לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2517 מאמרים 571 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
עורך דין פלילי

שאלות ותשובות בנושא עורך דין פלילי

פורסם בתאריך 10/12/2017      /      נכתב ע"י שיווק נכון

 במיוחד עבורכם סיפקנו מספר תשובות לשאלות החשובות ביותר והנה הן לפניכם.

חשיבות הייעוץ לפני החקירה

חובה עליכם שלא לוותר על ייעוץ לפני חקירה משום שמדובר במשהו שיכול לחרוץ את גורלכם ולשבש את שגרת חייכם. כל אדם שעומד בפני הליך מסוכן כמו עניין פלילי, חייב לפנות אל יעוץ בטרם יצא לחקירה. זה קריטי משום שאם חלילה תגיעו לחקירה ותענו לא נכון על השאלות הקריטיות אתם עלולים לחרוץ את גורלכם ולהטות את כף המשפט לכיוון הלא נכון.

חשיבות השימוע

אין לפסוח על עניין חשיבות השימוע, זה קריטי ביותר משום שהליך זה מעלה את כל הטענות בפני הגורמים של התביעה. במסגרת זו יכולים להשתנות דברים ואף לשפר את סעיף האישום למצב של חפות מלאה. זו למעשה תוצאה חשובה מאוד מן הסתם עבור החשוד (הרבה פעמים בדברים שמעולם לא עשה).

מתי מותר לשוטר לעצור אדם?

שוטר יכול לעצור אתכם רק אם יש חשד מסוים והוא סביר דיה כי אכן אתם מואשמים בעבירה כל שהיא לרבות פשע ועוון. חשוב לציין כי חייב להיות בזה עילה על פי חוק המאפשרת מעצר. יש מצבים בהם קצין המשטרה ידון בעניין ויוותר על המעצר לטובת חקירה לפני כן.

מה קורה שמעורבת אלימות במעצר?

אם שוטרים הכו אתכם, ניתן להגיש בכל רגע נתון תלונה במחש- חקירות שוטרים. זה קריטי כי רק כך יהיה ניתן לבדוק את התלונה. אין לפספס את רישום פרטי השוטר ולא לשכוח לבקש את זה ממנו- הוא מחויב להזדהות כשוטר. יש לרשום את כל התיאורים המדויקים של האירוע החל מיום האירוע, המיקום, המקרה וכל השאר.

זקוקים לשירותיו של עורך דין פלילי כדי לפתור עוולה שנגרמה לא על ידיכם? כאן הזמן והמקום להזמין אתכם לעשות מהלך שישנה את חייכם לטובה.

474 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת שיווק נכון
יתרונות של מספרת כלבים ניידת רוצים לפנק את בעל החיים שלכם? אין לכם פנאי לתת לו את מה שמגיע לו ואף יותר? אם אתם מחפשים מטיפול מהימן ומקצועי שיגיע עד אליכם הביתה- אין ספק שאתם צריכים מספרת כלבים ניידת מקצועית. הנה הזדמנות נפלאה לשירות שמגיע עד אליכם ומספק לכם את כל הצרכים הנדרשים- יותר נכון לבעל החיים שלכם. במקום אחד, בזמן אחד, טיפול מטפח לכלבכם הכולל בתוכו רחצה, טיפול נגד קרציות ופרעושים ואפילו תספורת ללא פציעות מיותרות כי לכלב שלכם מגיע את הטוב ביותר.
פורסם בקטגוריית חיות בית, לפני 11 חודשים 4 שבועות
תוכנה לשליחת SMS מחפשים לשלוח הודעת SMS לאנשים הנכונים? באופן כללי יש כמה וכמה אפשרויות לשלוח הודעות ואחת מהן קשורה באמצעות תוכנה לשליחת SMS. תוכנה פשוטה וייעודית המסייעת לכם לא רק לוודא כי ההודעה הגיע למען אלא גם נשלחה למיועדים הנכונים. מה עושים? כיצד בוחרים ואיך שולחים את ההודעה בבטחה? הנה כמה דברים אודות תוכנה לשליחת SMS.
פורסם בקטגוריית דיוור רשימות תפוצה, לפני 10 חודשים 1 שבועות
כסאות גלגלים ממונעים השוק הפתוח מציע מגוון של כסאות גלגלים ממונעים, איך יודעים מה ישמש אתכם לטווח הארוך ללא תקלות ובעיקר יהווה לכם שימוש נכון ונוח?
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 1 שנים 8 חודשים
סקר גז קרקע – איך לעשות את זה נכון ? מתי צריך לערוך סקר גז קרקע? האם יש בזה סיכונים? לא מעט שאלות עולות החל מבחירת ספק ועד לביצוע של הסקר בצורה הנכונה. האם יש הבדלים בין הסקר הזה לאחר? בכדי להבין על מה מדובר, הנה כמה דברים אודות בדיקה זו. מוזמנים לקרוא, ליישם וכמובן לשתף עם מי שזקוק למאמר בכדי להרחיב ידיעות.
פורסם בקטגוריית איכות הסביבה, לפני 1 חודשים 4 ימים
לשדרג את תריסי עץ שיש לכם בבית – נוגה נגרות כולם מכירים את שנות השלושים, בכל בית היה ניתן לראות את אותם תריסי עץ מעטרים את הבית , אותם תריסי גלילה, הזזה, תריסי כנף ועוד. הכול היה בצבעים שונים, כך גם באמצעות עץ טבעי.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 1 חודשים 1 שבועות