לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3080 מאמרים 828 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אימון אישי

פורסם בתאריך 24/12/2017      /      נכתב ע"י TalDarb

בשונה מטיפול פסיכולוגי, שעשוי להימשך פרק זמן ארוך יותר ולהתמקד גם בעבר ובהווה כדי לשנות את העתיד, אימון אישי מאפשר למתאמנים ליהנות מתהליך אימון מעצים, קצר מועד וממוקד מטרה. בדרך כלל, תהליכי אימון אלו מתמקדים בהווה ובהשגת תוצאות מהירות ואפקטיביות בטווח הקצר ובטווח הארוך.

מכללת גומא – מאמנים אתכם לשינוי

אימון אישי מטעם מכללת גומא מונחה בידי מיטב המאמנים הישראליים. אימון אישי (קואוצ'ינג) בדרך כלל מתבצע במסגרת פרטנית או קבוצתית ומתמקד בהשגת מטרות ויעדים ובחילול שינויים משמעותיים ומרחיקי דרך. בתהליך האימון נחתם בין המאמן למתאמן מעין חוזה בעל פה שבו שניהם מתחייבים לתהליך. המיומנויות הנלמדות בקורס הן רבות ומגוונות ומותאמות עבור צרכי המתאמנים –

מיומנויות ניהול זמנים – ניהול זמנים אפקטיבי ויעיל מאפשר להשיג מטרות, למצות את החיים ולנהל חלוקת זמנים נכונה ומיטיבה יותר שבה נוכל למקד את הקשב באופן מוצלח בכל אחד מהתחומים המתבקשים.
מיומנויות תקשורת נכונות – תקשורת הינה אחת מאבני הדרך החשובות עבור חיים תקינים ופרודוקטיביים. אם נלמד לתקשר נכון עם יקירנו, מכרנו, חברינו לעבודה וזרים, נוכל לבטא את עצמנו באופן ממוקד ולאפשר לצד השני להגיב באופן ממוקד ומותאם גם כן.
מיומנויות התמודדות – החיים רוויי לחצים ומתחים ולכן מיומנות התמודדות הינה חשובה מאוד, שכן לחצים הינם אחד הגורמים העיקריים למגוון רחב של תופעות פיזיות, נפשיות ופסיכוסומטיות. התמודדות מוצלחת עם לחצים ומתחים תסייע לרווחה נפשית ולהתמודדות ולהתקדמות איתנות ויציבות.
קביעת יעדים ומטרות – קביעת יעדים ומטרות מותאמים למציאות תאפשר למתאמנים להשיגם תוך צבירת ביטחון עצמי ותחושת מסוגלות.

לאמן אחרים לשינוי

מאמנים אישיים חווים סיפוק רב מתהליכי האימון בהם הם מסייעים למתאמנים שלהם לחוות שינויים משמעותיים. תהליך האימון מאפשר למאמן להוות אבן דרך משמעותית בחייו של אדם אחר, לתמוך בו וללוות אותו במסע המשותף. קיימות פלטפורמות רבות של אימונים אישיים, החל מתהליך אימון אישי, פרטני, בו המאמן מסייע למתאמן לחוות תהליכי התבוננות והעצמה מעמיקים בנוסף ללמידת מיומנויות מעשיות תוך תרגומם הלכה למעשה. תהליכי אימון אחרים וממוקדי מטרה יכולים להתמקד בפיתוח אורח חיים בריא, בליווי עסקי ועוד. 

627 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת TalDarb
בגדי עבודה לחורף בגדי עבודה לחורף צריכים להיות עמידים במיוחד אך לא על חשבון החימום והמראה החיצוני שלהם. כיום אין כל צורך להתפשר על מראה
פורסם בקטגוריית ביגוד, לפני 2 שנים 6 חודשים
כיצד לבחור קבלן שיפוצים בחיפה? לא מעט אנשים מחפשים קבלן שיפוצים בחיפה, על מנת לשפץ ולשדרג את הדירה שלהם. כל אחד רוצה הרי לחיות בדירה נעימה ואסתטית, ולצורך כך...
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 10 חודשים
חברות תרגום - הצורך שלכם בהם על מנת להצליח במשימה זו, אנו נשכיר את שירותיהן של חברות תרגום, ונבקש מהן תרגום של כל הדברים שאנו צריכים.
פורסם בקטגוריית תרגום, לפני 2 שנים 7 חודשים
הכל על משיכת כספי פנסיה הגעתם לגיל הזהב? מזל טוב! הגיע הזמן למשוך את כספי הפנסיה שלכם ושתתנהלו מולם נכון. עוד לא הגעתם לגיל הזהב? אתם זקוקים דחוף לבצע משיכת כספי פנסיה על מנת לסגור חוב כלשהו..
פורסם בקטגוריית פרישה ופנסיה, לפני 2 שנים 8 חודשים
משרד עורכי דין בירושלים קיימים חוקים רבים, אך לא כולם מכירים אותם מהסיבה שאין להם עיסוק יום יומי בחוקים אלו. לכן, קיים משרד עורכי דין בירושלים
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 11 חודשים