לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3023 מאמרים 805 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

השתלות שיניים בראשון לציון

פורסם בתאריך 24/12/2017      /      נכתב ע"י TalDarb

בני אדם ובעלי חיים משתמשים רבות בשיניים כדי ללעוס סוגי מזון שונים – בשר, ירקות וכדומה. השיניים מסייעות למערכת העיכול להתגבר על כמויות המזון, לרסק אותם ולהעביר את הרכיבים אשר בונים בסופו של דבר את גופנו. כמו כן, השיניים מעניקות לבני האדם (וגם לבעלי חיים מסוימים) מראה איכותי. רבים מאתנו דואגים לצחצח את השיניים שלנו לפחות פעמיים ביום לא רק כדי לשמור על הבריאות, אלא גם כדי להיראות טוב.

מתי יש צורך לבצע השתלות שיניים

לעתים מוכרח האדם לקבוע תור למרפאת שיניים איכותית כדי לבצע השתלות שיניים בראשון לציון או בכל עיר אחרת. זאת משום שבמקרים מסוימים מאבד האדם שן אחת ויותר. זה יכול לקרות בגלל מצב של ריקבון שן, בגלל תאונה מורכבת, טיפול שורש אשר נכשל והסתיים באובדן שן, פגם מולד, שחיקה של שיניים או מחלת חניכיים שרק הולכת ומחמירה. במקרה של מחלת החניכיים עלול האדם לאבד את מרבית שיניו ולעתים גם את כולן.

הטכנולוגיה שבהשתלת השיניים

למרבה המזל, היום קיימת טכנולוגיה משוכללת להשתלת שיניים, טכנולוגיה שכולנו צריכים להכיר לכל צרה שלא תבוא:

תכנון ממוחשב – המחשבים כבר הפכו מזמן לחלק מחיינו. היום לכל אחד מאתנו יש לפחות מחשב אחד בבית ובו אנו משתמשים לעבודה או למשחקים. אך המחשב הוא גם ידידות הטוב של רופא השיניים. באמצעותו ניתן לבצע תכנון ממוחשב להשתלת השיניים, תכנון אשר יש לו יתרונות רבים: מאפשר דיוק בעת הנחת השתלים, מעניק לרופא השיניים לבצע השתלה מהירה, מגדיל את הסיכויים להצלחת הטיפול ומעניק למטופל את האסתטיקה שהייתה חסרה לו.
איך עושים תכנון ממוחשב – תכנון זה כולל כמה שלבים. ראשית, רופא השיניים לוקח את מידות הלסת של המטופל. שנית, המטופל עובר בדיקת CT. בסופו של דבר, לאחר שהרופא מקבל את כל המידע, הוא מבצע את ההשתלה.

שתלים אצל מקצוענים

רופא שיניים מקצועי יכול להתאים את הטיפול המתאים למטופל. זה יכול להיות שתל אחד במקרה שהמטופל איבד שן אחת, או השתלת שורה שלמה של שיניים. כמו כן, במקרים מסוימים ניתן לבצע השתלות שיניים בראשון לציון תחת הרדמה או טשטוש. 

566 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת TalDarb
בגדי עבודה לחורף בגדי עבודה לחורף צריכים להיות עמידים במיוחד אך לא על חשבון החימום והמראה החיצוני שלהם. כיום אין כל צורך להתפשר על מראה
פורסם בקטגוריית ביגוד, לפני 2 שנים 4 חודשים
כיצד לבחור קבלן שיפוצים בחיפה? לא מעט אנשים מחפשים קבלן שיפוצים בחיפה, על מנת לשפץ ולשדרג את הדירה שלהם. כל אחד רוצה הרי לחיות בדירה נעימה ואסתטית, ולצורך כך...
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 9 חודשים
חברות תרגום - הצורך שלכם בהם על מנת להצליח במשימה זו, אנו נשכיר את שירותיהן של חברות תרגום, ונבקש מהן תרגום של כל הדברים שאנו צריכים.
פורסם בקטגוריית תרגום, לפני 2 שנים 6 חודשים
הכל על משיכת כספי פנסיה הגעתם לגיל הזהב? מזל טוב! הגיע הזמן למשוך את כספי הפנסיה שלכם ושתתנהלו מולם נכון. עוד לא הגעתם לגיל הזהב? אתם זקוקים דחוף לבצע משיכת כספי פנסיה על מנת לסגור חוב כלשהו..
פורסם בקטגוריית פרישה ופנסיה, לפני 2 שנים 7 חודשים
משרד עורכי דין בירושלים קיימים חוקים רבים, אך לא כולם מכירים אותם מהסיבה שאין להם עיסוק יום יומי בחוקים אלו. לכן, קיים משרד עורכי דין בירושלים
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 9 חודשים