לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3071 מאמרים 824 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

עיצוב ואדריכלות של בית פרטי

פורסם בתאריך 25/12/2017      /      נכתב ע"י yaronyaron44

מה מבדיל בין בית פרטי מרשים, מיוחד, מעוצב להפליא לבין בית אחר, הדומה לו בגודלו אך שונה ממנו במהותו? מהו ההבדל הגדול בין בית שמציע חווית מגורים איכותית ותחושה ביתית לבין מבנה אחר, שחסר בו הקשר הרגשי העמוק שבין הפרט או המשפחה לבית של ממש? ההבדל טמון בתכנון, בעיצוב. תכנון אדריכלי או במילים אחרות, אדריכלות של בית פרטי – זה הדבר שהופך מבנה, כמה קירות, שלל חדרים, לכדי עולם שלם של רגשות חיוביים, נוחות ביתית במלוא מובן המילה.

עיצוב פנים לכל בית

יש כאלה הסבורים בטעות כי רק בתים ענקיים, רק מבנים גדולי מידות, מצריכים תכנון אדריכלי או עיצוב פנים מקצועי. למעשה, מעצבת פנים מנוסה ומקצועית תוכל לשפר כל מבנה למגורים באשר הוא - עיצוב משרדים, עיצוב דירות קטנות וכו'. את בתי הענק ניתן לתכנן היטב כך שלא יהפכו למתחמים מבולגנים, חסרי אמירה, מנוכרים. אדריכלית מצוינת תוכל לתרום מניסיונה גם לעיצוב בתים קטנים יותר. חשוב לזכור כי באמצעות תכנון נכון אפשר לנצל היטב גם חללים מצומצמים יחסית. באמצעות תכנון ושימת לב, ניתן ליצור סביבת מגורים הרמונית, גם בבתים בעלי יותר מקומה אחת, גם בבתי ענק עם גינות צמודות וגם בבתים קטנים, אפילו מיושנים, שרוצים לחדש ולהפוך לפנינים של ממש.

השלם – יותר מסך חלקיו

אין ספק שכאשר בונים בית מידות, כאשר בונים בית יוקרתי או כאשר רוצים לשפץ בית מיושן ולהפכו למרהיב ומרגש, ייעוץ אדריכלי יהיה חיוני וחסר תחליף. כאשר מדובר בעיצוב דירת יוקרה או עיצוב פנטהאוז, חשוב שעין מקצועית תבחן את כל ההיבטים של הבית ותציע את הדרכים לשלב בין הגישות המקובלות כיום בעיצוב לבין צרכיהם של בעלי הבית.

באמצעות עיצוב דירות יוקרה ניתן לעצב את הבית בקונספט מדויק, עם הקפדה על כניסת אוויר, כניסת אור טבעי, סידור פנימי הרמוני. תהליך העיצוב כולל התייחסות לחומרי גלם נבחרים, לשילובי הצבעים, תכנון החלונות, עיצוב המטבח, תכנון חדרי המגורים והסלון. עיצוב פנים המתלווה לייעוץ האדריכלי יביאו ביחד לסביבת מגורים מושלמת, לא עמוסה לעין ולא בעלת פרטים מיותרים וסתמיים. סידור הרהיטים, הפרופורציות והמרחקים, הפונקציונליות והאסתטיקה – כל אלה ישתלבו כהלכה, בצורה כזאת שהשלם יהיה תמיד יותר מסך חלקיו.

האדריכל הנכון – לפרויקט הנכון

מהו הפרויקט שעומד על הפרק – עיצוב משרדים? עיצוב דירה יוקרתית או פנטהאוז מפנק? עיצוב של דירה קטנה או אולי של מבנה גדול? הקפידו לבחור את משרד האדריכלים הנכון, זה שכבר התנסה בפרויקטים דומים בהיקפם, לא פחות. 

1228 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת yaronyaron44