לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4023 מאמרים 1211 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

למה חייבים להשתמש בהלוואות?

פורסם בתאריך 15/01/2018      /      נכתב ע"י maamarofer

למה חייבים להשתמש בהלוואות?

כאשר חושבים על חיי היום יום שוקלים לעתים קרובות את המצבים הבלתי צפויים  שיכולים לנחות עלינו. מקרים אלו יכולים לכלול בעייה משפחתית שדורשת עלות כספית לא מבוטלת, ניתוח חירום לקרוב משפחה וגם סיוע כספי לכיסוי חוב גדול. אלא מצבי קיצון שכמובן צריך לשקול אותם ברגע האמת אך אנשים רבים חווים מצבים לא שגרתיים שהלוואה יכולה לסייע את המצב הפיננסי.

סיוע כספי בחיי היום יום

האירועים שצויינו קודם לכן הם מצבי קיצון אשר אנשים יכולים לחוות אותם לעיתים רחוקות, אך החיי היום יום של האדם הרגיל יכולים גם להכניס את האדם למצב שהוא אינו עומד בתשלומים שהוא משלם כל חודש ולעיתים המשכורת שהוא מקבל מהעבודה לא מספיקה לכסות את כל החובות. בשביל זה קיימת אפשרות ללקיחת הלוואה. הלוואה היא בעצם פתרון לטווח קצר שמאפשרת לפתור את הפער בין הרצוי למצוי. הלוואות ניתנות בהתאם לצרכי הלקוח ובהתאם לאשראי שמותאם לו. כאשר מדובר על הלוואות בנקאיות, יש לבנק מידע רב על הכנסות והוצאות של אותו בן אדם והם מתאימים לו את המסגרת בהתאם. אך מה קורה כאשר החובות גדולים מידי, והבנק לא מוכן עוד לסייע? כאן נכנסות הלוואות חוץ בנקאיות.

הלוואות חוץ בנקאיות לכל

הלוואות חוץ בנקאיות הן הלוואות שהם פחות מותאמות למאפיינים של אדם מסוים אלא הם יינתנו לפי הגדרה ברורה שחברת האשראי או חברת ההלוואות סיכמה. למשל – הלוואה בבנק של 50 אלף ש"ח אשרא תינתן לאדם מן השורה בריבית של 3 אחוזים לדוגמא ואילו הלוואה זהה בגוף חיצוני תינתן תמורה 7 אחוזי ריבית משום שהיא לא תלויה במאפייני הלקוח בבנק. ישנם אנשים שיהיו מוכנים לקחת הלוואה זו אם מדובר על הלוואה לטווח קצר. אך ככל שזמן לקיחת ההלוואה ארוך יותר כך קשה להחזיר את הריבית המצטברת. הלוואות חוץ בנקאיות מקלות במידת מה על לקוחות מוגבלים אך לעיתים הריבית הניתנת על אותה קרן לא משתלמת כלל. לכן חשוב לבדוק מאילו חברות תקבלו הלוואה חוץ בנקאית.

הלוואות לעסקים

סקרנו כי קיימות כמה סוגים של הלוואות, מצד אחד הלוואה בנקאית שמותאמת לאדם לפי הנתונים במחשב של הבנק, מצד שני יש הלוואה חוץ בנקאית אשר נותנת אפשרות לאנשים על מגבלות כלכלית לקחת הלוואה ועכשיו אנחנו מגיעים גם לסוג הלוואה נוסף – הלוואה לעסקים. הלוואה לעסק מדובר לרוב על סכומים גדולים יותר שיכולים לנוע בין 100 אלף שקל ועד מאות אלפי ש"ח ואפילו מיליונים, תלוי באופיו וגודלו של העסק. הלוואה לעסק ניתנת ללקיחה בבנק אך ישנן קרנות מיוחדות לעסקים שנותנות תנאים מועדפים ללקוחות עסקיים. בנק הפועלים יצא לאחרונה לקקראת השנה החדשה עם הלוואה בסכום של עד 400 אלף ש"ח לעסקים קטנים ובינוניים.

לסיכום,

לפני שאתם לוקחים הלוואה חדשה גם לעסק וגם לבית מומלץ לבדוק את תנאי ההלוואה ולבחור את ההלוואה המתאימה לכם ביותר בזמן הקצר ביותר ובריבית הטובה ביותר שתוכלו להשיג.

3181 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת maamarofer
דברים שצריך לדעת על כתיבה אקדמית בלימודים האקדמיים הסטודנט לומד כישורים שונים, למשל הוא לומד לקרוא טקסט. בנוסף, לומד לבקרו. הוא גם לומד תיאוריות ונוסחאות. בהתאם, הכלי המשמעותי ביותר אותו לומד הסטודנט, הוא כתיבה אקדמית.
פורסם בקטגוריית לימודים אקדמאיים, לפני 4 שנים 8 חודשים