לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2390 מאמרים 530 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
עורך דין פלילי

שאלות ותשובות בנושא עורך דין פלילי

פורסם בתאריך 10/12/2017      /      נכתב ע"י שיווק נכון

 במיוחד עבורכם סיפקנו מספר תשובות לשאלות החשובות ביותר והנה הן לפניכם.

חשיבות הייעוץ לפני החקירה

חובה עליכם שלא לוותר על ייעוץ לפני חקירה משום שמדובר במשהו שיכול לחרוץ את גורלכם ולשבש את שגרת חייכם. כל אדם שעומד בפני הליך מסוכן כמו עניין פלילי, חייב לפנות אל יעוץ בטרם יצא לחקירה. זה קריטי משום שאם חלילה תגיעו לחקירה ותענו לא נכון על השאלות הקריטיות אתם עלולים לחרוץ את גורלכם ולהטות את כף המשפט לכיוון הלא נכון.

חשיבות השימוע

אין לפסוח על עניין חשיבות השימוע, זה קריטי ביותר משום שהליך זה מעלה את כל הטענות בפני הגורמים של התביעה. במסגרת זו יכולים להשתנות דברים ואף לשפר את סעיף האישום למצב של חפות מלאה. זו למעשה תוצאה חשובה מאוד מן הסתם עבור החשוד (הרבה פעמים בדברים שמעולם לא עשה).

מתי מותר לשוטר לעצור אדם?

שוטר יכול לעצור אתכם רק אם יש חשד מסוים והוא סביר דיה כי אכן אתם מואשמים בעבירה כל שהיא לרבות פשע ועוון. חשוב לציין כי חייב להיות בזה עילה על פי חוק המאפשרת מעצר. יש מצבים בהם קצין המשטרה ידון בעניין ויוותר על המעצר לטובת חקירה לפני כן.

מה קורה שמעורבת אלימות במעצר?

אם שוטרים הכו אתכם, ניתן להגיש בכל רגע נתון תלונה במחש- חקירות שוטרים. זה קריטי כי רק כך יהיה ניתן לבדוק את התלונה. אין לפספס את רישום פרטי השוטר ולא לשכוח לבקש את זה ממנו- הוא מחויב להזדהות כשוטר. יש לרשום את כל התיאורים המדויקים של האירוע החל מיום האירוע, המיקום, המקרה וכל השאר.

זקוקים לשירותיו של עורך דין פלילי כדי לפתור עוולה שנגרמה לא על ידיכם? כאן הזמן והמקום להזמין אתכם לעשות מהלך שישנה את חייכם לטובה.

434 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת שיווק נכון
הכול אודות ניקוי מזגן מיני מרכזי מכירים את מערכות האוויר המרכזיות? בהן יש תעלות אוויר מצינור שרשורי דק- כאמור, זה מה שקורה בישראל שלא בדומה לפח הקשיח בארצות הברית. כדי להחדיר אמצעים ולנקות צינור דק וכל כך עדין, חייב למעשה מברשות מסתובבות ועדינות על מנת שאלו לא יפגמו במערכת המיזוג. איך אתם עושים זאת מבלי לקרוע או לגרום לנזק במערכת הקירור?
פורסם בקטגוריית מיזוג אוויר, לפני 1 שנים 6 חודשים
פתרונות ייצור בסין - איך ומתי כאשר רוצים לקחת מוצר כמה שיותר רחוק אבל לא מכירים את השוק הסיני, רצוי ביותר לדבר עם אנשים שיודעים איך לקחת את זה יותר רחוק מכם. לאומנייט יש את כל היכולות לתת מענה הן בתחום של מוצרים ממתכת, פלסטיק וכמובן טקסטיל.
פורסם בקטגוריית יבוא - יצוא, לפני 1 חודשים 2 שבועות
שירותי סקר קרקע ומים כאשר מדברים על שירותי סקר קרקע ומים, מדברים בין היתר גם על בדיקת ריכוזי פחמימנים בקרקע. יש פחמימנים שהם תוצר של בנזין, סולר, שמן הידראולי ועוד... מאידך, יש פחמימנים שנמצאים בצורה טבעית באדמה.
פורסם בקטגוריית מדע, לפני 1 חודשים 2 שבועות
אחסון תכולת דירה יש כמה וכמה שיטות של אחסון תכולת דירה, השיטות משתנות בהתאם ללקוחות וכך גם לפי דרישת עסק, חברות חלוקה ועוד. יש גם אפשרות לאחסן פריטים בודדים. כאן תוכלו לשכור שטח אחסנה בדיוק לפי מה שתרצו לאחסן בפועל.
פורסם בקטגוריית מעבר דירה, לפני 1 חודשים 2 שבועות
פתרונות ייצור בסין אומנייט מספקים לכם את כל האפשרויות להצליח ממקום אחר באמצעות מתן פתרונות ייצור בסין. ההתמחות העיקרית קשורה בתחום הפלסטיק וכך גם מתכת ואפילו טקסטיל. במשך שנים, מלווה החברה את לקוחותיה ומספקים את כל האפשריות בזכות ליווי צמוד ומתמיד בכדי לאתר את הספק המתאים ומשם לפרוץ קדימה ולהוציא לפועל את פיתוח המוצר ובניית אב הטיפוס לרבות ניהול פס הייצור שלו.
פורסם בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה, לפני 1 חודשים 2 שבועות