לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4447 מאמרים 1318 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

קורס צילום

פורסם בתאריך 19/01/2018      /      נכתב ע"י korat.gag

יש מגוון רחב מאוד כאשר מדברים על קורס צילום, הנה כמה קורסים לדוגמא והתרשמות:

קורס צילום למתחילים: קורס זה הינו קורס המבוסס על יסודות הצילום. הקורס מעניק לסטודנט/ית מיומנויות צילום יחד עם חשיפה לכלים שמאפשרים שליטה מלאה בתוצאה ובמצלמה בצורה המרבית.
קורס צילום למתקדמים: קורס זה הינו קורס המאפשר לכל צלמ/ת להתפתח ולהתקדם משמעותית בתחום של הצילום. הקורס הוא מקיף מאוד וחושף את הסטודנט/ית לטכניקות מתקדמות בצילום ומקנה כלים שמאפשרים להתמודד עם לוקיישנים ומצבי אור שהם מאתגרים.
קורס צילום סטודיו: בקורס זה שמים את הדגש על הנחיה בקבוצה קטנה ויחס מאוד אישי. הקורס הזה מעניק כלים שנדרשים לעבודות סטודיו שונות . על-ידי עבודה מעשית בסטודיו, מתרגלים הסטודנטים שימוש בציוד של הסטודיו, טכניקות תאורה ושיטות עבודה מגוונות.
קורס צילום מזון: בקורס זה לומדים למעשה איך לצלם תמונה, בין אם לצורך עסקי ובין אם לצורך תיעוד פרטי, שמגרה את חוש הטעם וגורמת לצופה בתמונה לרצות לאכול אותה. בקורס זה לומדים איך להגיע לצילום מזון איכותי ומקצועי. הקורס הזה מועבר בסטודיו עם מטבח צמוד ומאובזר בו מכינים את המנות לצילומים.
קורס צילום 1 על 1: קורס זה הוא קורס שמותאם באופן אישי ופרטני לצרכי הסטודנט/ית. המסלול הזה מאפשר גמישות מרבית מבחינת מועדי המפגשים, בתכנים הנלמדים בקורס ובקצב ההתקדמות והלמידה. בקורס זה יש אפשרות לשלב לימודי צילום יחד עם לימודי פוטושופ ועוד.
קורס צילום פורטרט: בקורס זה נלמד איך להפוך פורטרט לכזה עם יכולת להעביר את הרגש של המצולם דרך התמונה. לומדים איך לשלוט באור ובקומפוזיציה ולתקשר עם המצולם כך שלצלמ/ת תהיה שליטה מלאה בתוצאה. בקורס הזה נחשפים לצילומי פורטרט סטודיו, חוץ, וקומבינציה של שניהם.

כמובן שיש עוד קורסים רבים בתחום הצילום. ניתן למצוא אותם במגוון של בתי ספר לצילום

1086 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת korat.gag
לימודי צילום צילום מהווה חלק מרכזי בכל הנוגע לעיצוב בעולם בו אנו חיים.
פורסם בקטגוריית סדנאות ולימודי תעודה, לפני 5 שנים 5 חודשים
בחירת תקרות אקוסטיות תקרות אקוסטיות הן פתרון יעיל ומצויין לשמירת איכות הסאונד במבנה מסוים ובו בזמן מהווה למעשה תקרה יפה ומעוצבת.
פורסם בקטגוריית אדריכלות, לפני 5 שנים 4 חודשים
עמילות מכס ושילוח בינלאומי מה זה עמילות מכס? כיצד קשור לשילוח בינלאומי?
פורסם בקטגוריית מכס, לפני 5 שנים 5 חודשים
מעבר דירה האם אתם בעיצומה של הכנה לתהליך של מעבר דירה?
פורסם בקטגוריית בית ומשפחה, לפני 5 שנים 5 חודשים
דשא סינטטי הקמה של דשא סינטטי יכולה להיות מאוד יעילה מבחינת עלות כלכלית והיא יכולה לחסוך בהוצאות.
פורסם בקטגוריית חקלאות וגינון, לפני 5 שנים 5 חודשים