לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2377 מאמרים 526 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך מבצעים הדברת פרעושים

פורסם בתאריך 02/01/2018      /      נכתב ע"י 20dedi20

הדברה נגד פרעושים – על ההדברה ועל כללי הזהירות

בשוק יש חומרים שונים המציעים הדברה נגד פרעושים בשיטת עשה זאת בעצמך, אין לזלזל בחומרי ההדברה, אך חשוב לדעת כי רק הדברה מקצועית תוכל להדביר את הפרעושים ותפתור את הבעיה לחלוטין. על מנת שנוכל להדביר את הפרעושים יש להכיר את כל השלבים במחזור החיים שלהם, ביצים, רימות, זחלים וגלמים ולהדביר כל שלב ולמנוע את התפתחות הדור הבא של הפרעושים.

הדברת פרעושים – על סוגי ההדברות השונים

הדברה באמצעות חומרי ריסוס כימיים היא ההדברה הזולה ביותר והאפקטיבית ביותר. אך לצד היתרונות יש גם חסרונות, החומרים הכימיים עלולים לסכן גם את  דיירי הבית ולפגוע בסביבה.

הדברה ירוקה זוהי שיטת ההדברה הנפוצה ביותר. בהדברה זו משתמש המדביר בחומרי הדברה עם כמות רעלים מופחתת, חומרים שאינם פוגעים בסביבה או בבני האדם, אך יעילותם אינה פחותה בהרבה.

הדברה נגד פרעושים בשיטה ללא רעלים כמו הדברה ירוקה אינה מסוכנת לבני האדם. היא פוגעת במערכת הנשימה של הפרעושים וגורמת למותם. את הביצים, הרימות, הזחלים והגלמים מרססים עם חומרים מעכבי גדילה. חומרים אלו מונעים את התפתחות הפרעושים בכל אחד משלבי מחזור החיים ומונעים את הולדת הדור הבא.

הדברה ירוקה נחשבת להדברה יקרה יותר בשל העלות הגבוהה של חומרי ההדברה הטבעיים לעומת חומרי ההדברה הסינטטיים שבהם משתמשים בהדברה כימית.

בדרך כלל בעת ההדברה חשוב לצאת מהבית. שאלו את המדביר כמה זמן לאחר ההדברה תוכלו לשוב הביתה, גם כאשר אתם מבצעים הדברת פרעושים בחומרי הדברה טבעיים. אם יש בבית אישה בהיריון או אנשים בגיל הזהב, חובה ליידע את המדביר.

387 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת 20dedi20
מהם הדרכים היעילות לביצוע הדברת חולדות הדברת חולדות היא אחת ההדברות הנפוצות ביותר. אנשים רבים מרגישים כי הם יכולים להילחם בנמלים, בג'וקים ובחרקים נוספים, אך הימצאות של חולדה בבית מרתיעה אותם והם מזעיקים מיד מדביר מקצועי מומחה בתחום הדברת חולדות.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 1 שנים 5 חודשים
דרכי ההדברה והמניעה של פשפש המיטה פשפש המיטה הוא חרק הנטפל לבני האדם, מוצץ את דמו וניזון ממנו. בעבר פשפש המיטה היה חרק נפוץ מאוד, אך הודות לשנים של פשפש המיטה טיפול, הוא הפך להיות נדיר. השינויים המשמעותיים ברמת ההיגיינה של בני האדם והשימוש בחומרי הדברה הצליחו להרחיק את הפשפשים מסביבת המגורים של האדם, אך הניצחון היה זמני. בעשור האחרון חזרו הפשפשים, הצליחו להסתגל לחומרי ההדברה וחזרו להציק ולהטריד.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 1 שנים 5 חודשים