לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3356 מאמרים 936 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

משרדים ניידים לעסק

פורסם בתאריך 18/10/2015      /      נכתב ע"י sanitatziaco

פיתוח וקידום עסק חדש מצריכים לרוב משרד שמתוכו החברה תוכל לפעול, לערוך פגישות עם לקוחות ולספק חלל עבודה לצוות העובדים. אין זה סוד כי מדובר בהשקעה כספית משמעותית, שלא לדבר על אישורים והיתרים הנדרשים על מנת לבנות מבנה חדש. גם שכירות לא תמיד נותנת מענה מתאים, הן מבחינת העיצוב, מיקום והתאמה לציוד. מה גם, שמחירי השכירות יכולים להגיע לסכומים נכבדים מדי חודש באזורים המרכזיים. משרדים ניידים מהווים אלטרנטיבה איכותית ומשתלמת הניתנת להתאמה לצרכי הלקוח ולניידות. 

למי מיועדים המשרדים הניידים?

כאמור, המשרדים יכולים להעניק פתרון נגיש וזמין לעסקים חדשים המתחילים מתקציב מצומצם וזקוקים למשרד חיצוני לניהול העסק שלהם. המשרדים גם מתאימים למגוון פרוייקטים זמניים המצריכים תוספת מבנה על מנת להכיל צוות  עובדים נוסף או העברה זמנית של צוות עובדים למקום גיאוגרפי שונה. המשרדים נמצאים גם בשימוש נרחב בפסטיבלים, ירידים, עמדות שמירה, אולמות תצוגה זמניים ועוד. 

מהו תהליך הבנייה וההקמה של המשרדים?

המשרדים עשויים ממכולה ששופצה והפכה למבנה מודרני ואלגנטי, המכיל את כל אמצעי הנוחיות הבסיסיים הקיימים במשרד: שירותים, כיור, מטבחון ואפילו מקלחת. המכולות ניתנות לעיצוב לפי דרישות הלקוח וניתן לקחת דרישות אלו בחשבון כבר משלבים הראשונים של הבנייה ושיפוץ. את המבנים ניתן להוביל ולהקים בקלות ובמהירות בכל מקום בארץ. לרוב המשרדים יכללו גם חיבור לחשמל ולמים זורמים. החיבור נעשה תחת הפיקוח של חשמלאי מוסמך ומהנדס. הבנייה וההקמה אינם מצריכים אישורים ביורוקרטיים מורכבים, מה שמקצר מאוד את זמן ההמתנה למבנה. ניתן להזמין משרדים בגדלים שונים בהתאם לאפשרויות המכולה. 

השכרה או מכירה?

הכל תלוי בסוג ואורך הפרוייקט. עסקים המפתחים פרוייקטים ארוכי טווח שמטרתם הקמת מבנה קבוע שישמש כבסיס לפעילות החברה בוחרים לרוב באפשרות של משרדים ניידים למכירה, בעוד שפרוייקטים זמניים נותנים לרוב העדפה לאפשרות של השכרה. 

משרדים ניידים כבר מזמן אינם עוד גימיק, אלא תנוע מתקדמת שהולכת ותופסת אחיזה בשוק העולמי. ניתן לראות שימוש במשרדים ניידים בכל פינות העולם, כולל אירופה, ארה"ב, סין ועוד. המבנים הניידים מאפשרים לעסק להתפתח מבלי לבזבז את כל החיסכונות והרווחים של החברה על שכירות או בנייה של מבנה. 

 

1268 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת sanitatziaco
כיצד לבנות משרד חדש מבלי לרוקן את הכיסים? מבנים ומשרדים ניידים מספקים פתרונות נגישים לעסק ומאפשרים בניית והקמת מבנים איכותיים בתוך זמן קצר ובעלות נמוכה.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 4 שנים 10 חודשים