לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3069 מאמרים 824 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
עורך דין פלילי

שאלות ותשובות בנושא עורך דין פלילי

פורסם בתאריך 10/12/2017      /      נכתב ע"י שיווק נכון

 במיוחד עבורכם סיפקנו מספר תשובות לשאלות החשובות ביותר והנה הן לפניכם.

חשיבות הייעוץ לפני החקירה

חובה עליכם שלא לוותר על ייעוץ לפני חקירה משום שמדובר במשהו שיכול לחרוץ את גורלכם ולשבש את שגרת חייכם. כל אדם שעומד בפני הליך מסוכן כמו עניין פלילי, חייב לפנות אל יעוץ בטרם יצא לחקירה. זה קריטי משום שאם חלילה תגיעו לחקירה ותענו לא נכון על השאלות הקריטיות אתם עלולים לחרוץ את גורלכם ולהטות את כף המשפט לכיוון הלא נכון.

חשיבות השימוע

אין לפסוח על עניין חשיבות השימוע, זה קריטי ביותר משום שהליך זה מעלה את כל הטענות בפני הגורמים של התביעה. במסגרת זו יכולים להשתנות דברים ואף לשפר את סעיף האישום למצב של חפות מלאה. זו למעשה תוצאה חשובה מאוד מן הסתם עבור החשוד (הרבה פעמים בדברים שמעולם לא עשה).

מתי מותר לשוטר לעצור אדם?

שוטר יכול לעצור אתכם רק אם יש חשד מסוים והוא סביר דיה כי אכן אתם מואשמים בעבירה כל שהיא לרבות פשע ועוון. חשוב לציין כי חייב להיות בזה עילה על פי חוק המאפשרת מעצר. יש מצבים בהם קצין המשטרה ידון בעניין ויוותר על המעצר לטובת חקירה לפני כן.

מה קורה שמעורבת אלימות במעצר?

אם שוטרים הכו אתכם, ניתן להגיש בכל רגע נתון תלונה במחש- חקירות שוטרים. זה קריטי כי רק כך יהיה ניתן לבדוק את התלונה. אין לפספס את רישום פרטי השוטר ולא לשכוח לבקש את זה ממנו- הוא מחויב להזדהות כשוטר. יש לרשום את כל התיאורים המדויקים של האירוע החל מיום האירוע, המיקום, המקרה וכל השאר.

זקוקים לשירותיו של עורך דין פלילי כדי לפתור עוולה שנגרמה לא על ידיכם? כאן הזמן והמקום להזמין אתכם לעשות מהלך שישנה את חייכם לטובה.

642 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת שיווק נכון
מערכת לשליחת SMS זה אפשרי, המידע שלכם יכול להגיע למי שאתם בוחרים בלחיצת כפתור אחת, באמצעות מערכת לשליחת SMS ניתן לשלוח הודעות על פי גודלו של העסק וכן על פי סוגו. מעוניינים לשלוח הודעות שיווקיות? מכירה או שימור לקוחות? הנה המקום להזמין אתכם לשדרג את העסק ובעיקר את עצמכם באמצעות שליחת הודעות קולקטיביות וממוקדות. שימוש נוח, דיור ישיר, SMS למכביר לכל הלקוחות ולכל מכשירי הנייד.
פורסם בקטגוריית שיווק ופרסום, לפני 2 שנים 8 חודשים
עורך דין פלילי מסייע לכם לצאת מהבעיה זה אפשרי, יש מישהו שיכול לגוון בתיקים הפליליים ולדעת בדיוק מה לעשות כדי להוציא אתכם מהמצב אליו נקלעתם. עבירות פליליות? מעבר לעורך דין מטעם המדינה, אולי כדאי לשמוע אודות עורך דין שיודע ויכול לספק לכם תשובות בזמן הקצר ביותר וכך למעשה למנוע סיכונים מיותרים.
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 5 חודשים
איך לשדרג חלונות עץ ישנים כאשר מדברים על פרויקט של שימור, מדברים על נוגה נגרות ועל תרומתם לאותם חלונות עץ שדורשים נראות חדשה. אתם לא באמת רוצים להיפטר מהנראות הישנה, היא מזכירה לכם נשכחות וכאן, נכנסים נוגה נגרות ומחזירים או שומרים על מה ששנים אתם מנסים לשמר. אמנות השימור היא לא אמנות שכל אחד יכול לעסוק בה, כאן, אתם למעשה לוקחים חלונות עץ ישנים שעומדים ליפול, אותם שמקולפים ואפילו דהויים ומחזירים להם את המראה הישן – אבל הפעם עם נראות חדשה על כל המשתמע מכך.
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 11 חודשים 2 שבועות
איך מוצאים מגדת עתידות למסיבת רווקות מסיבת רווקות, לבטח אתם מכירים את כל הדברים אבל לא יודעים איפה ואיך לשים את היד. יש לא מעט אטרקציות אשר יכולות להפוך את זה לאירוע מדהים אבל רק אטרקציה אחת ייחודית ואף פעם לא משעממת, לבטח אתם מכירים את מגדת העתידות המגיעה ומספרת לכם בדיוק לאן העתיד שלכם עומד לקחת אתכם ומה יהיה בהווה- כן, בדיוק עכשיו.
פורסם בקטגוריית מדיטציה, לפני 2 שנים 2 חודשים
הכול אודות ניקוי מזגן מיני מרכזי מכירים את מערכות האוויר המרכזיות? בהן יש תעלות אוויר מצינור שרשורי דק- כאמור, זה מה שקורה בישראל שלא בדומה לפח הקשיח בארצות הברית. כדי להחדיר אמצעים ולנקות צינור דק וכל כך עדין, חייב למעשה מברשות מסתובבות ועדינות על מנת שאלו לא יפגמו במערכת המיזוג. איך אתם עושים זאת מבלי לקרוע או לגרום לנזק במערכת הקירור?
פורסם בקטגוריית מיזוג אוויר, לפני 2 שנים 6 חודשים