לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3655 מאמרים 1082 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

www.pok.co.il - משחקים ברשת

פורסם בתאריך 05/12/2017      /      נכתב ע"י pok

www.pok.co.il - משחקים ברשת

משחקים ברשת הינם משפחה של משחקים ממגוון קטגוריות המופעלים באמצעות דפדפן האינטרנט.

המשחקים מבוססים על מגוון טכנולוגיות החל מטכנולוגיות אינטרנט סטנדרטיות ועד טכנולוגיות חדישות ומורכבות המצריכות התקנת תוספים במחשב המשתמש על מנת לאפשר גרפיקה ואנימציה מרהיבה.

סוגים שונים של משחקים ברשת

משחקים ברשת אינם מוגבלים לקטגוריה מסוימת ויכולים להיות מכל קטגוריה אולם מרבית המשחקים הינם פנטזיה, מלחמה ופעולה. מרבית משחקים ברשת הינם בעלי גרפיקה פשוטה ומתבססים במידה רבה על דמיון השחקנים.

בדרך כלל משחקים ברשת הינם משחקים חברתיים הכוללים אינטראקציה ושיתוף פעולה בין שחקני המשחק, נפוצים בעיקר המשחקים המשתמשים בתקופות ומציאות מדומה על מנת ליצור קהל שחקנים נאמן.

נגישות משחקים ברשת

אחד מהיתרונות הבולטים של משחקים ברשת הינם העובדה שהם משוחקים דרך כל דפדפן אינטרנט סטנדרטי ומאפשרים לשחקנים לשחק בכל מקום ובכל זמן בקלות וללא התקנות מסובכות ויקרות.

את משחקים ברשת ניתן להריץ בכל פלטפורמה תומכת HTML  כגון: מכשירים סוללרים חכמים, טאבלטים, נגנים חכמים וכמובן המחשב הביתי.

עלות משחקים ברשת

רובם המכריע של המשחקים הינם משחקים חינמיים ללא כל עלות לגולש ורווחי מפעילי המשחק מתבססים על פרסומות או תכונות פרמיום בתשלום, עובדה זו מקנה עוד יתרון בולט למשחקים ברשת שכן הגולש יכול להשתמש בהם באופן מידי וללא צורך או חשש בלמסור מידע רגיש כגון פרטי כרטיס האשראי.ישנם משחקים שהגולש מחויב לשלם על מנת להשתמש בהם באופן חד פעמי או בתשלום חודשי אולם סוג זה של משחקים הינו נדיר יחסית.

גילאי המשתמשים

משחקים ברשת לרוב מותאמים לכל שכבות הגיל, בין אם זה ילדים ונוער ובין אם מבוגרים המשחקים לרוב מצריכים לימוד אסטרטגיות שונות כגון- ניהול וחישוב – משאבים במשחק, אסטרטגיות לוחמה, דמיון. משחקים ברשת החברתיים מהווים אף גירוי חברתי שכן הם כוללים קהילות פעילות בשילוב תחום עניין משותף.

Pok כאתר משחקים מוביל ברשת

Pok כאתר משחקים ברשת כחול לבן בו הושקע עמל ומחשבה רבים משלב את כל היתרונות הגלומים באתר משחקים ברשת: המשחק הינו חינמי ואינו דורש שום תשלום עצם השימוש בו עכשיו או בעתיד, המשחקים הינם משחקים חברתיים ממגוון קטגוריות בו תוכל להנות ולבחור את כל סוגי המשחקים.

Pok תומך ומותאם לכל דפדפן ופלטפורמה תומכת HTML  כך שתוכלו לקחת אותו איתכם לכל מקום שרק תחפצו בו לעבודה, להפסקה ולזמן הפנוי. המשחק מתאים הן לילדים ונוער והן למבוגרים היכולים למצוא בו עניין רב בפיתוח אסטרטגיות לוחמה וניהול.

אנו מזמינים אותך להירשם ולהיות חלק מהקהילה שלנו בלחיצה כאן:

http://pok.co.il/

830 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת pok