי חיים להיכנס. פסולת והרבה, איך מזיזים את זה משם?
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 1 שנים 1 חודשים
פינוי דירה בבת ים מיון חפצים והובלה 0507454504 אני שי פינוי דירה ואם אתם ממשיכים לקרוא את המאמר הזה, כנראה שאתם צריכים שירות שיקנה לכם ביטחון. שאלתם את עצמכם מזה ביטחון? ממה מורכבת המילה? שירות המספק לכם ביטחון מציג בשקט שלו את השקיפות, את האמינות, הזריזות והפרפקציוניזם. עכשיו, תשאלו למה זוכרים את שירותי פינוי דירה? בעיקר בזכות פינויים רגישים, מורכבים, מפנים שלא חוששים משום דבר, אסרטיביים, חזקים, לא רואים שום דבר מלבד המטרה בעיניים אבל בפנים? רכים, עדינים, רגישים ולוקחים כל פינוי לגופו.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 1 שנים 1 חודשים