לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2924 מאמרים 751 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
בגדי עבודה לחורף

בגדי עבודה לחורף

פורסם בתאריך 24/12/2017      /      נכתב ע"י TalDarb

אם ביום חופש חורפי אנו יוצאים מהבית לבושים במיטב הביגוד האופנתי שעומד לרשותנו, הרי שביום עבודה גשום וקר נפעל בצורה דומה ונדאג להתכסות בשכבות שונות של בגדים שיגנו עלינו מפני הקור והגשם. בגדי עבודה מותאמים שונים מותאמים לכל עונה מעונות השנה. ישנם בגדי עבודה קלילים ונוחים לעונת הקיץ. הם נדיפים, נעימים ומאפשרים עבודה ממושכת. וישנם כמובן בגדים אשא מיועדים לעונת החורף שבה כל יציאה  מהבית מלווה במחשבה.

תחת כיפת השמיים

ישנם אנשים אשר עבודתם מתבצעת בחוץ תחת כיפת השמיים והם חשופים לאיתני הטבע, גשם, רוח וקור. בדיוק בעבור אנשים אלו הומצאו בגדי עבודה לחורף. מדובר בסוגים שונים של בגדים ברמות חימום ובידוד שונים שניתן להתאימם במדויק לתחום העבודה בנדרש. בין בגדי העבודה לחורף ניתן למצוא סרבלים, מעילי גשם ייעודיים, מעילי רוח איכותיים, צעיפים ומגני צוואר, כפפות ועוד.

עבודה בקור משפיעה באופן בולט על תפקוד העובד. הכול נעשה לאט יותר, כל מכה מורגשת בהרבה והסיכון לפציעות עולה. החוכמה היא לספק לעובד את הבגד שמצד אחד ישמור על חום הגוף שלו ומצד שני יהיה לו נוח להסתובב אתו שעות ארוכות. בגדים שמיועדים לעבודה ניחנים בתכונות שונות אשר הופכות אותם למתאימים ביותר לצרכים השונים. לדוגמה מעיל יכול להיות מחמם מאוד ועם זאת להיות בעל משקל קל שלא יהווה מכשול לעובד. ביגוד חורפי צריך להיות גם בטיחותי, עמיד במצבי קיצון ומן הסתם אופנתי.

יופי של עבודה

עובדים אשר לבושים במדים אחידים תמיד יתנו לנו תחושה שמשהו טוב קורה כאן. סדר בעיניים ובעניינים יכול רק לתרום לעבודה הסדירה של עסק או מפעל. כאשר העובדים מרוצים ונוח להם ניתן להניח שהעבודה תתבצע טוב יותר, בצורה בטוחה יותר ובתחושה נינוחה. כדאי לרכוש בגדי עבודה לחורף רק מיצרן מורשה אשר מספק בגדים איכותיים שעומדים בתקנים המחמירים ביותר. זה חשוב בעיקר במקומות עבודה שקשורים לחומרים מסוכנים או לעבודה שנחשפים בה לסכנות שונות.

עבודה בביגוד שעומד בתקן תסייע גם במקרה של פניה לחברת הביטוח במקרה של תאונה. אי לבישת ביגוד מתאים תהיה תירוץ מצוין לדחיית התביעה שלכם. 

589 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת TalDarb
בגדי עבודה לחורף בגדי עבודה לחורף צריכים להיות עמידים במיוחד אך לא על חשבון החימום והמראה החיצוני שלהם. כיום אין כל צורך להתפשר על מראה
פורסם בקטגוריית ביגוד, לפני 2 שנים 2 חודשים
כיצד לבחור קבלן שיפוצים בחיפה? לא מעט אנשים מחפשים קבלן שיפוצים בחיפה, על מנת לשפץ ולשדרג את הדירה שלהם. כל אחד רוצה הרי לחיות בדירה נעימה ואסתטית, ולצורך כך...
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 7 חודשים
חברות תרגום - הצורך שלכם בהם על מנת להצליח במשימה זו, אנו נשכיר את שירותיהן של חברות תרגום, ונבקש מהן תרגום של כל הדברים שאנו צריכים.
פורסם בקטגוריית תרגום, לפני 2 שנים 4 חודשים
הכל על משיכת כספי פנסיה הגעתם לגיל הזהב? מזל טוב! הגיע הזמן למשוך את כספי הפנסיה שלכם ושתתנהלו מולם נכון. עוד לא הגעתם לגיל הזהב? אתם זקוקים דחוף לבצע משיכת כספי פנסיה על מנת לסגור חוב כלשהו..
פורסם בקטגוריית פרישה ופנסיה, לפני 2 שנים 5 חודשים
משרד עורכי דין בירושלים קיימים חוקים רבים, אך לא כולם מכירים אותם מהסיבה שאין להם עיסוק יום יומי בחוקים אלו. לכן, קיים משרד עורכי דין בירושלים
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 8 חודשים