לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3425 מאמרים 964 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

השתלת שיניים - פתרון המושלם

פורסם בתאריך 02/01/2018      /      נכתב ע"י Eitan Orel

ללא ספק אחד הדברים אשר יכולים להרוס את הרושם הראשוני בפגישה עם הבן אדם הוא מצב לא תקני של השיניים או מחסור בחלק מהשיניים. שיניים חסרות משפיעות לא רק על הנראות האסטתית של הפה אלה על פרמטרים רבים אחרים ביניהם: קושי בלעיסה, דיבור, זיהומים שונים ועוד. כאשר עולה השאלה מה עדיף להתקין במקום השן החסרה ישנם מספר אופציות ביניהן: שיניים תותבות נשלפות ושתלים קבועים. במקרה ואתם חושבים על האופציה של השתלת שיניים אך רוצים לקבל מידע נוסף לגבי הטיפול, המאמר הזה בישבילכם.

השתלת שיניים

לפני שנתחיל לדון לגבי אופן הטיפול  יש תחילה להבין מה הוא בעצם שתל וממה הוא בנוי. במקרים רבים שתל הוא בורג אשר עשוי מחומר הנקראה בלועזית טיטניום אשר תפקידו העיקרית להחליף את השורש של השן החסרה. רב העומס בלעיסה הולך על השורש, לכן בסיס של השתל חייב להיות עמיד לעומסים אלו ולהתמודד עם הלחצים המופאלים עליו בזמן הלעיסה. על אותו בסיס מותקן השתל עצמו אשר זהה לשן האמיתית בצבע ובמבנה.

תהליך השתלת שיניים

ישנן שיטות שונות של השתלות שיניים אך התהליך של ההשתלה עצמה דומה. תחילה מבצעים עקירה של השן הפגועה( בדרך כלל תחת הרדמה מקומית). לאחר המתנה שיכולה להיארך בין כמה חודשים לכמה דק( תלוי בשיטה), מבצעים חתך בחניכיים וזאת על מנת להחדיר את השתל עצמו. אם מדובר בהשתלה דו שלבית כאשר ישנו צורך בהמתנה בין תהליך אחד לשני נהוג לשים כתר זמני אשר מתחבר לשתל. בסופו של תהליך שמים שתל קבוע וממתינים זמן מסוים האורך בין כמה שבועות לחודש עד להחלמה המלאה.

איפה לבצע טיפול השתלת שיניים?

כיום ישנן מרפאות שיניים רבות בארץ אשר מציעות טיפול השתלת שיניים. רובן מציעות טיפול דומה וההבדל הבולט ביותר הוא במחיר של השתל עצמו ושיטת ההשתלה עצמה. במקרה ואתם גרים בירושלים ניתן למצוא מרפאת שיניים בירושלים מעולה אשר תספק לכם את השירות האיכותי והמקצועי ביותר עבור המקרה הספיציפי שלכם. בדרך כלל מרפאות שיניים איכותיות מציעות שירותי טיפול שיניים רבים ביניהם: הלבנת שיניים, טיפול חניכיים, שיניים תותבות ועוד. כמו שנאמר במאמר אחד הדברים אשר משפרים את הרושם הראשוני הוא מראה תקני ויפה של השיניים מה שהופך את השתלים לפתרון האידיאלי והנוח ביותר.

 

 

 

 

763 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת Eitan Orel
טיפול שיניים מונע טיפול שיניים מונע בידי כל אחד מאיתנו האפשרות למנוע נזק בשיניים ובכך למנוע מחלות מיותרות בשיניים ובמחלות הנגרמות ומוחמרות ממחלות שיניים. ובנוסף לחסוך הוצאות כספיות מיותרות.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 2 שנים 10 חודשים