לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4417 מאמרים 1313 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

גרסיניה קמבוג'יה - פרי ההרזיה של ד"ר אוז

פורסם בתאריך 09/01/2018      /      נכתב ע"י asaf34

גרסיניה קמבוג'יה - פרי ההרזיה של ד"ר אוז

 

 

 

גרסיניה קמבוג'יה הנקרא גם בשם גרסיניה קומי גמה, הוא פרי טרופי מיוחד הגדל באיזורי אינדונזיה. גרסיניה קמבוג'יה דומה במראהו לדלעת וצבעו ירוק צהבהב. גרסיניה קמבוג'יה נחקר רבות בהקשר של טיפול טבעי להרזיה ולאיזון רמות סוכר בדם. המחקרים מצאו שלגרסיניה סגולות רבות אשר עשויות לסייע לנו במגוון בעיות רפאויות. עיקר הכותרות על פרי הגרסיניה קמבוג'יה בהקשר של הרזיה, נבעו מתכנית מיוחדת שהקדיש ד"ר אוז לבדיקת יעילות פרי הגרסיניה קמבוג'יה בהליך הרזיה. התוצאות הראו חד משמעית, נטילה של תוסף תזונה המכיל את החומר הפעיל בפרי הגרסיניה קמבוג'יה בזמן הליך הרזיה, זרזה ושיפרה את יעילות הירידה במשקל אצל הנבדקות. 

 

"זאת פריצת דרך מרגשת בתחום ההרזיה הטבעית". ד"ר אוז

 

מה היו תוצאות המחקר על גרסיניה קמבוג'יה? 

מחקרים על פרי הגרסיניה קמבוג'יה הראו שהחומר הפעיל בשם HCA (חומצה הידרוציטרית) מעודד את ייצור ההרומון הסרטונין. הסרטונין נקשר רבות לתחושת שובע ממושכת שעוזרת מאוד לצמצם כמויות אכילה ולהגיע לגירעון קלורי. בנוסף, נמצא שחומצה הידרוציטרית מסייעת לחסום את פעילות אנזים עיכול מסויים בשם ציטראט ליאז, אשר אחראי על ייצור השומן בגוף. המחקרים מצאו שצריכה מוגזמת של חומצה הידרו ציטריט עלולה לגרום לתופעות לוואי כגון: בחילה, סחרחורות, לכן נקבעה מגבלה למינון היומי של צריכת חומצה הידרוציטריט. בנוסך, מצאו החוקרים שגרסיניה קמבוג'יה מסייעת להוריד רמות סוכר בדם, אך לא תמיד מומלץ לשלב את צריכה של חומצה הידרוציטריט עם תרופות מרשם להורדת רמות סוכר, כי רמות הסוכר עלולות לצנוח בצורה דרסטית. 

 

למי מתאים גרסיניה קמבוג'יה?

  • גרסיניה קמבוג'יה מתאים לאנשים המעוניינים לרדת במשקל

  • גרסיניה קמבוג'יה מתאים לאנשים המעוניינים לאזן רמות סוכר בדם באופן טבעי

  • מתאים לאנשים המעוניינים לאזן את רמות הכולסטרול הרע בדם באופן טבעי

  • גרסיניה קמבוג'יה מתאים למעוניינים לשמור על משקל גוף תקין

 

כיצד לבחור מוצר גרסיניה קמבוג'יה מקורי איכותי ויעיל?

שוק תוספי התזונה אימץ את פרי הגרסיניה לשלל תוספי תזונה למטרות שונות כשהעיקרית מבינהם היא למטרות הרזיה. ישנם שני חומרי גלם עיקריים במוצרי הגרסיניה קמבוג'יה:

  1. אבקת פרי גרסיניה קמבוג'יה - פרי טחון לאבקה, מכיל כמות קטנה של חומר פעיל. 
  2. תמצית גרסיניה קמבוג'יה (חומצה הידרוציטריט מבודדת) - מיצוי והפרדה של החומר הפעיל בתנאי מעבדה עד רמה מקסימלית של 60%. 

על מנת למקסם רווחים ולהוזיל את עלויות חומר הגלם, לעיתים קרובות משווקים רבים משלבים בין שני חומרי הגלם. התוצאה: מוצר גרסיניה קמבוג'יה לא יעיל. ההמלצה: לרכוש רק מוצר גרסיניה קמבוג'יה מקורי המכיל רק את תמצית הפרי ולא אבקה טחונה או שילוב של השניים. רק תמצית המכילה 60% חומצה הידרו ציטריט יעילה מספיק בכדי לסייע בירידה במשקל. 

1246 צפיות
9 כניסות
מאמרים נוספים מאת asaf34
ספריי השהייה: דברים שחייבים לדעת לפני שקונים! ספריי השהייה הוא מוצר נפוץ לטיפול בשפיכה מוקדמת, מה הם הדברים שחייבים לדעת לפני שרוכשים ספריי השהייה ?
פורסם בקטגוריית מיניות ובריאות מינית, לפני 4 שנים 10 חודשים
מורינגה: למה חשוב להכיר את הצמח המופלא הזה? מורינגה הוא צמח טרופי שמקורו בדרום אמריקה ואפריקה. הוא עמיד במיוחד ויכול לשרוד בתנאי בצורת חמורים. הוא מכיל כמות עצומה של רכיבי תזונה חיוניים ונחשב סופר פוד. למה חשוב לכל אחד להכיר את המורינגה?
פורסם בקטגוריית תוספי מזון, לפני 4 שנים 8 חודשים
פרוביוטיקה: חיידקי הבריאות ששומרים עלינו פרוביוטיקה מככבים בפרסומות ליוגורטים, מאכלים, גלידות ולאחרונה גם במוצרי הרזיה. כיצד פרוביוטיקה עובדת על הגוף וכיצד לרכוש מוצר איכותי ויעיל?
פורסם בקטגוריית תוספי מזון, לפני 4 שנים 8 חודשים
מאקה: שורש הפלא הפרואני מהרי האנדים מאקה שורש הפלאים שלא רק מסייע לרפא מחלות, אלא גם מכיל את כל אבות המזון החיוניים לגוף האדם. נעים להכיר - שורש מאקה
פורסם בקטגוריית תוספי מזון, לפני 4 שנים 8 חודשים
למה חשוב לכולנו להכיר את חיידקי הפרוביוטיקה חיידקים פרוביוטיים הם חלק בלתי נפרד מפעילות מערכת עיכול תקינה. למה חשוב לדאוג לאיזון בריא של חיידקים פרוביוטיים וכיצד לבחור מוצר פרוביוטיקה איכותי?
פורסם בקטגוריית תוספי מזון, לפני 4 שנים 9 חודשים