לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2666 מאמרים 635 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
עורך דין פלילי

שאלות ותשובות בנושא עורך דין פלילי

פורסם בתאריך 10/12/2017      /      נכתב ע"י שיווק נכון

 במיוחד עבורכם סיפקנו מספר תשובות לשאלות החשובות ביותר והנה הן לפניכם.

חשיבות הייעוץ לפני החקירה

חובה עליכם שלא לוותר על ייעוץ לפני חקירה משום שמדובר במשהו שיכול לחרוץ את גורלכם ולשבש את שגרת חייכם. כל אדם שעומד בפני הליך מסוכן כמו עניין פלילי, חייב לפנות אל יעוץ בטרם יצא לחקירה. זה קריטי משום שאם חלילה תגיעו לחקירה ותענו לא נכון על השאלות הקריטיות אתם עלולים לחרוץ את גורלכם ולהטות את כף המשפט לכיוון הלא נכון.

חשיבות השימוע

אין לפסוח על עניין חשיבות השימוע, זה קריטי ביותר משום שהליך זה מעלה את כל הטענות בפני הגורמים של התביעה. במסגרת זו יכולים להשתנות דברים ואף לשפר את סעיף האישום למצב של חפות מלאה. זו למעשה תוצאה חשובה מאוד מן הסתם עבור החשוד (הרבה פעמים בדברים שמעולם לא עשה).

מתי מותר לשוטר לעצור אדם?

שוטר יכול לעצור אתכם רק אם יש חשד מסוים והוא סביר דיה כי אכן אתם מואשמים בעבירה כל שהיא לרבות פשע ועוון. חשוב לציין כי חייב להיות בזה עילה על פי חוק המאפשרת מעצר. יש מצבים בהם קצין המשטרה ידון בעניין ויוותר על המעצר לטובת חקירה לפני כן.

מה קורה שמעורבת אלימות במעצר?

אם שוטרים הכו אתכם, ניתן להגיש בכל רגע נתון תלונה במחש- חקירות שוטרים. זה קריטי כי רק כך יהיה ניתן לבדוק את התלונה. אין לפספס את רישום פרטי השוטר ולא לשכוח לבקש את זה ממנו- הוא מחויב להזדהות כשוטר. יש לרשום את כל התיאורים המדויקים של האירוע החל מיום האירוע, המיקום, המקרה וכל השאר.

זקוקים לשירותיו של עורך דין פלילי כדי לפתור עוולה שנגרמה לא על ידיכם? כאן הזמן והמקום להזמין אתכם לעשות מהלך שישנה את חייכם לטובה.

522 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת שיווק נכון
איך מוצאים מגדת עתידות למסיבת רווקות מסיבת רווקות, לבטח אתם מכירים את כל הדברים אבל לא יודעים איפה ואיך לשים את היד. יש לא מעט אטרקציות אשר יכולות להפוך את זה לאירוע מדהים אבל רק אטרקציה אחת ייחודית ואף פעם לא משעממת, לבטח אתם מכירים את מגדת העתידות המגיעה ומספרת לכם בדיוק לאן העתיד שלכם עומד לקחת אתכם ומה יהיה בהווה- כן, בדיוק עכשיו.
פורסם בקטגוריית מדיטציה, לפני 1 שנים 7 חודשים
קורס אקסל לאנשי כספים אתם עושים כמעט הכול, הארגון שלכם נראה מושלם מבחוץ ועדיין, משהו מבפנים לוקה בחסר, זה בא לידי ביטוי במשכורות שגויות, תלונות של עובדים וכן, לעיתים גם איומים מצד רשויות המס.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 1 חודשים 3 שבועות
חקר קרקע - דברים שחשוב לדבר אודותיהם כשאתם צריכים חקר קרקע, הדבר החשוב ביותר הוא לפנות לגוף עם ניסיון, לנו בKTE יש את כל האפשריות לסקור את המים, גזי הקרקע וכן מי התהום.
פורסם בקטגוריית מדעים, לפני 1 חודשים 3 שבועות
019 מערכת SMS – לדעת לפני כולם יש לכם אירוע חשוב, אתם רוצים להשיק מוצר חדש ולא רוצים לפספס את תשומת הלב של הלקוח הפוטנציאלי- אם כל זה מדבר אליכם, אולי הגיע הזמן לדבר על מערכת SMS מערכת חכמה מבית 019 שיודעת בדיוק איך לגרום ללקוחות שלכם שלא לפספס את מה שיש לכם להגיד.
פורסם בקטגוריית עסקים קטנים ובינוניים, לפני 1 חודשים 3 שבועות
קורס אקסל – קפיצה אל העולם החדש XLOOKUP החל מ28.8.19 הכריזה מיקרוסופט על תוכנה שתחליף את הפונקציה VLOOKUP וכן את HLOOKUP - אם כן, הפונקציה החדשה XLOOKUP היא זו שנפרדה מהגרסה הקודמת – זו שפעלה מאז שנת 85 ועד היום. הפונקציה החדשה כמו הקדמה, מביאה עמה לא מעט חידושים שיכולים לסייע גם לכם במסגרת המערך המשרדי. בכדי להבין במה מדובר, ים ידע – הגוף שמלמד אתכם את כל רזיי התוכנה, מציג את החידושים הכי חמים בשוק.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 2 חודשים 3 ימים