לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2620 מאמרים 615 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

דיקור סיני לילדים עם בעיות של עצירות

פורסם בתאריך 29/11/2017      /      נכתב ע"י morale

 

יש דרכים שונות להתמודד עם בעיות אלו, דרך אחת היא באמצעות רפואה מערבית, הבעיה היא, שזה לא תמיד יעיל ונכון, כמו כן לא פעם הפתרון גורם לבעיות מסוימות להיווצר ולהחריף. שכן יש באותן תרופות מרכיבים שונים שיכולים להיות מאוד בעייתיים לילדים, בפרט כאלה שהמערכת החיסונית שלהם עדיין לא חזקה.

דרך אחרת להתמודד עם הבעיה היא באמצעות תרופות סבתא. הבעיה היא, שתרופות מסוג זה לא יכולות לפתור כל דבר ובמקרים רבים, הן פותרות רק חלקית אף על פי שהורים נוטים להאמין שהן פותרות את הבעיה באופן המלא.

דרך אחרת להתמודד עם הבעיה ולפתור אותה היא באמצעות דיקור סיני לילדים. אנחנו יכולים לראות יותר ויותר הורים אשר לוקחים את הילדים למטפלים ברפואה סינית, על מנת שאלה יאבחנו את הבעיה ויטפלו בה. ההנחה היא, שטיפול בעצירות אצל ילדים באמצעות מרכיבים של רפואה סינית, איננו מתבסס אך ורק על טיפול בבעיה באופן נקודתי אלא באופן רחב יותר, כלומר מאבחנים את מצבו של הילד ומנסים לטפל בו ממספר זוויות.

כיצד מתבצע טיפול בעצירות אצל ילדים

כאמור, הרפואה הסינית מאמינה שאם רוצים לטפל בבעיה, יש לאבחן את מצבו של המטופל ולהתייחס לסך הבעיות ולא רק לבעיה נקודתית. לכן המטפל יפנה במספר שאלות להורים (ואף לילד אם ניתן לתקשר איתו) ורק לאחר מכן הוא יתחיל בטיפול של דיקור.

להבדיל מטיפולים של מבוגרים, הרי שבדיקור סיני אצל ילדים, הטיפול הוא קצר ומהיר יותר, והוא כולל שימוש במחטים דקים. חשוב לומר, המטפל חייב להיות בעל הסמכה וידע מקצועי בתחום. שכן כל טיפול בילד יכול לעורר בעיות שונות, מן הסתם, על ההורה להיות בחדר כשהילד שלו עובר טיפול.

בסוף התהליך, המטפל יעביר המלצות להורה אודות המשך הטיפול, בין אם זה באמצעות שינוי התזונה ובין אם זה בשימוש בצמחי מרפא, או שניהם ביחד.

חשוב להדגיש כאן נקודה נוספת, טיפול בעצירות אצל ילדים לא צריך להתבצע אם מדובר במקרה נקודתי, אין טעם להפנות את הילד לטיפול אם מדובר במקרה בודד. לעומת זאת, אם מדובר על סך של מספר מקרים שאינם נפתרים, אז רצוי לפנות אל מטפל ולבקש ממנו לאבחן את מצבו של הילד. ייתכן מאוד, שמדובר בבעיה עמוקה במערכת העיכול אך גם יכול להיות שמדובר בעניין נפשי שמשפיע על הילד.

המטפל ידע כיצד לאבחן את הבעיה ואיך לגשת אליה, דרך טיפול בדיקור ודרך אמצעים אחרים, שיאפשרו לילד להתגבר על הבעיה ולהמשיך ולפתח את מערכת העיכול.

 

 

387 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת morale
קייטרינג לחתונות בירושלים האם כשעורכים אירוע בתל אביב, נזמין חברת קייטרינג מצפון הארץ? האם כשעורכים אירוע בצפון, נזמין חברת קייטרינג מאזור אחר? סביר להניח שלא, לכן כשעורכים אירוע בירושלים, נעדיף לחפש חברת קייטרינג לאירועים בירושלים ולא בשום מקום אחר.
פורסם בקטגוריית קייטרינג, לפני 3 שנים 3 חודשים
חשיבות שלבי המחקר בתהליך פיתוח מוצר חדש לא מעט אנשים נוטים לחשוב, שאם יש להם רעיון טוב בראש, הרי שהם יכולים להפוך אותו למשהו אמיתי, ממשי, ולהוציא אותו לשוק, כמו שהוא. לא מעט אנשים מגלים, אחרי שהם עושים את זה, שאי אפשר לקצר את הדרך, אי אפשר לעשות דברים בצורה כזו, ללא עבודה מקדימה, ללא מחקר, ללא הכרה והבנה של השוק בו אליו הם פונים.
פורסם בקטגוריית עיצוב, לפני 2 חודשים 3 ימים
מה ההבדל בין קרטונים לאריזה למעבר דירה וקרטונים לאריזה לאחסנה בעולם ההובלות מוכרים שני סוגים של קרטונים לאריזה, כאלה שמוכרים לנו בתור קרטונים למעבר דירה וכאלה שמותאמים לצורך אחסון ארוך טווח. למרות שלכאורה מדובר באותם סוגים של קרטונים, הרי שנמצא הבדל מסוים בין השניים, אותם נוכל לראות בעת שנשתמש בהם.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 3 שנים 3 חודשים
בית הפקות דפוס - הניסיון אומר את הכל כמו בלא מעט תחומים בחיים, גם בתחום הדפוס הניסיון עושה את שלו. זה לא משנה שעולם הדפוס עבר שינויים במהלך השנים, מעבר להפקות דפוס דיגיטלי, שימוש במכשירים ואלמנטים חדשניים ששינו את כל התחום,
פורסם בקטגוריית הפקה, לפני 9 חודשים 4 שבועות
אולטרסאונד לבלוטת התריס – איך הבדיקה עוזרת לאיתור הבעיה אחת הבדיקות ההדמיה החשובות ביותר שקיימות בעולם הרפואה, היא בדיקת אולטראסאונד. נהוג להשתמש בבדיקה זו לצרכים רבים, בין אם זה על מנת לראות מה מתרחש בפנים הגוף, בין אם זה על מנת לאתר בעיות רפואיות שונות ובין אם זה על מנת לאשש מצבים מסוימים.
פורסם בקטגוריית רפואה, לפני 1 שנים 1 חודשים