לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2586 מאמרים 607 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מסטקטומי

מסטקטומי

פורסם בתאריך 12/01/2018      /      נכתב ע"י TalDarb

נשים רבות משתדלות לשמור על בריאותן. הן פותחות את הבוקר בחדר כושר או בריצה בחוף היום ומשתדלות להקפיד ולאכול אוכל בריא. אבל לפעמים המציאות אומרת אחרת. נשים רבות בישראל סובלות ממחלת סרטן השד ונאלצות להתמודד עם טיפולים שונים כמו קרינה, כימותרפיה או מסטקטומי – כריתת שד מלאה. האחרון הוא נושא רגיש בקרב נשים רבות, אך למרבה המזל היום קיימות טכנולוגיות אשר מאפשרות להתמודד עם הניתוח.

לשחזר את מה שאבד

במקרים מסוימים נאלצות הנשים לעבור ניתוח לכריתה מלאה. הסיבות לכך יכולות להיות מגוונות: גידול מעל 5 סנטימטרים שהתפשט, סירוב לעבור טיפולים בקרינה או כריתה שהיא טיפול מניעתי. כך או כך, בזכות טכנולוגיה משוכללת ניתן לשחזר את השד במהירות, אפילו לאחר ביצוע הניתוח עצמו. 

אלה כמה דברים שכדאי לדעת על שחזור השד

  • השחזור עצמו מותאם בדרך כלל לצורה שבה נכרת השד.
  • כל אישה יכולה להחליט אם לעבור את הניתוח או לא.
  • הרופא המנתח יציג בפני האישה את האפשרויות העומדות לפניה. 
  • השחזור עצמו מתבצע בדרך כלל על ידי לקיחת פיסת עור מזורים אחרים בגופה של האישה. 

לבחור את המרכז הרפואי המתאים

כל אישה יכולה לבחור לא רק האם לבצע כריתת שד מלאה או לא, אלא גם היכן לבצע את הכריתה. קיימים מרכזים שונים המציעים שירותים גניקולוגיים וביניהם גם טיפול מסטקטומי. על כל פנים, חשוב לבחון היטב את המקום שבו תתבצע הכריתה. מומלץ לחפש מקום טוב באתרי האינטרנט או לשאול נשים אחרות אשר עברו כריתת שד במקום איכותי. כי אין מקום לפשרות כאשר מדובר בבריאות האישה. 

טיפולים מכל הלב

איה מדיקל הוא מרכז רפואי שנועד לקדם את רפואת הנשים בישראל. מסיבה זו, ניתן למצוא במרכז זה מגוון רחב של שירותים שימושיים וביניהם גם האפשרות לבצע ניתוח לכריתת שד. אך מעבר לכך, האישה מקבל הסברים מפורטים על התהליך שהיא הולכת לעבור בתוספת יחס אישי, חם ואוהב. מרכז איה מדיקל כולל מגוון רחב של שירותים: מרפאת פריון, אורוגיניקולוגיה, גינקולוגיה כללית וכדומה. כל השירותים ניתנים על ידי טובי המומחים וניתן להתייעץ בכל שאלה. 

497 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת TalDarb
חברות תרגום - הצורך שלכם בהם על מנת להצליח במשימה זו, אנו נשכיר את שירותיהן של חברות תרגום, ונבקש מהן תרגום של כל הדברים שאנו צריכים.
פורסם בקטגוריית תרגום, לפני 1 שנים 9 חודשים
הכל על משיכת כספי פנסיה הגעתם לגיל הזהב? מזל טוב! הגיע הזמן למשוך את כספי הפנסיה שלכם ושתתנהלו מולם נכון. עוד לא הגעתם לגיל הזהב? אתם זקוקים דחוף לבצע משיכת כספי פנסיה על מנת לסגור חוב כלשהו..
פורסם בקטגוריית פרישה ופנסיה, לפני 1 שנים 11 חודשים
משרד עורכי דין בירושלים קיימים חוקים רבים, אך לא כולם מכירים אותם מהסיבה שאין להם עיסוק יום יומי בחוקים אלו. לכן, קיים משרד עורכי דין בירושלים
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 1 חודשים
שחלות פוליציסטיות הנה כל מה שעלייך לדעת. ראשית, חשוב שתדעי כי שחלות פוליציסטיות, ללא כל הפרעה נוספת, אינן בהכרח מצביעות על התסמונת המקושרת עם הפרעות בביוץ ובהתעברות.
פורסם בקטגוריית בריאות נשים, לפני 1 שנים 8 חודשים
אימון אישי עוזר להתפתחות האדם אנשים רבים מגיעים לשלבים בחיים שהם בקיעים בהם, אינם יודעים כיצד להתקדם, מה צריך לעשות בשלב הזה, וכן הלאה. ישנם המון סיטואציות שהן חוזרות על עצמן מפעם לפעם אצל כל אדם, והסיטואציות הללו הן סיטואציות שכל אדם זקוק להדרכה. על מנת לעשות זאת, מבצעים אימון אישי אצל כל אדם שצריך.
פורסם בקטגוריית אימון אישי, לפני 1 שנים 10 חודשים