לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3071 מאמרים 824 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

בחירת גניקולוג

פורסם בתאריך 24/12/2017      /      נכתב ע"י TalDarb

אחד האירועים המכוננים בחיינו, הנשים, הוא המפגש הראשוני עם רופא הנשים. בדרך כלל הביקור הראשוני מתרחש בגילאי ההתבגרות, גילאים בהם סערת הרגשות ובהן תחושות המבוכה והבושה, נמצאות בשיאן. חשוב שתדעי כי התחושות הללו הן טבעיות ומאפיינות את רוב הנערות והנשים הצעירות. לכן, כדי למזער את הקושי, בחירת הגניקולוג היא חשובה מאין כמותה.

איך בוחרים גניקולוג?

בעת בחירת גניקולוג, רצוי מאוד להתייעץ עם אמך, אחותך הגדולה, קרובת משפחה אחרת או חברה שכבר ביקרה אצל גניקולוג. אלו יוכלו להמליץ לך על גניקולוג מתאים. מומלץ שאחתן מהן תתלווה אליך למפגש הראשון כדי שתרגישי נינוחה ורגועה. למעשה, את זכאית לליווי תומך בכל ביקור אצל הגניקולוג במידה שתרצי. אם אינך מרגישה בנוח לשתף אנשים אחרים, תוכלי ליזום לבדך את המפגש הראשון.

מתי רצוי לקבוע ביקור אצל הגניקולוג?

האיגוד האמריקאי לגניקולוגיה ולמיילדות ממליץ לקיים את המפגש הראשון עם הגניקולוג סביב גילאי 13 עד 15. הסיבות העיקריות בגינן נערות מגיעות לגניקולוג הינן:

  • הפרשות לא תקינות
  • מחזור חודשי שאינו סדיר
  • כאבי מחזור ודימום "מאסיבי" הפוגעים בתפקוד
  • התאמת אמצעי המניעה טרם קיום יחסי המין
  • חינוך מיני
  • קבלת חיסון כנגד ווירוס הפפילומה
  • דלקת בדרכי השתן
  • ציסטות בשחלה
  • חשש מפני הריון לא מתוכנן או מחלת מין

כיצד הביקור הראשוני אצל הגניקולוג יתבצע?

המפגש יכלול בדיקה גופנית ושיחת היכרות. ראשית, רופא הנשים יתשאל אותך על בריאותך הכללית, על ההיסטוריה הרפואית המשפחתית שלך ולסיבה בגינה פנית אליו. לאחר מכן, רופא או רופאת הנשים יסבירו לך כיצד תתבצע הבדיקה הגניקולוגית הראשונה על מנת שתרגישי בטוחה ורגועה. חשוב מאוד שלא תרגישי נבוכה לשאול כל שאלה שתרצי או לבקש הסברים נוספים.

מרכז איה מדיקל – תומכים בך לאורך כל הדרך

מרכז איה מדיקל חרט על דגלו לספק למטופלות מעטפת שירות כוללנית, איכותית, מקצוענית ורגישה כחלק מחוויית השירות הייחודית. כל מטופלת זכאית לליווי, ייעוץ וטיפול ושימת דגש על הפרטים הקטנים כגדולים כדי ליהנות מאווירה מוקפדת, נעימה, תומכת, חמה ומחבקת. הגניקולוגים והגניקולוגיות של מרכז איה מדיקל בקיאות במתן יחס אישי עוטף בעת הטיפול המותאם לנערות בגיל ההתבגרות.

621 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת TalDarb
בגדי עבודה לחורף בגדי עבודה לחורף צריכים להיות עמידים במיוחד אך לא על חשבון החימום והמראה החיצוני שלהם. כיום אין כל צורך להתפשר על מראה
פורסם בקטגוריית ביגוד, לפני 2 שנים 5 חודשים
כיצד לבחור קבלן שיפוצים בחיפה? לא מעט אנשים מחפשים קבלן שיפוצים בחיפה, על מנת לשפץ ולשדרג את הדירה שלהם. כל אחד רוצה הרי לחיות בדירה נעימה ואסתטית, ולצורך כך...
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 10 חודשים
חברות תרגום - הצורך שלכם בהם על מנת להצליח במשימה זו, אנו נשכיר את שירותיהן של חברות תרגום, ונבקש מהן תרגום של כל הדברים שאנו צריכים.
פורסם בקטגוריית תרגום, לפני 2 שנים 7 חודשים
הכל על משיכת כספי פנסיה הגעתם לגיל הזהב? מזל טוב! הגיע הזמן למשוך את כספי הפנסיה שלכם ושתתנהלו מולם נכון. עוד לא הגעתם לגיל הזהב? אתם זקוקים דחוף לבצע משיכת כספי פנסיה על מנת לסגור חוב כלשהו..
פורסם בקטגוריית פרישה ופנסיה, לפני 2 שנים 8 חודשים
משרד עורכי דין בירושלים קיימים חוקים רבים, אך לא כולם מכירים אותם מהסיבה שאין להם עיסוק יום יומי בחוקים אלו. לכן, קיים משרד עורכי דין בירושלים
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 11 חודשים