לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2579 מאמרים 604 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

בחירת גניקולוג

פורסם בתאריך 12/01/2018      /      נכתב ע"י TalDarb

כל אישה צריכה להיבדק אצל גניקולוג מקצועי אחת לתקופה. בחירת גניקולוג עשויה להיות משימה בלתי פשוטה, לנוכח המבחר הרב של הרופאים הקיימים בארץ. ועדיין, יש צורך לבחור ברופא הטוב ביותר כדי לקבל את השירות המתאים. אחרי הכול, בריאות האישה היא לא משהו שניתן להקל בו ראש. 

טיפים לבחירת גניקולוג

נשים רבות שואלות מה עדיף – רופא נשים או רופאת נשים. יש כאלה שירגישו נוח יותר עם רופאת נשים, ואילו אחרות ילכו על פי המקצועיות. ואכן, אלה נושאים חשובים שכדאי להתייחס אליהם. בין אם אתן בוחרות רופא או רופאה, אלה כמה נקודות שכדאי להתייחס אליהן בשיקולכן של בחירת גניקולוג:

  • בעל ניסיון – רופא מקצועי הוא בדרך כלל רופא מנוסה. אדם זה יאבחן את הבעיה במהירות רבה יותר, גם כאשר מדובר באישה שיש לה בעיות רקע מורכבות. גניקולוג מנוסה הוא האדם שיתייעצו עמו רופאים אחרים, והוא זה אשר ימצא פתרון לכל בעיה. 
  • עונה על השאלות – כאשר האישה סובלת מבעיה גניקולוגית כלשהי, היא מעוניינת לדעת עליה הכול. מסיבה זו, חשוב לבחור ברופא אשר מתייחס בסבלנות לכל שאלה ועונה בהתאם. 
  • רופא אדיב – ביקור אצל רופא נשים עלול להיות אירוע טראומטי עבור רבות, מכיוון שמדובר בחשיפה אינטימית. משום כך, על הרופא להיות רגיש במהלך ביצוע בדיקות חודרניות. 
  • אוספים המלצות – שמו של גניקולוג מקצועי הולך לפניו. כאשר האישה מחפשת גניקולוג טוב, היא תשמח לשאול לדעת חברותיה. אלה יכולות להיות חברות ילדות, קולגות בעבודה או נשים בלתי מוכרות ברחבי רשת האינטרנט. העיקר שבסופו של דבר ניתן יהיה להגיע אל האדם הנכון. 

מדוע כדאי לפנות לגניקולוג

נשים פונות לגניקולוג מסיבות רפואיות שונות: איחור בקבלת הווסת החודשית בקרב מתבגרות, גרד בפות, המשך בירור לגבי כאבי בטן, קבלה של חיסון כנגד וירוס הפפילומה, ציסטה בשחלה, הריון, התאמה של אמצעי מניעה וכדומה. 

מרכז שיש לו חזון

מחפשת גניקולוג טוב? הוא נמצא במרכז איה מדיקל, המרכז הרפואי ששם לעצמו למטרה להעניק לכל אישה את הטיפול הרפואי המתקדם ביותר, תוך מתן שירות מקצועי ויחס אישי. כי כאשר את מתמודדת עם בעיה רפואית, אינך צריכה להיות לבד. 

431 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת TalDarb
חברות תרגום - הצורך שלכם בהם על מנת להצליח במשימה זו, אנו נשכיר את שירותיהן של חברות תרגום, ונבקש מהן תרגום של כל הדברים שאנו צריכים.
פורסם בקטגוריית תרגום, לפני 1 שנים 9 חודשים
הכל על משיכת כספי פנסיה הגעתם לגיל הזהב? מזל טוב! הגיע הזמן למשוך את כספי הפנסיה שלכם ושתתנהלו מולם נכון. עוד לא הגעתם לגיל הזהב? אתם זקוקים דחוף לבצע משיכת כספי פנסיה על מנת לסגור חוב כלשהו..
פורסם בקטגוריית פרישה ופנסיה, לפני 1 שנים 10 חודשים
משרד עורכי דין בירושלים קיימים חוקים רבים, אך לא כולם מכירים אותם מהסיבה שאין להם עיסוק יום יומי בחוקים אלו. לכן, קיים משרד עורכי דין בירושלים
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 1 חודשים
שחלות פוליציסטיות הנה כל מה שעלייך לדעת. ראשית, חשוב שתדעי כי שחלות פוליציסטיות, ללא כל הפרעה נוספת, אינן בהכרח מצביעות על התסמונת המקושרת עם הפרעות בביוץ ובהתעברות.
פורסם בקטגוריית בריאות נשים, לפני 1 שנים 8 חודשים
אימון אישי עוזר להתפתחות האדם אנשים רבים מגיעים לשלבים בחיים שהם בקיעים בהם, אינם יודעים כיצד להתקדם, מה צריך לעשות בשלב הזה, וכן הלאה. ישנם המון סיטואציות שהן חוזרות על עצמן מפעם לפעם אצל כל אדם, והסיטואציות הללו הן סיטואציות שכל אדם זקוק להדרכה. על מנת לעשות זאת, מבצעים אימון אישי אצל כל אדם שצריך.
פורסם בקטגוריית אימון אישי, לפני 1 שנים 10 חודשים