לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2618 מאמרים 613 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

דודה שלי חיה בדירה מוזנחת מלאה גרוטאות

פורסם בתאריך 27/11/2017      /      נכתב ע"י czhipirodshteyn@gmail.com

 

דודה שלי אספנית כפייתית הדירה מלוכלכת מלאה גרוטאות שהיא אוספת כמדי יום. לא משנה מה, היא אוגרת הכול, אוספת לבית, מתעסקת באגירה כדי לשכוח את הכאב אמיתי. היא בודדה, מצד אחד רוצה לראות אנשים אבל מצד שני, מפחדת מהתגובות שלהם, איך יתייחסו אליה? יגידו שהיא משוגעת? אני מאמין שאם הייתי ניגש אליה ומנסה לעזור היא הייתה מסרבת לי או מגרשת אותי- קראתי קצת על זה.

לפעמים אני יושב וחושב, מה יקרה אם אני אגיע בכוח ואנסה לפנות לה את הבית? היא תחזור לאגור שוב והמצב שלה יהיה גרוע. אני לא רוצה לפגוע בה, מה לי ולפינוי כזה? זה מסובך, נראה כאילו שאין לזה פתרון. אין לי מושג למי לפנות ואם יש בכלל אדם שיש לו סובלנות להתמודד עם זה.

שתבדל לחיים ארוכים, זה לא שהיא לא בסביבה, היא עלולה להתעצבן, לקחת ללב, אחרי הכול זה האזור שלה. האם ראיתם פעם מישהו שנכנס בלי הזמנה ופולש לבית שלכם? זו הסכנה הגדולה ביותר וכמו שאני לא אוהב שיעשו לי את זה, אני מדמיין שגם היא לא רוצה במעשה הזה וזה בטח מה שירתיע אותה יותר ויגרום לה לאגור מתוך פחד, חרדה.

היי, אני שי פינוי דירה ואני מקבל כמדי יום לא מעט מכתבים בנושא הזה, אני עונה בחביבות לכולם. המטרה שלי היא קודם כל להבין למה האישה אוגרת. אין דבר כזה סתם אגרן, אין דבר כזה לבוא ולהיתקל בתוצר של אגירה כי האדם רוצה לאגור.

לרוב, אגירה שומרת על האגרן מהעולם החיצון אבל אז, כשהוא רוצה להפסיק הוא פשוט לא יודע איך לפנות אם בכלל.

זו אכן דילמה רצינית, זה קושי גדול, זה רווח מול הפסד, מה הוא מקבל או מה הוא מפסיד או היא אם הם נותנים למישהו שיפנה להם את הבית. איך מפנים? אל תתמודדו עם זה לבד, צוות פינוי דירה ישמח להגיע ולתת לכם עזרה בשקיפות מלאה, ללא שיפוטיות ובדיסקרטיות מלאה.

438 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת czhipirodshteyn@gmail.com
פינוי דירה אחרי פטירה אחד הדברים היותר עצובים, בית שלם מספר סיפור ואין אפשרות להבין בכלל עד שלא נמצאים "בסיפור נעליו של הבית" .
פורסם בקטגוריית משפחה, לפני 1 שנים 10 חודשים
מתקשרת מומלצת בטלפון כאשר חושבים על כך, המון אנשים יכולים לתקשר, רק שהם לא מחוברים או יודעים על כך. רובינו כן יכולים לתקשר ולהבין מסרים ואם לא, זה גם בסדר, בשביל זה יש מתקשרת מומלצת בטלפון שיודעת ויכולה לסיים בכל תחום בחיים- גם בתחום הזה, זה בדיוק שאתם חושבים עליו ברגעים האלו. לא מבינים במה מדובר?
פורסם בקטגוריית נשים אחר, לפני 1 שנים 10 חודשים
חברה שמפנה דירות מוזנחות בחולון 0507454504 קיבלתם בזמנו דירת ירושה והיא הייתה סגורה במשך שנים? אין לכם בהכרח ערך סנטימנטלי לדירה, אבל אתם יודעים שאין לכם רצון לשלם מיסים מיותרים על נכס לא ממומש? כל זה נשמע מוכר ודווקא בשביל זה, פותח שי פינוי דירה את בית העסק שלו ופורש בפניכם את כל ההזדמנויות להצלחה משגשגת. מחפשים חברה שמפנה דירות מוזנחות בחולון? תרגמו את הזמן לכסף, מהרו לעשות את הצעד הנכון, הזמינו עוד היום שירות פינוי דירה עם כוונות רציניות והגשים לכם את החלום.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 1 שנים 10 חודשים
ניקוי מזגנים אם תקפידו על מספר פעולות יסודיות, ייתכן והמזגן הזה יישאר אתכם הרבה אחרי. רוצו וחסכו באנרגיה, הימנעו ממחלות של קורוזיה ואבק וכמובן, שמרו על המזגן. זה אפשרי, באמצעות כמה פעולות פשוטות הייתם מאמינים?
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 1 שנים 10 חודשים
מפנה דירות מוזנחות שהיו סגורות הרבה שנים 0507454504 זה לא פשוט, לראות בית מלא בחפצים, בפסולת, דירה שלא טופלה, אף אחד לא גר שם. לאחר כמה שנים, הכול התמלא אבק, אי אפשר לגור שם, אי אפשר להשכיר את הנכס מה כן אפשר? צוות פינוי דירה מציע לכם מפנה דירות מוזנחות אשר כל מטרתו לייעד את הדירה שלכם למגורים, רוצים למכור? כדי שהערך של הדירה יהיה ראוי לדרישתכם, אתם מחויבים לנקוט בפעולת פינוי שלרוב לא תוכלו להתמודד איתם לבד.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 1 שנים 10 חודשים